11262 відвідувача онлайн
1 726 47

Пєсков про обмін послами: Розмови між Москвою і Києвом не було

Пєсков про обмін послами: Розмови між Москвою і Києвом не було

Прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що між Москвою і Києвом все ще не було розмови про можливість обміну послами.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє "Газета.Ru".

Представник Кремля зазначив, що поки рано говорити про кандидатури, зазначивши, що між главами двох країн існує певний контакт.

Пєсков також додав, що готовність обміну дипломатами декларується російським міністром закордонних справ Сергієм Лавровим.

Нагадаємо, в понеділок, 10 лютого, Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що РФ буде не проти повернення свого посла до Києва, а Україна може повернути свого посла в Москву. Своєю чергою в МЗС України заявили, що українська сторона поки не має наміру призначати свого посла в РФ.

Топ коментарі
+6
Песков об обмене послами: Разговора между Москвой и Киевом не было - Цензор.НЕТ 9305
показати весь коментар
10.02.2020 13:03 Відповісти
+4
Песков об обмене послами: Разговора между Москвой и Киевом не было.
ТАСС уполномочен сообщить, высказывание следует читать:

Песков об обмене послами ОСЛАМИ : Разговора между Москвой и Киевом не было
показати весь коментар
10.02.2020 13:03 Відповісти
+2
Это называется репрессии.
Какие там угрозы убийством если на том же цензоре куча кремлеботов призывала к убийству действующего на тот момент президента Порошенко,а потом как апофеоз беспредела они угрожали убийством избирателям которые не правильно голосуют на выборах.
показати весь коментар
10.02.2020 13:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
не горячись
выпустят, максимум админштраф
времена когда закрывали на 4 года за разорванный портрет президента
надеюсь безвозвратно прошли
показати весь коментар
10.02.2020 13:05 Відповісти
а были варианты?
показати весь коментар
10.02.2020 13:09 Відповісти
хто?
показати весь коментар
10.02.2020 13:09 Відповісти
возможно поступила инфа шо мордор готовит замах
все же знают шо московиты себя там как дома чувствуют
показати весь коментар
10.02.2020 13:19 Відповісти
тебе смешно
а вдруг
какой никакой а гарант стабильности
самый лучший из того что было как оказалось
можешь продолжать рыготать
но это правда, нет нормальных украинцев как оказалось
от слова вообще
показати весь коментар
10.02.2020 13:31 Відповісти
Ти про Хорта?- Так той даун сів не за портрет, а за захоплення облдержадміністрації та ;ВНР;. Це будучи на умовному за побиття чорношкірих студентів під гуртожитком медуніверу.
показати весь коментар
10.02.2020 13:25 Відповісти
озброеного захопленя?
а шо таке ВНР?
неужели винницкая народная республика?
показати весь коментар
10.02.2020 13:33 Відповісти
А ти подивися що він там зіпав. Я розумію що дитина трохи хвора на голову, але батькам варто було його лікувати.
показати весь коментар
10.02.2020 13:35 Відповісти
гугл выдал шо хорт это порода собак
показати весь коментар
10.02.2020 13:39 Відповісти
Знімись з ручніка. Хорт- погоняло, погрємуха, кличка Юри Павленка.
Пєсков про обмін послами: Розмови між Москвою і Києвом не було - Цензор.НЕТ 4340
показати весь коментар
10.02.2020 13:43 Відповісти
фигасе его отрихтовали
теперь понятно откуда ВНР взялось
показати весь коментар
10.02.2020 13:45 Відповісти
Та то чорношкірі ;арійцю; пару разів по пиці дали.
показати весь коментар
10.02.2020 13:46 Відповісти
ахренеть
показати весь коментар
10.02.2020 13:48 Відповісти
У СТОЛИЧНОМУ СУДІ ОБИРАЮТЬ ЗАПОБІЖНИЙ ЗАХІД ВЕТЕРАНЦІ МАРУСІ ЗВІРОБІЙ - ПОДРОБИЦІ (ОНОВЛЕНО)

Слідчий у справі подав клопотання щодо обрання запобіжного заходу для військовослужбовиці у вигляді особистого зобов'язання
Запобіжний захід ветеранці Олені Біленькій (відомій також як Маруся Звіробій_ має обрати Печерський районний суд Києва. Засідання там розпочалося приблизно годину тому. Про це повідомляє з місця події кореспондентка "5-го" Валерія Павленко.

