6326 відвідувачів онлайн
4 289 31

"Ми не коментуємо", - пресслужба НАБУ про тему розмови з Ахметовим

"Ми не коментуємо", - пресслужба НАБУ про тему розмови з Ахметовим

Національне антикорупційне бюро не надає інформацію про спілкування з українським бізнесменом Рінатом Ахметовим 11 лютого.

"Ми не коментуємо", - такою була відповідь співробітниці пресслужби на прохання Радіо Свобода повідомити про тему розмови з Ахметовим, передає Цензор.НЕТ.

Нагадаємо, 11 лютого журналісти Bihus.info зафіксували олігарха Ріната Ахметова на виході з Національного антикорупційного бюро.

У пресслужбі Ахметова повідомили кільком українським ЗМІ, що він був запрошений у НАБУ як свідок, але в якій справі - не відповіла.

Топ коментарі
+18
Так ось чому...
"Мы не комментируем", - пресс-служба НАБУ о теме разговора с Ахметовым - Цензор.НЕТ 8921
показати весь коментар
11.02.2020 18:26 Відповісти
+9
А почему тварь не арестовали? Это ж ублюдок враг Украинского Народа . А врагов нужно уничтожать физически .
показати весь коментар
11.02.2020 18:25 Відповісти
+6
Удивительное совпадение:
Сегодня на россии назначение получил Козак по интеграции Украины с Россией, а в Украине Ермак.
показати весь коментар
11.02.2020 18:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
зрада шо творит зе
показати весь коментар
11.02.2020 18:23 Відповісти
рыжий тайсона киевским моссадом просил припугнуть...
показати весь коментар
11.02.2020 18:25 Відповісти
погудели всем набу вместе с ним и разбежались.
показати весь коментар
11.02.2020 18:25 Відповісти
А почему тварь не арестовали? Это ж ублюдок враг Украинского Народа . А врагов нужно уничтожать физически .
показати весь коментар
11.02.2020 18:25 Відповісти
Уничтожить физически- это не арестовать, а грохнуть.
показати весь коментар
11.02.2020 18:29 Відповісти
"Спят курганы темные,
Солнцем опаленные,
А в курганах тех
Тихо спят жмуры..."

этот пацан вышел из донецких 90-х, не то что нынешнее племя
показати весь коментар
11.02.2020 18:33 Відповісти
Олег Петрович, дорогой, расскажи теперь мне, кто кого уничтожит... физически ?
показати весь коментар
11.02.2020 18:35 Відповісти
Бессмертных не бывает! Даже у кащея смерть была на кончике иглы, а пуля- она дура!
показати весь коментар
11.02.2020 18:46 Відповісти
Так ось чому...
"Мы не комментируем", - пресс-служба НАБУ о теме разговора с Ахметовым - Цензор.НЕТ 8921
показати весь коментар
11.02.2020 18:26 Відповісти
Перелік далеко не повний..не вистача, як мінімум, ще одного прізвища..на "п" починається..
показати весь коментар
11.02.2020 18:45 Відповісти
Мы не коментируем, сказала пресслужка НАБУ. Мы только считаем деньги
показати весь коментар
11.02.2020 18:27 Відповісти
"Мы не комментируем сколько он нам отстегнул"
показати весь коментар
11.02.2020 18:48 Відповісти
Просто принц Ринат завез чемоданчик с откатом, чтобы его не дергали по мелочам
показати весь коментар
11.02.2020 18:28 Відповісти
иногда легче убить, чем прокормить
показати весь коментар
11.02.2020 18:36 Відповісти
мутно, даже тему не могут прокомментировать, скопировали бы комментарий пресс-службы рыжего что ли... теперь с вас не слезут СМИ, и не обижайтесь потом на разного рода слухи, и Сытник пусть даже не заикается про медиа атаки на него
показати весь коментар
11.02.2020 18:28 Відповісти
"Ринат Леонидович, ну когда же мы .... будем делить Ваши деньги ?"
Золотой Теленок

