8855 відвідувачів онлайн
14 799 42

Російські прикордонники затримали українського дезертира-нацгвардійця

Російські прикордонники затримали українського дезертира-нацгвардійця

Військовослужбовця Нацгвардії, який вчасно не повернувся в частину після відпустки, затримали в Росії, де проти нього порушено кримінальну справу про незаконне перетинання кордону РФ.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомив кореспонденту Укрінформу начальник пресслужби Східного територіального управління Нацгвардії України (Харків) підполковник Дмитро Образцов.

"Військовослужбовець за контрактом, якого затримали в Росії, проходить службу у військовій частині 3017 і з 15 січня по 29 січня перебував у щорічній основній відпустці без виїзду за кордон. Він повинен був повернутися до військової частини 30 січня 2020 року, але не прибув із відпустки, про що було повідомлено військовому прокурору Харківського гарнізону та призначено службове розслідування", - зазначив Образцов.

За його словами, інформація про затримання від Держприкордонслужби України надійшла 3 лютого: "Є посилання про те, що 22 січня від прикордонної служби ФСБ РФ отримано факсимільним зв'язком повідомлення про затримання за порушення режиму державного кордону РФ громадянина України 1997 р.н. Документи, що засвідчують особу, відсутні".

Образцов додав, що 28 січня російська сторона повідомила, що стосовно затриманого громадянина України порушено кримінальну справу за ч.1 ст.322 КК РФ "Незаконний перетин державного кордону".

Як стало відомо, справою нацгвардійця займається ДБР.

Топ коментарі
+33
и ЗЕля обнимет и поздравит ну....

как дезертир дезертира
показати весь коментар
10.02.2020 22:31 Відповісти
+32
и ЄТО недоразумение пойдет в обменный фонд((
показати весь коментар
10.02.2020 22:28 Відповісти
+16
Е...анат. Ты или в Нацгвардию не иди или на Рассею не ходи. Как оно вообще в этом мире с такими мозгами выжило?
показати весь коментар
10.02.2020 22:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
и ЄТО недоразумение пойдет в обменный фонд((
показати весь коментар
10.02.2020 22:28 Відповісти
можете не сомневаться.
оно же "гражданин Украины"
його мама жде
показати весь коментар
10.02.2020 22:30 Відповісти
и ЗЕля обнимет и поздравит ну....

