9201 відвідувач онлайн
5 346 71

Зеленський: Бібліотека імені Вернадського - справді скарб, але її потрібно відремонтувати

Зеленський: Бібліотека імені Вернадського - справді скарб, але її потрібно відремонтувати

Президент Володимир Зеленський відвідав Національну бібліотеку України імені Вернадського і заявив, що її потрібно відремонтувати.

Про це повідомляється на офіційному сайті глави держави, передає Цензор.НЕТ.

"Те, що я тут побачив, – це справді скарб, і я вдячний, що зберегли це все – куточок науки для українців. Але мені здається, що тут треба, по-перше, зробити ремонт", – сказав Зеленський на зустрічі з колективом бібліотеки.

Президент також зазначив, що держава повинна створити нормальні умови для роботи вчених.

Зазначається, що в бібліотеці ім.Вернадського Зеленський зустрівся з лауреатами премії Глави держави для молодих вчених 2019 року і ознайомився з їхніми роботами.

Також президент оглянув експозицію Фонду президентів України і вручив лауреатам премії свідоцтва та нагрудні знаки. Лауреатами премії стали 40 наукових робіт у сферах інфраструктури, енергетики, оборони, сільського господарства, медицини, екології, кібербезпеки та інших.

Топ коментарі
+18
Пысы.
В свое время один из зебилов рассказывал мне, как он ненавидит Ющенко, тот отказался реабилитировать его бедного отца, который был завотдела древностей в этой библиотеке.
Изучив суть вопроса, я выяснил, что данный персонаж сплавил в Израиль древние еврейские рукописи, а что бы скрыть хищение, поджог то, что осталось.
показати весь коментар
13.02.2020 13:32 Відповісти
+15
И шаурмычную поставить в фойе
показати весь коментар
13.02.2020 13:32 Відповісти
+15
Зеленський: Бібліотека імені Вернадського - справді скарб, але її потрібно відремонтувати - Цензор.НЕТ 9632
показати весь коментар
13.02.2020 13:58 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Только не такими средствами, как потратили на шулявский мост
показати весь коментар
13.02.2020 13:25 Відповісти
Та это просто мрак - тупо Смету в 2 раза увеличили после Тендера - в место нормальной развязки сделали все по старому потому что какой то Поц из ВР - Большевик намутил когда то и теперь продовать незахотел потому что у него там комплекс ...
показати весь коментар
13.02.2020 13:48 Відповісти
Картины хорошие, но рамки можно было бы и побагаче.
показати весь коментар
13.02.2020 13:25 Відповісти
И шаурмычную поставить в фойе
показати весь коментар
13.02.2020 13:32 Відповісти
А сверху можно жилую надстройку сделать, небольшую такую, этажей на 8...
Жилой комплекс "Мнемозина", сова на эмблеме, все дела...))
показати весь коментар
13.02.2020 13:41 Відповісти
Зеленський: Бібліотека імені Вернадського - справді скарб, але її потрібно відремонтувати - Цензор.НЕТ 9632
показати весь коментар
13.02.2020 13:58 Відповісти
Мені цікаво, ти там хоть один раз в житті було?
показати весь коментар
13.02.2020 14:06 Відповісти
Зеленський: Бібліотека імені Вернадського - справді скарб, але її потрібно відремонтувати - Цензор.НЕТ 2517
показати весь коментар
13.02.2020 14:13 Відповісти
А ти там було?
показати весь коментар
13.02.2020 14:15 Відповісти
А ти і підлога один в дві харі топиш? Добре! Буду знати!)
Так був і більше того що був, я там до екзаменів готувався протягом п'ти років, до речі і квиток членський маю) А ну розкажи яким чином там замовляються книги? чі є там де похарчуватися і на якому поверсі сортир? Тільки швиденько)
показати весь коментар
13.02.2020 14:24 Відповісти
Все пропав..... Мабуть квиток до Києва купив в бібліотеку сходить тепер схоче! Ну з'ясувати де сортир)) Що гівна повний рот набрать для подальшої "роботи" на цензорі)
показати весь коментар
13.02.2020 14:41 Відповісти
Судячи зі стилю спілкування у бібліотеці ти з книжок крутив самокрутки і курив їх в сортирі.
показати весь коментар
13.02.2020 15:12 Відповісти
Хай тебе то не бентежить. Бо з вашої шобли жодна ботяра там не була і не має навіть уявлення як працює цей шикарний заклад) А серти ротом, це те єдине на що ви здатні)
показати весь коментар
13.02.2020 15:31 Відповісти
Я й кажу, що книги тобі не допомогли - бикуєш як гопнік.
показати весь коментар
13.02.2020 15:35 Відповісти
Так для спілкування з тобі подібними треба книжки читати ти вважаешь?
З чого ти так вирішив? Навіщо з коровам теорія поля яку я вивчав?)
Спінарні поля це не місце випасу порохохудоби, це трохи складніше.
показати весь коментар
13.02.2020 17:51 Відповісти
....И шаурмычную поставить в фойе

