10575 відвідувачів онлайн
29 256 457

ДБР вручило підозру нардепці Федині в "погрозі вбивством президенту Зеленському". ФОТО

Прокурорами Офісу Генерального прокурора за дорученням Генерального прокурора у приміщенні Державного бюро розслідувань народній депутатці України повідомлено про підозру в погрозі вбивством Президенту України, вчиненій у зв’язку із його державною діяльністю (ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 346 Кримінального кодексу України).

Про це йдеться в повідомленні пресслужби ДБР, передає Цензор.НЕТ.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими центрального апарату Державного бюро розслідувань.

"Слідством встановлено, що народний депутат, діючи за попередньою змовою з групою осіб з громадянкою, 26 жовтня 2019 року, перебуваючи в одній з кав’ярень м. Львів, під час онлайн-трансляції спільного відеозвернення через соціальну мережу Facebook та відеохостинг YouTube, висловила усні погрози вбивством щодо Президента України Зеленського В.О. у зв’язку з його державною діяльністю", - йдеться в повідомленні відомства.

ДБР вручило підозру нардепці Федині в погрозі вбивством президенту Зеленському 01

У разі доведення вини, підозрюваній загрожує покарання у вигляді обмеження або позбавлення волі на строк до 5 років.

Нагадаємо, 26 листопада 2019 року слідчі ДБР направили в Генпрокуратуру проєкт повідомлення про підозру в погрозі вбивством щодо президента України народній депутатці і громадянці.

Йдеться про висловлювання нардепки Софії Федини та учасниці бойових дій Марусі Звіробій.

5 лютого в Офісі Генпрокурора повідомили, що нардепку Федину викликають у ДБР для вручення повідомлення про підозру.

27 жовтня 2019 року вони під час спільної трансляції у соцмережах, присвяченій візиту президента Володимира Зеленського в Золоте Луганської області, висловили припущення, що під час однієї з поїздок на Донбас президент може потрапити під обстріл або стати жертвою замаху. "Хтось думає, що він безсмертний", - сказала тоді Федина про Зеленського.

Топ коментарі
+85
Как ни крути...
ГБР вручило подозрение нардепу Федыне в "угрозе убийством президенту Зеленскому" - Цензор.НЕТ 1949
показати весь коментар
12.02.2020 14:58 Відповісти
+72
Хорошо напуганный потерпевший главнокомандующий в импичменте не нуждается.
показати весь коментар
12.02.2020 15:00 Відповісти
+48
Помнится 95 квартал все время гавкал на Порошенко, но почему-то Зеленский за неуважение к власти не сел...
показати весь коментар
12.02.2020 15:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 5 з 5
ДБР вручило підозру нардепці Федині в "погрозі вбивством президенту Зеленському" - Цензор.НЕТ 8435
показати весь коментар
12.02.2020 22:08 Відповісти
Мне кажется тут кто-то из депутатов тогдашних должен пойти и заяву написать. Хотя можно и из нынешних. Та же Федина. Ведь не понятно кому именно Зе угрожал...
показати весь коментар
13.02.2020 01:11 Відповісти
Вона повинна відповідати за свої публічні погрози!
Якщо у неї всі вдома!
показати весь коментар
12.02.2020 22:08 Відповісти
Ну, как сказать, как сказать...
показати весь коментар
12.02.2020 23:29 Відповісти
Поцілуй її в дупу,козел..
показати весь коментар
13.02.2020 07:28 Відповісти
та вiн не тiки цiлував походу...
показати весь коментар
13.02.2020 15:20 Відповісти
ти спочатку своїх позбирай!
показати весь коментар
13.02.2020 09:11 Відповісти
Зеленский хуже Януковича!!!
показати весь коментар
12.02.2020 22:17 Відповісти
Согласен, Янукович лучше Зеленского !!!
показати весь коментар
13.02.2020 01:09 Відповісти
цікавий логін...
показати весь коментар
13.02.2020 01:51 Відповісти
Москаль наташя...
показати весь коментар
13.02.2020 07:33 Відповісти
та нє, ну, може бути, що сім'я під одним логіном... Ну, вибери нейтральний, Або такий як в мене: не здргадаєшся, що зашифрував...
показати весь коментар
13.02.2020 07:39 Відповісти
Пусть Зеленский возвращается в 95 квартал. Надоел до редьки своей сектой СЛУГ НАРОДА
показати весь коментар
12.02.2020 22:28 Відповісти
Какой 95? Это шоу хитрожопых - для малоросов - позор для страны!!!
показати весь коментар
13.02.2020 07:48 Відповісти
хахахаха,сцикун бубочка
показати весь коментар
12.02.2020 22:54 Відповісти
У сцикуна кевларові памперси...
показати весь коментар
13.02.2020 07:30 Відповісти
А о каком уважении может идти речь, за что его уважать, да никто не может заставить человека уважать, если он этого не заслуживает.
показати весь коментар
12.02.2020 23:39 Відповісти
Клован жартів геть не розуміє. Як він міг служити в очісткє? Пардон, в кварталі.
показати весь коментар
13.02.2020 00:26 Відповісти
Він там лише озвучував чужі тексти і тупо блазнював.
показати весь коментар
13.02.2020 01:35 Відповісти
Да какой теперь "клован".
Теперь новый Президент Украины, Ермак фамилия.
Почему-то ЗЕбобики замолкают, когда их поздравляют с новым президентом - Ермаком.
Что-то часто президентов менять стали, по 9 месяцев только у них стал срок годности, был президент Богдан, теперь Ермак. Кто будет следующий, интересно? До Портнова дотянут без смены состава?
показати весь коментар
13.02.2020 06:31 Відповісти
https://gazeta.ua/articles/politics/_ermak-na-postijnomu-zvyazku-z-kremlem-zmi/951359 Єрмак на постійному зв'язку з Кремлем - ЗМІ
показати весь коментар
13.02.2020 17:38 Відповісти
Когда уже Зе выйдет и публично скажет - "Испугался двух баб так шо аж в штаны наложил! Защитите меня от них пожалуйста!"
показати весь коментар
13.02.2020 01:12 Відповісти
Да какой там "выйдет публично", осталась только картинка на голубом экране.
В Украине теперь новый президент - Ермак фамилия.
Вот так, не участвуя в выборах, можно стать президентом Украины.