как дезертир дезертира
показати весь коментар
10.02.2020 22:31 Відповісти
Да, кстати. А войны официально нет.
показати весь коментар
10.02.2020 22:33 Відповісти
Да, кстати, как он с военным билетом границу перешел?
показати весь коментар
10.02.2020 22:39 Відповісти
Тут вопрос - добровольно ли он перешол ту границу...
показати весь коментар
10.02.2020 22:41 Відповісти
его позвали голоса.... Мордора
показати весь коментар
10.02.2020 22:48 Відповісти
треба знать шо за чорт. Ато скоро можуть почать "вирішувати питання з нациками" - вивезли з мішком на голові в расєюшку і доказуй там шо ти не верблюд.
показати весь коментар
10.02.2020 22:53 Відповісти
Полями скорее всего.
показати весь коментар
10.02.2020 22:49 Відповісти
Хер его знает... Как-то пропетлял.
показати весь коментар
10.02.2020 22:49 Відповісти
Кацапсина в спам
показати весь коментар
10.02.2020 22:46 Відповісти
Е...анат. Ты или в Нацгвардию не иди или на Рассею не ходи. Как оно вообще в этом мире с такими мозгами выжило?
показати весь коментар
10.02.2020 22:33 Відповісти
блаженным как и пьяным иногда удается удивить природу, такое нелепое стечение обстоятельств при не располагающих к благоприятному исходу факторах
показати весь коментар
11.02.2020 02:37 Відповісти
З першого по загранпаспорту , - Може менше ідіотів буде. у росіян уся база є , - хто слідуючий.
показати весь коментар
10.02.2020 22:35 Відповісти
Новая пища для пропаганды на росс тв..
показати весь коментар
10.02.2020 22:37 Відповісти
Вам до сих пор не пох на пропаганду роств?????
показати весь коментар
10.02.2020 22:45 Відповісти
Мне пох, у меня иммунитет - а нашей вате не пох, и поэтому мы должны этой пропаганде противостоять.
показати весь коментар
10.02.2020 22:55 Відповісти
Там мне то нет дела, но раздувать и подогревать же будут там за поребриком! Хотя, там уже мозги настолько разъедены....
показати весь коментар
10.02.2020 22:56 Відповісти
Еще мля скажите что его в обменный фонд запишут. Пускай там и гниет на Рашке
показати весь коментар
10.02.2020 22:38 Відповісти
100% простить и квартиру на Печерске подарить) достоин же, правда, господин зепрезидент?
показати весь коментар
10.02.2020 22:38 Відповісти
Нацгвардия под аваковым, а у авакова служат тайные агенты шкиряк, зорян и геращенко. Вот про них то и нёс он информацю прямо в логово *****.
показати весь коментар
10.02.2020 22:39 Відповісти
Якась мутна історія. Чувак без документів, нацгвардія, поперся в росію де його прийняло ФСБ. Могли й просто вивезти "доброжєлатєлі".
показати весь коментар
10.02.2020 22:40 Відповісти
Маємо тісне співробітництво з рашистською підерацією?! Разом ловимо дезертирів?! Обмінюємось інформацією про персональні дані громадян?! А з ким же тоді воюєм?! З бандою лугандонських піторастів?! А цей дезертир ще нарозповідає як його гнобили в війську, та чому він вимушений був чкурнути до підерації!!!
показати весь коментар
10.02.2020 22:40 Відповісти
ви впевнені що він добровільно туди "чкурнув"? прецеденти були
показати весь коментар
10.02.2020 22:42 Відповісти
яка там впевненість, якщо в завтрашньому дні впевненості нема.
показати весь коментар
11.02.2020 00:34 Відповісти
Статью прочти. Оно 22 января кацарами задержано было, а отпуск у него был до 30 января.Т.е. оно безголовое само поперло в Россею по непонятным причинам.
показати весь коментар
10.02.2020 22:44 Відповісти
Никуда не исчезло совдеповское правило:" Чем больше в армии дубов - тем крепче наша оборона"... Чего ж ты, дерево, полезло в ту Россею?
показати весь коментар
10.02.2020 22:41 Відповісти
Село Меловое
Російські прикордонники затримали українського дезертира-нацгвардійця - Цензор.НЕТ 2083
показати весь коментар
10.02.2020 22:57 Відповісти
ruzke kurwy !
показати весь коментар
10.02.2020 22:54 Відповісти
тут два варианта:
1. Вообще с мозгами не дружит.
2. Вскрылась фсб-шная консерва, что не выполнила задания.
В любом из двух вариантов : +1 для обмена.....
показати весь коментар
10.02.2020 22:58 Відповісти
А вот лично я бы хотел полного и открытого расследования того как он попал в РФ. Если по собственной воле, то это его выбор. Но исключать того, что его выкрали тоже не стал бы. Прецеденты уже были....
показати весь коментар
10.02.2020 23:13 Відповісти
Після повернення - обміну йому дадуть урочисто квартиру.
показати весь коментар
10.02.2020 23:16 Відповісти
"Не законно нарушил границу России", а вы ******, законно нарушаете границу Украины???
показати весь коментар
10.02.2020 23:19 Відповісти
если бы мордва его расстреляла с этого дезертира была бы какая то польза.
показати весь коментар
10.02.2020 23:56 Відповісти
Пошёл в разведку.
показати весь коментар
10.02.2020 23:57 Відповісти
Во первых просто пустить ситуацию на самотёк.Что хотят то и делают.Такие дебилы здесь не нужны.Если он дебил зная что он Нацгвардеец у нас война с рашкой едет туда в отпуск.Это полный это @бонутость головного мозга и полный придурок !
показати весь коментар
11.02.2020 00:00 Відповісти
вонючее мусорское мусоростле быдло.
Вся нацгвардия быдолта... Белецкому привет и авакову-унитазному
показати весь коментар
11.02.2020 01:45 Відповісти
Позорище на нашу голову
показати весь коментар
11.02.2020 07:08 Відповісти
Надо было срочно важную информацию резиденту передать.
показати весь коментар
11.02.2020 09:08 Відповісти