Водночас адвокати підозрюваної вимагали передати матеріали справи до Шевченківського суду. За територіальною підсудністю Марусі Звіробій, судове засідання має відбуватися саме там, запевняє захисник. Однак суддя відхилив вимогу адвоката Марусі Звіробій.
Слідчий у справі подав клопотання щодо обрання запобіжного заходу для військовослужбовиці у вигляді особистого зобов'язання.
Як повідомляється, нині захисник клопоче про відвід прокурора. Суд пішов до нарадчої кімнати.
показати весь коментар
10.02.2020 13:09 Відповісти
а почему Федины там нема?
недоторканность же вроде отменили
тем более все видели шо она реально подставила эту Марусю
показати весь коментар
10.02.2020 13:21 Відповісти
Это называется репрессии.
Какие там угрозы убийством если на том же цензоре куча кремлеботов призывала к убийству действующего на тот момент президента Порошенко,а потом как апофеоз беспредела они угрожали убийством избирателям которые не правильно голосуют на выборах.
показати весь коментар
10.02.2020 13:26 Відповісти
якiй жах
показати весь коментар
10.02.2020 13:35 Відповісти
Цікаво що на Цензорі з цього приводу тиша.
показати весь коментар
10.02.2020 13:26 Відповісти
Сайт кілька разів брав інтерв'ю в Марусі. Не гарно замовчувати факт перслідування владою.
показати весь коментар
10.02.2020 13:27 Відповісти
А може вже попередили.До речі, моєму начальству з МОЗ прийшла рознарядка- слідкувати за сторінками в соцмережах працівників.Я вже вдруге мав розмову.
показати весь коментар
10.02.2020 13:30 Відповісти
Надо же.
Даже в раше такого нет.
показати весь коментар
10.02.2020 13:31 Відповісти
Рашка значно ближче ніж здається.
показати весь коментар
10.02.2020 13:36 Відповісти
Всяке може бути.
показати весь коментар
10.02.2020 13:33 Відповісти
Давайте обмін зеленського на усіх патріотів України...
показати весь коментар
10.02.2020 13:01 Відповісти
Да какая разница! влюбиться и дразниться
показати весь коментар
10.02.2020 13:01 Відповісти
показати весь коментар
10.02.2020 13:03 Відповісти
послами ладно..... а ослами??? правда..., ваших нам не нужно..., а вот своего можем подогнать! и кличка у него ласковая - "Бубочка"...
показати весь коментар
10.02.2020 13:04 Відповісти
На хрена Украине руцкие послы?шоб опять воду мутили , поедая украинский борщ ?
показати весь коментар
10.02.2020 13:15 Відповісти
ПЦУ офіційно у списку автокефальних церков: єпископи МП втратили титули !!.Православна церква України офіційно стала 15 церквою у списку автокефальних церков.
.
.
Відтепер титули єпископів московського патріархату в Україні не визнаватимуть. .. https://uploads.disquscdn.com/images/76341f1a2fd06887397c81cf08d5545efbe37e1524806a6141ff9dad105edf97.jpg
показати весь коментар
10.02.2020 13:31 Відповісти
нах не нужно....повылазили, что один, что второй...
показати весь коментар
10.02.2020 13:35 Відповісти
Если Песков говорит " не было", значит было, однозначно! Только 73% лохов об этом расскажут позже, а может и не расскажут, просто поставят перед фактом.
показати весь коментар
10.02.2020 13:43 Відповісти
ну не было, и не было
нахер тут нужен ваш "посол"?
показати весь коментар
10.02.2020 13:51 Відповісти
начинается игра нового фронтмена Козака против Украины
часть 1. - восстановить дипотношения
показати весь коментар
10.02.2020 13:53 Відповісти
.


https://uaua.top/19808/
.
https://www.youtube.com/watch?v=2LS_I5aKw4I
.

-- обезательно к ПРОСМОТРУ !!
.

.
показати весь коментар
10.02.2020 14:18 Відповісти
Нехай тільки спробують! Бо нелох може до растова і не долетіти....
показати весь коментар
10.02.2020 14:27 Відповісти
Из рубрики "Чтобы это значило?" В Киеве на Крещатике стоит бочка с солёными огурцами с надписью "Посол России".
показати весь коментар
10.02.2020 16:14 Відповісти