Вообще ни в каких выборах не участвую, Ермака же не было в списках от Слуг Народных, верно?
Демократия в Украине, говорят?
Демократические президентские выборы?
Муа-ха-ха.
показати весь коментар
13.02.2020 06:34 Відповісти
И заметьте - все таки да одного роду-племени.
показати весь коментар
13.02.2020 07:49 Відповісти
Роби вова мультяшку--" Сказочное всРусь"
показати весь коментар
13.02.2020 02:22 Відповісти
Поздравляю всех ЗЕбилов скопом, и Вас отдельно, с новым Президентом Украине - Ермаком!
Скажите, каким номером Ермак шел в списках от партии Слуга народа?
показати весь коментар
13.02.2020 06:35 Відповісти
Точно.Ослы обос..ались по полной-за подобные угрозы они даже https://armenpress.am/rus/news/723445/zhitelya-alabamiy-posadili-na-god-za-priziyv-ubit-obamu-v-tvittere.html в дем.США-год тюряги и 3-и года под надзором после,давали .Придётся нюхать бумеранг теперь и самим поросенкам.
показати весь коментар
13.02.2020 05:06 Відповісти
Шо ты киздишь про США и ее демократию, обрезок свинорузький? Ты кацапа хоть знаещь где Америка находится
показати весь коментар
13.02.2020 09:05 Відповісти
Не бормоталь тыкало-водки нет.
показати весь коментар
13.02.2020 14:12 Відповісти
Свинорус, я тебе водку не предлагаю, у вас рюзьких, говорят, стекломой благородный напиток - наслаждайся
показати весь коментар
13.02.2020 14:20 Відповісти
Рус с Кия что-ли?Штраф за самогоноварение заплатил,бормоталь?Или всё ховаешьси по сараям с брагой?29-ть лет независимости,а совок живёт и процветает.Не стыдно за феданутых мурок с белочкой-такую муть нести в соцсетях могут только поросята?
показати весь коментар
13.02.2020 14:35 Відповісти
"Прокурорами офиса Генерального прокурора по поручению Генерального прокурора в помещении Государственного бюро расследований народному депутату Украины Софии Федыне сообщено о подозрении в угрозе убийством президенту Украины"
Источник: https://censor.net/n3175293

Рябошапка, когда будет открыто уголовное производство в отнешении лиц, подозреваемых в зверском убийстве бойца ВСУ Романа Беспалого, запытанного до смерти нелюдями из ЛДНР?
Как мифическая "угроза" "бубочке", то есть его картинке в телевизоре, то сразу подозрение, а бойца ВСУ можно запытать, вырезать органы, выколоть глаза - и ничего, Рябошапке нормально.
Сволочи.
Весь Квартал - сволочи.
показати весь коментар
13.02.2020 06:29 Відповісти
До речі, привітаємо презЕ!дента з відкриттям власного російського телеканалу ;Сваты-ТВ;
показати весь коментар
13.02.2020 06:49 Відповісти
ПОЗОРИЩЕ! Амбициозное лживое лицемерное сцыкло, с уже ярко выраженными шизофреническими ( меня убьют" мыслями, на троне короля. Да кто ты такой? Шмаркля зелёная!
показати весь коментар
13.02.2020 07:32 Відповісти
29-ть лет гадят Украине гниды позорные-имидж страны ниже плинтуса из-за любителей поросятины.Благо 8%-ов феданутых осталось.
показати весь коментар
13.02.2020 14:19 Відповісти
Это ты про *****?
показати весь коментар
13.02.2020 15:17 Відповісти
таки обісрався гарант від тих погроз.
показати весь коментар
13.02.2020 08:26 Відповісти
В связи с государственной деятельностью... Ну если это госдеятельность, то он точно през вселенский.
показати весь коментар
13.02.2020 08:28 Відповісти
ДБР вручило підозру нардепці Федині в "погрозі вбивством президенту Зеленському" - Цензор.НЕТ 2490
показати весь коментар
13.02.2020 08:46 Відповісти
а чому Лєнку - сепарську наводчицю до сих пір не арештували? А там чистий державний злочин.
показати весь коментар
13.02.2020 14:30 Відповісти
Где видишь Державу?Одно государство от слова "государь"-гостить кнутом и дарить пряник лакеям.
показати весь коментар
13.02.2020 14:41 Відповісти
Боже, какое ПОЗОРИЩЕ! Зеленое ссыкло!
показати весь коментар
13.02.2020 15:16 Відповісти
Слухаю пані Софію на передачі "Говорить великий Львів"... Оце жінка... розумниця... Таких - не здолати. Тим більше - отій зеленій шмарклі....