9717 відвідувачів онлайн
3 738 18

З літа можна буде долетіти прямим рейсом зі Львова до Белграда

Авіакомпанія Air Serbia із 5 червня почне регулярні польоти зі Львова до столиці Сербії Белграда.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Міжнародного аеропорту "Львів".

"Уже з червня одна з найстаріших світових авіакомпаній Air Serbia, заснована в 1927 році, відкриває прямі регулярні рейси у Львів зі столиці Сербії - Белграда. Із 5 червня перельоти будуть виконуватися чотири рази на тиждень на регіональних сучасних літаках ATR 72", - інформують в аеропорту.

Зазначається, що рейси внесені у розклад по понеділках, середах, п'ятницях та суботах.

"Air Serbia є національним перевізником Сербії. До 2013 року мала назву JAT Airways. З 2013 року частку в компанії придбала Etihad, яка має 4* у рейтингу Skytrax. Навіть найдешевші квитки Air Serbia включають напої, снеки та можливість перевезення ручної поклажі вагою до 8 кг", - зазначають у повідомленні.

З літа можна буде долетіти прямим рейсом зі Львова до Белграда 01

Топ коментарі
+14
Нема там що робити у тому Бєлграді, нехай кацапня туди літає серби іх дуже *******
показати весь коментар
12.02.2020 01:32 Відповісти
+8
Та й місто ніякє
показати весь коментар
12.02.2020 01:33 Відповісти
+7
Зебил первым делом налаживает отношение с прокацапской Сербией? Скоро с зебилом и рейс в Белгород будет
показати весь коментар
12.02.2020 01:42 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Нема там що робити у тому Бєлграді, нехай кацапня туди літає серби іх дуже *******
показати весь коментар
12.02.2020 01:32 Відповісти
Та й місто ніякє
показати весь коментар
12.02.2020 01:33 Відповісти
це так... Харків Харковом...
показати весь коментар
12.02.2020 06:44 Відповісти
Можна, але нормальним людям цей рейс непотрібний.
показати весь коментар
12.02.2020 01:40 Відповісти
Зебил первым делом налаживает отношение с прокацапской Сербией? Скоро с зебилом и рейс в Белгород будет
показати весь коментар
12.02.2020 01:42 Відповісти
а тож мучается слуговня....
медведчука включает - бубе привет... - на мацкву прямой - бубa заслужил...
показати весь коментар
12.02.2020 01:55 Відповісти
Львова в Белград? -можна - 18 часов и ты дома...
показати весь коментар
12.02.2020 02:03 Відповісти
буба дольше летит с омана - на 2м круге облета планеты оно таки, к сожалению, приземляется..
с кацапами? - ни ни... чисто ленку в шлепках прогулял по омане и султану лапти сплел...
сурьков сурьков? - глупости бросьте...
показати весь коментар
12.02.2020 02:14 Відповісти
С лета можно будет долететь прямым рейсом из Львова в Белград - Цензор.НЕТ 1141
показати весь коментар
12.02.2020 05:48 Відповісти
Именно этого сейчас и не хватало Львову и Украине
Еще надо Сухуми, Тирасполь и Цхинвали, это также важно, как и Белград.
Впереди Москва и Аэрофлот.
показати весь коментар
12.02.2020 06:13 Відповісти
..дааа, ...ну очень важный маршрут....ото в Подгорицу б уже лучше открыли на лето бабам нашим бальзаковского возраста, уж очень им полюбились мужики тамошние той Горы Черной...какую не спросишь о впечатлениях по возвращению, аж взахлеб рассказывают, какое там море теплое, пляжи чистые и бамбУки для курения большие и толстые.... ..а шо тот Белград...вся бывшая Югославия сербов люто ненавидит... потому как титульными себя возомнили, как москали здесь... .. то изык им сербский везде подавай, то веру сербскую, то империю взад вернуть желают, где они главной нацией считать себя привыкли... ...точно как и здешние большевички-ватники недобитые...
показати весь коментар
12.02.2020 07:28 Відповісти
Серби вороги, ці підх.....йловники непотрібні! Надіюсь рейс буде нерентабельним і його скасують!
показати весь коментар
12.02.2020 08:42 Відповісти
зря надеешься, зебобики будут на стрелки с мокшанскими кураторами летать, так что рейс будет сверх прибыльным.
показати весь коментар
12.02.2020 11:04 Відповісти
Зачем?
показати весь коментар
12.02.2020 08:56 Відповісти
Это так прекрасно, что из Львова можно летать в Белград.
А из Херсона во Львов только через Киев.
На другой континент проще долететь, чем из одного города в другой внутри страны
показати весь коментар
12.02.2020 08:57 Відповісти
Нах...віга?
показати весь коментар
12.02.2020 10:50 Відповісти
НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ПОДОРОЖЕЙ ЗІ ЛЬВОВА - не конечно это прогресс. Раньше можно было из любого райцентра долететь до Львова и рейсы были через каждый час полтора. Тем более это не Украинский перевозчик.
показати весь коментар
12.02.2020 11:15 Відповісти