ну что, допрессовался Рыжий Пороха ?
получай !
показати весь коментар
11.02.2020 18:30 Відповісти
переклад за змістом: ідіть на хєр, з ким хочемо, з тим і розмовляємо
показати весь коментар
11.02.2020 18:31 Відповісти
Удивительное совпадение:
Сегодня на россии назначение получил Козак по интеграции Украины с Россией, а в Украине Ермак.
показати весь коментар
11.02.2020 18:31 Відповісти
Мабуть НАБУ є приватною лавочкою. Навіщо їй звітувати якійсь там громадськості.
показати весь коментар
11.02.2020 18:31 Відповісти
"Мы не комментируем", - пресс-служба НАБУ о теме разговора с Ахметовым - Цензор.НЕТ 4275
показати весь коментар
11.02.2020 18:34 Відповісти
Пресс-служба НАБУ комментирует только утренний стул Ситника и руководителей региональных отделений.
показати весь коментар
11.02.2020 18:38 Відповісти
...Ахметов і Новинський через суд отримають від України 200 млн за завод на окупованому ДонбасіСуд частково задовольнив позов "Єнакіївського металургійного заводу" до Офісу великих платників податків ДПС і стягнув з держбюджету на користь позивача суму бюджетного відшкодування за ПДВ в розмірі 106,7 мільйона гривень і пеню в розмірі 105,9 мільйона гривень.
Про це йдеться в рішенні Донецького окружного адмінсуду, повідомляє Finbalance.
"Оскільки судом встановлено право позивача на бюджетне відшкодування податку на додану вартість за січень 2015 року, а також відсутність механізму реального відшкодування платнику податків узгодженої суми бюджетного відшкодування зазначеного податку, ефективним способом захисту, який забезпечить відновлення порушеного права позивача, є стягнення з Державного бюджету України на його користь заборгованості бюджету з відшкодування ПДВ та пені, нарахованої на суму такої заборгованості", - йдеться в судовому рішенні.
За даними держреєстру, кінцевим бенефіціаром "Єнакіївський металургійний завод" є Рінат Ахметов, а власником великої частки підприємства - Вадим Новинський.
Виробничі потужності підприємства знаходяться на окупованій частині Донбасу. Група "Метінвест" втратила контроль над активами і майном заводу в березні 2017 року.
"Єнакіївський металургійний завод" знаходиться в процедурі банкрутства. Таке рішення ухвалив Господарський суд Донецької області 1 липня 2019 року.
Больше информации на портале Антикор: https://antikor.com.ua/articles/358279-ahmetov_i_novinsjkij_cherez_sud_otrimajutj_vid_ukrajini_200_mln_za_zavod_na_okupovanomu_donbasi
...
показати весь коментар
11.02.2020 18:45 Відповісти
Рудий бандюк і з цим кодлом усьо "порішав"..?
показати весь коментар
11.02.2020 18:48 Відповісти
Моника будет мыть Ахметке сортир за полставки
показати весь коментар
11.02.2020 18:54 Відповісти
Ну и не надо комментировать , если бы не официально , то уже договорились , а если Официально Вызвали , значит еще сопротивляется .Оно и без комментариев Очень даже Заметно.
показати весь коментар
11.02.2020 19:01 Відповісти
а что, так можно было?
показати весь коментар
11.02.2020 19:39 Відповісти
Ну конечно они не комментируют, да и что комментировать, то, что отмазывается эта рыжая крыса наворованными у народа деньгами???
показати весь коментар
11.02.2020 19:57 Відповісти
дело простое. кому и сколько будет башлять. по всей видимости ЗЕЯНЕЛОХ ОМАНСКИЙ от своих возможностей вообще с катушек слетел. прикинте. миллиарды баксов у зечувака перед носом, только руку протяни. ВЫ БЫ УДЕРЖАЛИСЬ???????????????????????????
показати весь коментар
11.02.2020 20:03 Відповісти
У бедных забирают,а у богатых выпрашивают.
показати весь коментар
11.02.2020 20:53 Відповісти
Ничего страшного, можете и не говорить. Скоро в сети появится запись беседы с Ахметовым, из нее и узнаем.
показати весь коментар
11.02.2020 21:01 Відповісти