9872 відвідувача онлайн

Звільнені внаслідок обміну українці просять посприяти в забезпеченні їх житлом, - Денісова

Звільнені внаслідок обміну українці просять посприяти в забезпеченні їх житлом, - Денісова

Звільнені в результаті обміну утримуваними особами між владою України і т.зв. "ДНР" і "ЛНР", які контролють окремі райони Донецької і Луганської областей, 29 грудня 2019 року українці просять Уповноважену Верховної Ради з прав людини Людмилу Денісову посприяти в забезпеченні їх житлом.

"До мене надходять звернення від осіб, які були звільнені 29 грудня минулого року відповідно до домовленостей Тристоронньої контактної групи з урегулювання збройного конфлікту на сході України з проханням посприяти у забезпеченні їх житлом. Адже термін їх реабілітації у ДЗ "Лісова Поляна" закінчується і більшість з них не мають власних домівок", - написала Денісова на сторінці в фейсбуці в понеділок вранці, передає Цензор.НЕТ.

Також омбудсмен додала, що ініціювала зустріч співробітників Служби зайнятості, щоб вони ознайомили звільнених осіб з послугами центрів зайнятості та надали консультації з пошуку роботи.

"Інформація щодо майнових потреб була передана в повному обсязі профільним міністерствам", - повідомила Денісова.

Звільнені внаслідок обміну українці просять посприяти в забезпеченні їх житлом, - Денісова 01

Топ коментарі
+16
Семьи тех, кто выехал из нынешнего ОРДЛО еще в 2014 и воюют, и ,тем более, семьи выехавших и погибших в войне против рос. оккупантов уже обеспечены жильем?
показати весь коментар
10.02.2020 10:10 Відповісти
+12
Шабашники-таксисты которые попали на подвал из-за своей жадности теперь еще и бесплатно квартиру получат?
показати весь коментар
10.02.2020 10:12 Відповісти
+10
в селах хаты пустуют и жить некому, а эти товарищи хоят жыть в столице... охиревшие лугандонцы...
показати весь коментар
10.02.2020 10:12 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Этим то хоть квартирка в Киеве не нужна?
показати весь коментар
10.02.2020 10:25 Відповісти
Не факт, что мы позже не узнаем и о таких требованиях от этой публики...
показати весь коментар
10.02.2020 10:30 Відповісти
Можт им еще ключ от квартиры, где деньги лежат?
показати весь коментар
10.02.2020 10:09 Відповісти
Думаю, вопрос решится положительно.
показати весь коментар
10.02.2020 10:09 Відповісти
чем их еще обеспечить? Может сразу по миллиону долларов каждому?
показати весь коментар
10.02.2020 10:10 Відповісти
показати весь коментар
10.02.2020 10:12 Відповісти
Квартиры им нужны в Киеве, очевидно? Ну, и до кучи скромную офисную работенку на 25 - 30 тыщ для этих утомленных граждан...
показати весь коментар
10.02.2020 10:15 Відповісти
В принципе нормально.
А ты скажи спасибо что так называемые контролируют только отдельные районы двух областей,а не все районы Киевской в том числе благодаря таким гражданам и ты имеешь офисную работенку за тысячу долларов,а не работаешь за похлебку как твои соплеменники.
показати весь коментар
10.02.2020 10:23 Відповісти
Квартирный вопрос многих испортил.
показати весь коментар
10.02.2020 10:19 Відповісти
Ватне населення Киева понаехавшее из глухих сел еще при советском саюзе негодуэ.
показати весь коментар
10.02.2020 10:26 Відповісти
Ого а скільки вас ,ще таких на міняєм.
показати весь коментар
10.02.2020 10:22 Відповісти
СЕЛО КУЛИКОВКА БЕРДЯНСКИЙ Р-Н МОГУ ОТДАТЬ ДОМ
показати весь коментар
10.02.2020 10:23 Відповісти
Думаю, что скорее всего они откажутся.
показати весь коментар
10.02.2020 11:49 Відповісти
у мародера маєток величезний - могло б приютити свій антимайдан
показати весь коментар
10.02.2020 10:23 Відповісти
зеленських на таке не піде))
показати весь коментар
10.02.2020 10:26 Відповісти
Наметове містечко думаю вистачить.
показати весь коментар
10.02.2020 10:23 Відповісти
бред
показати весь коментар
10.02.2020 10:27 Відповісти
Компенсація, квартира в Києві і таксі до Луганська. Я думаю, що вони гідні цих простих людських потреб. А нам треба думати про наступну партію таких людей як і ми.
показати весь коментар
10.02.2020 10:33 Відповісти
Денісова така денісова... Ну нема вільних квартир навіть для людей, що справді заслужили як захисники (дітям загиблих героїв всім комфортабельне житло дали?). Тож дати їм компенсацію грошима (можна в борг), а ті витрати почати відсужувати у росії. адже це росія тримала їх в заложниках. От хай росія і виплачує їм.
показати весь коментар
10.02.2020 11:42 Відповісти
Особливо не забудьте квартиру дати кускову і бражнікову чи як його, того чорта, що журналіста Радіо Свобода Асеєва били і нирку відбили.
показати весь коментар
10.02.2020 12:38 Відповісти
Нормально так. А найти работу и снимать жилье, как многие украинцы, они не хотят?
показати весь коментар
10.02.2020 13:51 Відповісти
а где же вы до этого жили ???
показати весь коментар
10.02.2020 15:49 Відповісти
А больше они ни хрена не хотят !! У нас есть тысячи заслуженных ветеранов-героев и инвалидов войны без жилья., А эти предатели, ещё не успели вернуться в украину, а уже подавай им бесплатное жильё!! А хрен вам!! Всем по заслугам и по очереди!!, Пусть все предатели идут работать и купят себе жильё самостоятельно, как многие это делают!
показати весь коментар
10.02.2020 16:23 Відповісти
Вот теперь все ясно: это бизнес и ничего более. Из-за этого все и затевалось.
показати весь коментар
10.02.2020 17:02 Відповісти