8387 відвідувачів онлайн
1 527 30

"Укрзалізниця" оголосила конкурс на посаду глави правління компанії

Про це повідомили в пресслужбі "Укрзалізниці", передає Цензор.НЕТ.

"Добір буде здійснюватися шляхом проведення відкритого та незалежного конкурсу, який не залишить жодної можливості для зовнішнього впливу. Переможця конкурсу обиратимуть за наступними критеріями: високий рівень компетенції, здатність вести Укрзалізницю вперед з огляду на існуючі та, що не менш важливо, майбутні виклики, з якими стикатиметься компанія в процесі трансформації у вільного від корупції, конкурентного за затратами, ефективного оператора, керуючись принципами колегіальності і співпраці з дотриманням найкращих принципів і практик корпоративного управління", — наголосив голова Наглядової ради Шевкі Аджунер.

У повідомленні наголошується, що, з огляду на статус "Укрзалізниці" як одного з найбільших залізничних операторів в Євразії, очікується, що позиція глави правління буде цікавою для висококваліфікованих кандидатів з України та інших країн.

"Закликаємо кваліфікованих кандидатів подаватися на конкурс і обіцяємо чесні і рівні умови для всіх учасників", - зазначили в компанії.

З питань участі в конкурсі та за більш детальною інформацією прес-служба "Укрзалізниці" рекомендує звертатися безпосередньо в компанію Boyden.

Топ коментарі
+1
"Укрзализныця" объявила конкурс на пост главы правления компании - Цензор.НЕТ 8135
показати весь коментар
11.02.2020 15:15 Відповісти
+1
Носки в углу стоят
показати весь коментар
11.02.2020 15:22 Відповісти
+1
Девиз: Дадим каждому пассажиру по мягкому месту
показати весь коментар
11.02.2020 15:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Я согласен)
показати весь коментар
11.02.2020 15:08 Відповісти
Скільки мійонів у день буде зряплата?
показати весь коментар
11.02.2020 15:10 Відповісти
Минималка,- лимон в день. (Кобелев)
показати весь коментар
11.02.2020 15:13 Відповісти
яка зрада- перемога, буде де Богдану перекантуватись.
показати весь коментар
11.02.2020 15:14 Відповісти
Согласен на пол лимона))
показати весь коментар
11.02.2020 15:32 Відповісти
Не сбивай цену, штрекбрехер!
показати весь коментар
11.02.2020 15:48 Відповісти
))))))))))))))))) Договорились)))))
показати весь коментар
11.02.2020 16:02 Відповісти
С тебя 6 лямов баксов и можешь выходить на работу.
показати весь коментар
11.02.2020 15:38 Відповісти
А на шару на первое время нельзя????? Потом забашляю. Или не?))))
показати весь коментар
11.02.2020 15:48 Відповісти
Ну что, зрада?))
показати весь коментар
11.02.2020 15:09 Відповісти
Богдан?
показати весь коментар
11.02.2020 15:14 Відповісти
"Укрзализныця" объявила конкурс на пост главы правления компании - Цензор.НЕТ 8135
показати весь коментар
11.02.2020 15:15 Відповісти
Почему без носков?
показати весь коментар
11.02.2020 15:20 Відповісти
Носки в углу стоят
показати весь коментар
11.02.2020 15:22 Відповісти
Кому взяточку нести,я готов,жирное место.
показати весь коментар
11.02.2020 15:16 Відповісти
Девиз: Дадим каждому пассажиру по мягкому месту
показати весь коментар
11.02.2020 15:24 Відповісти
Сколько хочешь авторских?
показати весь коментар
11.02.2020 15:26 Відповісти
Это не моё. Боян. Ещё был девиз сталеваров: Наша сила - в плавках.
показати весь коментар
11.02.2020 15:46 Відповісти
Было бы у тебя столько сколько нужно занести...ты бы знал...кому и где...
А с тем что у тебя есть...тебя только посадить могут за попытку дачи взятки...
показати весь коментар
11.02.2020 15:32 Відповісти
Похоже уже всё сп..дили
показати весь коментар
11.02.2020 15:18 Відповісти
Отбор будет осуществляться путем проведения открытого и независимого конкурса.
Как в ГБР, когда будущий "победитель" уволился с предидущего места за день до начала конкурса.
показати весь коментар
11.02.2020 15:22 Відповісти
никто не хочет 2 ляма в месяц отгребать???
показати весь коментар
11.02.2020 15:22 Відповісти
Уинстон Черчилль прежде чем стать политиком Мирового масштаба и премьером Британии, баллотировался 46 раз в депутаты местных органов власти в Британии и все выборы проиграл....
показати весь коментар
11.02.2020 15:24 Відповісти
Какой конкурс? серОжа лещ за лимон чем хошь руководить сможет...
показати весь коментар
11.02.2020 15:28 Відповісти
Рыночная цена менеджера, способного возглавить такую организацию, около 800 тыс. грн. в месяц (чистыми).
Государство не даст назначить такую зарплату, боясь гнева быдломассы, поэтому придет какой-то очередной ворюга, которому зарплата не нужна.
показати весь коментар
11.02.2020 15:32 Відповісти
Коронвирус возить в ж/д бочках для нефти иностранного производства опасно.
показати весь коментар
11.02.2020 15:35 Відповісти
тю, так у вас же уже есть кристально честный кандидат правильной национальности - Серожа Лещенко Неподкупный)...
показати весь коментар
11.02.2020 15:43 Відповісти
так возьмите проводницу Сердючку, опыта - десятилетия.
Поізд їде, воно лізе!
показати весь коментар
11.02.2020 17:06 Відповісти
О, нова мітла скоро підвищить ціни на квитки по-новому. Вже літак з Харкова до Київа вдвічі дешевший за потяг. А буде -вчетверо.
показати весь коментар
11.02.2020 19:33 Відповісти