Обязательно,а то как-то не по-людски без шаурмы-то.
показати весь коментар
13.02.2020 15:47 Відповісти
самое главное удобно: пришел в библиотеку, покушал шаурмы и об книги руки вытер
показати весь коментар
13.02.2020 15:58 Відповісти
Я рад, что гидрант наконец увидел что такое книга.
Однако, какой из корпусов требует ремонта?
показати весь коментар
13.02.2020 13:27 Відповісти
Пысы.
В свое время один из зебилов рассказывал мне, как он ненавидит Ющенко, тот отказался реабилитировать его бедного отца, который был завотдела древностей в этой библиотеке.
Изучив суть вопроса, я выяснил, что данный персонаж сплавил в Израиль древние еврейские рукописи, а что бы скрыть хищение, поджог то, что осталось.
показати весь коментар
13.02.2020 13:32 Відповісти
Персонаж часом не друг Діми Табачніка?))))
показати весь коментар
13.02.2020 13:40 Відповісти
скорее конкурент.
показати весь коментар
13.02.2020 13:44 Відповісти
А може і співучасник)))
показати весь коментар
13.02.2020 13:45 Відповісти
Ну, Дима тоже мне знаком - племянник одного сотрудника, там у них и родственные связи с левочкиным имеются, но он помоложе.
Тот персонаж после лагерей жил в золтоноше и умер, когда Дима был совсем маленький.
Но по национальности и склонности этой нации к инцесту, мо и родыч
показати весь коментар
13.02.2020 13:46 Відповісти
Недавно оттуда вроде бы смыли "Апостол" Фёдорова, который шо-то под лимон баксов стоит.
показати весь коментар
13.02.2020 13:57 Відповісти
Ага, евроремонт, а книги электронными заменить...)
показати весь коментар
13.02.2020 13:29 Відповісти
Уже меняют с 1991 года.
показати весь коментар
13.02.2020 13:34 Відповісти
Особливо у цьому відмітився Табачник...
показати весь коментар
13.02.2020 13:38 Відповісти
та покрасить всьо в зеленый кольор та нехай стоит, пока не устанет, сокровище ведь, а не продашь - навару нема
показати весь коментар
13.02.2020 13:31 Відповісти
прочіталось: йєйо нужно дємонтіровать
показати весь коментар
13.02.2020 13:33 Відповісти
а мне прочиталось "приватизировать".
показати весь коментар
13.02.2020 13:45 Відповісти
Сокровище, как не крути, это ж какой многоэтажный жилой комплекс можно там отгрохать...(
показати весь коментар
13.02.2020 13:38 Відповісти
Библиотеку нужно отремонтировать/ открывает глаза украинцам специалист по географии Канады, Словении и Словакии.
показати весь коментар
13.02.2020 13:40 Відповісти
Место выбрано не удачно. Кто помнит, на этом месте была больница,

а рядом болото.Отопление высотки - воздушное, совмещенное с

кондиционированием.Эксплуатация с 1990 года, весь ресурс отопления
высотки давно исчерпан,адо всё менять, а стоит не мало.

Бассейны возле здания -- градирни--- каменный век.

