7880 відвідувачів онлайн
2 101 19

Українська делегація в Мюнхені не зустрічатиметься з росіянами, - Загороднюк

Українська делегація в Мюнхені не зустрічатиметься з росіянами, - Загороднюк

Міністр оборони України Андрій Загороднюк відкинув можливість зустрічі з представниками Міноборони Росії "на полях" Мюнхенської конференції з безпеки.

Про це він сказав у розмові з журналістами, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Новости Донбасса".

"Ми ні в якому разі не зустрічатимемося з представниками Росії ... Ми з Росією не зустрічаємося на дипломатичному рівні - як міністерство оборони з міністерством оборони", - підкреслив Загороднюк.

Міністр зазначив, що на конференції в Мюнхені у нього заплановано зустрічі з міністрами оборони інших країн.

Мюнхенська конференція з безпеки починається 14 лютого. У суботу, 15 лютого, на ній виступить президент Володимир Зеленський.

Топ коментарі
+12
Загороднюк:"Мы ни в коем случае не встречаемся с представителями России... Мы с Россией не встречаемся на дипломатическом уровне - как министерство обороны с министерством обороны...".
Переклад на зрозумілу мову - "Наш дурень так в Омані "обісрався", що ми до цих пір свої штани одіпрать не можемо...".
показати весь коментар
14.02.2020 17:26 Відповісти
+7
Поздно, зашквались.
показати весь коментар
14.02.2020 17:18 Відповісти
+6
зачем встречаться, если обо всём уже договорено на высоком уровне?
Українська делегація в Мюнхені не зустрічатиметься з росіянами, - Загороднюк - Цензор.НЕТ 1579
показати весь коментар
14.02.2020 17:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Поздно, зашквались.
показати весь коментар
14.02.2020 17:18 Відповісти
Отето патрійоти! А далі що? 12 кроків для кацапів замість одного-найух зе поребрік?
показати весь коментар
14.02.2020 17:19 Відповісти
...и это правильно..нех с ними встречаться, пусть ихтамнетов выводят для начала из дамбассы.. ..
показати весь коментар
14.02.2020 17:20 Відповісти
...наворотник, разведку уже провел в Мюнхене?
Украинская делегация в Мюнхене не будет встречаться с россиянами, - Загороднюк - Цензор.НЕТ 5424
показати весь коментар
14.02.2020 17:20 Відповісти
невже встигли все з'ясувати та ухвалити до зустрічи ?
показати весь коментар
14.02.2020 17:21 Відповісти
Загороднюк:"Мы ни в коем случае не встречаемся с представителями России... Мы с Россией не встречаемся на дипломатическом уровне - как министерство обороны с министерством обороны...".
Переклад на зрозумілу мову - "Наш дурень так в Омані "обісрався", що ми до цих пір свої штани одіпрать не можемо...".
показати весь коментар
14.02.2020 17:26 Відповісти
США отменят визы для граждан Хорватии -- зачем зебилам в нато и ес , не ?
показати весь коментар
14.02.2020 17:22 Відповісти
Украинская делегация в Мюнхене не будет встречаться с россиянами, - Загороднюк - это же ложь ! Ложь и лицемерие это главная фишка команды ЗЕ-говно
показати весь коментар
14.02.2020 17:23 Відповісти
....а я б встретился б (((( хоть одному НАЧИСТИЛ варешку !!!
показати весь коментар
14.02.2020 17:27 Відповісти
зачем встречаться, если обо всём уже договорено на высоком уровне?
Українська делегація в Мюнхені не зустрічатиметься з росіянами, - Загороднюк - Цензор.НЕТ 1579
показати весь коментар
14.02.2020 17:34 Відповісти
для этого есть оман
показати весь коментар
14.02.2020 17:35 Відповісти
Українська делегація в Мюнхені не зустрічатиметься з росіянами, - Загороднюк - Цензор.НЕТ 2261
показати весь коментар
14.02.2020 17:38 Відповісти
Зустріч зрадників України з московітами буде на конспіративній хазі.
показати весь коментар
14.02.2020 17:50 Відповісти
не будет встречаться с россиянами, - Загороднюк/ обещает владелец фирмы буровых установок для РФ.
показати весь коментар
14.02.2020 17:51 Відповісти
Ну после того как Осел Оманский в Омане кацапам пообещал дать воду в Крым , а потом по приезду в Киев засцал это делать , ну как всегда то есть . Теперь сами кацапы не хотят с ним встречаться. Это ж надо было быть настолько дебилом , что бы с тобой даже канторские брезговали общаться .
показати весь коментар
14.02.2020 17:54 Відповісти
Шо, московити послали бубочку? Мовляв "сам викручуйся зі своїм Оманом", а ми в Мюнхені зробим з тебе крайнього і винного в усьому... Та не може такого буть! В них же дуже тісні взаємовідносини!
показати весь коментар
14.02.2020 18:13 Відповісти
"Украинская" делегация теперь проводит встречи с россиянами в Омане.

Ермак и ЗЕ в курсе.
показати весь коментар
14.02.2020 18:29 Відповісти
порохоботи дружно обсирали "схеми" після справи свинарчуків тепер подають їх інформацію як істину в останній інстанції
показати весь коментар
14.02.2020 20:41 Відповісти
так навіщо зелений сам зустрінеться й отримає всі накази.
показати весь коментар
15.02.2020 03:22 Відповісти