И вода не стоит как при союзе -14 коп.м3.
В академии наук отношение нулевое.
показати весь коментар
13.02.2020 13:41 Відповісти
Отмечается, что в библиотеке им.Вернадского Зеленский встретился с лауреатами премии Главы государства для молодых ученых 2019 года и ознакомился с их работами. Источник: https://censor.net/n3175513
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
показати весь коментар
13.02.2020 13:41 Відповісти
Картина "Владимир Зеленский двигает науку", 1,5 × 2,5 м, холст, масло, скромная золотая рама...)
показати весь коментар
13.02.2020 13:46 Відповісти
Думаєте. що Зе досконало вивчив у всіх деталях всі ці роботи та зрозумів математичну, хімічну, фізичну частину, яка там викладена?
показати весь коментар
13.02.2020 13:49 Відповісти
Тогда он бы с честью носил титул "Лучшего друга молодых украинских учёных"... Но он очень скромный человек, наверное, самый скромный из всех гарантов..
показати весь коментар
13.02.2020 13:54 Відповісти
Такі людські чесноти, набуті вихованням, свідомими вчинками і через постійні зусилля, є очищені й вознесені Божою благодаттю.
показати весь коментар
13.02.2020 13:56 Відповісти
Якою благодаттю? божою? А шо таке божа благодать можешь пояснити?
показати весь коментар
13.02.2020 14:12 Відповісти
Набираєш у ГУГЛІ англійською мовою і читаєш, якщо тебе не забанили у ГУГЛі. Зрозумів?
показати весь коментар
13.02.2020 14:13 Відповісти
Так ти в бога віриш чі в гугл? Так і пиши вознесені гугловою благодаттю)
показати весь коментар
13.02.2020 14:25 Відповісти
Дом леніна під ОП вже відремонтували?
показати весь коментар
13.02.2020 13:42 Відповісти
всё верно.
показати весь коментар
13.02.2020 13:43 Відповісти
Ага, нужно отремонтировать и походу что-нибудь там спереть, вынести какой-нибудь раритет
показати весь коментар
13.02.2020 13:44 Відповісти
Книги оцифрувати і записати на флешку, а будівлю віддати людям!
показати весь коментар
13.02.2020 13:44 Відповісти
Спочатку віддати забудовнику, а вже потім людям... Й, до речі - віддавати це совок... Люди куплять, головне щоб планування в квартир гарне було...)
показати весь коментар
13.02.2020 13:51 Відповісти
Так мене ще ніхто не називав.
показати весь коментар
13.02.2020 14:08 Відповісти
мда уж, богата Лахта кретинами .А стародруки списать и утилизировать на макулатуру , чтобы освободить здание для людей??
показати весь коментар
13.02.2020 14:11 Відповісти
Читаешь коменты от педротиков - реально записки сумасшедших
показати весь коментар
13.02.2020 13:57 Відповісти
Тобто ти добре знайомий та цікавишся записками божевільних. Скількі років тебе лікує психіатр та чи є у тебе рецедиви?
показати весь коментар
13.02.2020 14:01 Відповісти
Так, дуже добре знайомий - майже кожний коментар від педротиків😁
показати весь коментар
13.02.2020 15:40 Відповісти
Яка улюблена книга Зеленського?
показати весь коментар
13.02.2020 14:07 Відповісти
Гуллівер в країні велетнів
показати весь коментар
13.02.2020 14:09 Відповісти
Може телепнів?
показати весь коментар
13.02.2020 15:36 Відповісти
Гагику, твоя погемуха часом не "Муха"? Скільки не кричатимеш "лайно - це смачно", ніхто тобі чомусь не повірить. Тож кричи, кричи, тобі за це кааапейку заплатять. Чи заплотять.
показати весь коментар
13.02.2020 14:27 Відповісти
Книжки, після цього ремонту там залишаться? Чи залишаться, та не всі
показати весь коментар
13.02.2020 14:17 Відповісти
Зебіли не знають що робити з книжками. Але до магазину гаджетів їх пускати стрьомно.
показати весь коментар
13.02.2020 14:25 Відповісти
воно по бібліотекам їздить а герої нафронті гинуть
показати весь коментар
13.02.2020 14:18 Відповісти
ну і як назвати чергову серію "слуга народу": "пригоди клоуна в бібліотеці", "дивлюсь у книгу - ьачу фігу!"?
показати весь коментар
13.02.2020 14:20 Відповісти
Слуга народу і Королівство кришталевого черепа
показати весь коментар
13.02.2020 14:23 Відповісти
ЗЕро на теледебатах було фото папірця"МОИ ВОПРОСЬІ") , там десь був папірець "мои ответьі".
показати весь коментар
13.02.2020 14:31 Відповісти
А куди ЗЄтерпило збирається перевезти книги на час ремонту бібліотеки?
показати весь коментар
13.02.2020 15:03 Відповісти
Чого це перевозити? накрити плівкою, стіни помазати вапном ивсёна...))
показати весь коментар
13.02.2020 15:51 Відповісти
Ну це вже апофіоз зради)))
показати весь коментар
13.02.2020 15:10 Відповісти
Усе! Бідліотеці Вернадського прийшов пісець.
Особи цієї крові завжди знищували письмові джерела, а замість них підсовували - із тори ю.
показати весь коментар
13.02.2020 15:59 Відповісти
Зеля,врубай на столе Зелёную лампу,та начинай писать Украина не Рашка.Можешь без содержания.Просто страниц с тысячу, тупо пишешь одно словосочетание Украина не Рашка
показати весь коментар
13.02.2020 17:31 Відповісти
Сокровище ты наше! Если твой уровень - ремонт в библиотеке, возвращайся в свой цирк обратно.
показати весь коментар
13.02.2020 17:51 Відповісти
Сьогодні бібліотеку Вернадського зачинили на цілий день через відвідування Зеленського. Навіть коли він поїхав, бібліотеку так і не відчинили. Робочий день сотень вчених був зірваний. Людей про те що бібліотека буде зачинена ніхто не попередив. Краще він би сидів у себе в офісі і не заважав людям працювати.
показати весь коментар
13.02.2020 20:20 Відповісти