7357 відвідувачів онлайн
11 633 26

Підозрюваних у вбивстві пластичного хірурга Сотника відправили в СІЗО. ФОТО

Підозрюваних у вбивстві пластичного хірурга Сотника відправили в СІЗО. ФОТО

Суд взяв під варту без права виходу під заставу підозрюваних у вбивстві в центрі Києва пластичного хірурга Андрія Сотника.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на hromadske.

Суд у повному обсязі задовольнив клопотання сторони обвинувачення. Прокурор Богдан Бейко зазначив, що підозрювані намагалися сховатися. І підкреслив, що існує ризик, що вони втечуть, спробують знищити докази або будуть тиснути на свідків.

Адвокат підозрюваного Махаматіякуба Маматкодирова Владислав Задор просив відмовити в задоволенні клопотання. Він зазначив, що його підзахисний цілком визнав свою провину і зараз співпрацює зі слідством. Також він додав, що прокуратурою не доведені ризики, а підозрюваний не був судимий, має дружину і двох дітей.

Сам Маматкодиров  зазначив, що є узбеком за національністю, а живе постійно в Туреччині. В Україні він провів близько двох місяців як турист.

Підозрюваних у вбивстві пластичного хірурга Сотника відправили в СІЗО 01

Він підтвердив журналістам, що убив пластичного хірурга Андрія Сотника, але нічого не сказав про мотиви, фінансовий зиск та замовника.

Інший підозрюваний Ермек Кудайназаров, за даними слідства, приїхав до України разом із Маматкодировим.

Підозрюваних у вбивстві пластичного хірурга Сотника відправили в СІЗО 02

Його адвокат Владислав Задор просив відмовити в задоволенні клопотання. За його словами, Кудайназаров не знав, куди віз іншого підозрюваного, а згодом хотів повідомити про злочин.

Сам підозрюваний підтримав свого захисника і додав, що проживав в Україні з листопада.

Кудайназарову інкримінують пособництво в умисному вбивстві. Йому загрожує до 15 років ув'язнення або довічне позбавлення волі.

Хірурга Андрія Сотника вбили в Києві 2 лютого. 43-річного лікаря застрелили неподалік винайнятої ним квартири на вулиці Саксаганського.

14 лютого поліція і прикордонники в аеропорту Одеси затримали за підозрою у вбивстві Сотника іноземця.

15 лютого прокуратура повідомила двом чоловікам про підозру в замовному вбивстві Сотника.

Топ коментарі
+9
......скоро обменяют ((((
показати весь коментар
15.02.2020 17:40 Відповісти
+8
Справжні етнічні українці.
показати весь коментар
15.02.2020 17:40 Відповісти
+5
второй киргиз вроде , а первый кто , подскажите
хотя для меня они просто чурки , которые приехали убивать , наших убивать
показати весь коментар
15.02.2020 18:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
......скоро обменяют ((((
показати весь коментар
15.02.2020 17:40 Відповісти
Справжні етнічні українці.
показати весь коментар
15.02.2020 17:40 Відповісти
Грустно. Украина стала проходным двором для негодяев и всякого сброда.
показати весь коментар
15.02.2020 19:27 Відповісти
"Не сказал о мотивах, финансовом вознаграждении и заказчике."
-Мотивы им неизвестны, заказчик тем более, ну, а финансовое вознаграждение, то такое..
показати весь коментар
15.02.2020 18:00 Відповісти
С такой рожей пластических хирургов на руках нужно носить а не истреблять их.
показати весь коментар
15.02.2020 18:06 Відповісти
второй киргиз вроде , а первый кто , подскажите
хотя для меня они просто чурки , которые приехали убивать , наших убивать
показати весь коментар
15.02.2020 18:13 Відповісти
черножопые-от них все беды!!!!всех черных тварей в сибирь!!!думаю многие поддержат!
показати весь коментар
15.02.2020 18:26 Відповісти
Все беды от вас, кацапов... А эти - просто развращённая вами, "грязная пена" народов Средней Азии... Нормальные узбеки, киргизы и таджики живут дома и честно трудятся...
показати весь коментар
15.02.2020 18:51 Відповісти
Как бы нам не пришлось в Антарктиду переезжать...
показати весь коментар
15.02.2020 19:58 Відповісти
Схоже, що це просто найманці і навряд вони, щось знають, або скажуть о замовниках і мотивах цього вбиства, але те що вони прибули з іншої країни і три місяці готувалися до вбиства опосередковано вказує, що "замовник" дуже заможний.
показати весь коментар
15.02.2020 18:36 Відповісти
Чебуреки спочатку були нормальними людьми, працювали, нікуди нелізли, мовчки собі працювали на ринках, торгували різним шматтям, фруктами, багатші якісь забігаловки біля ринків відкривали. А зараз їхні діти вже не хотять працювати (на завод ніхто не йде) = один вдалий гоп-стоп чи переправка мішка трави, і місяць можеш жерти в ресторан та купляти собі білих тьолок.
показати весь коментар
15.02.2020 18:48 Відповісти
Чебуреки спочатку були нормальними людьми, працювали, нікуди нелізли, мовчки собі працювали на ринках, торгували різним шматтям, фруктами, багатші якісь забігаловки біля ринків відкривали. А зараз їхні діти вже не хотять працювати (на завод ніхто не йде) = один вдалий гоп-стоп чи переправка мішка трави, і місяць можеш жерти в ресторан та купляти собі білих тьолок.
показати весь коментар
15.02.2020 18:49 Відповісти
Несколько раз летал в Ташкент в течении года, часто встречал на рейсах одни и те же лица, вывозящих с Украины по пять-шесть огромных тюков с товаром. Коррупция в Борисполе позволяет совершать такие коммерческие рейсы. Ну а Ташкент... там коррупция это лишь тип экономических отношений.
показати весь коментар
15.02.2020 19:30 Відповісти
Граница как проходной двор. Коррупция всему виной. Пока не начнут жестко карать за коррупцию ничего не измениться. Сингапур, и Китай именно с жестких мер начинали своё развитие.
показати весь коментар
15.02.2020 19:18 Відповісти
Та причому Зе? Абама винен!
показати весь коментар
16.02.2020 00:58 Відповісти
"Цензор", а за якими критеріями ви одним затримуваним (ще не засудженим ) замальовуєте морди лиця, а іншим ні ? Сєпапам, москалям, злодіям в законі, іншим іноземним злочинцям (не кажучи вже про наших, доморощених ) завжди ретушували фейси, а ось цим ні . Буде відповідь ?
показати весь коментар
15.02.2020 19:32 Відповісти
Так он признался добровольно ....
показати весь коментар
15.02.2020 20:06 Відповісти
Новые партнёры.
показати весь коментар
15.02.2020 19:49 Відповісти
Вот чего стоит ошибка в пластической операции, - собственная жизнь )
показати весь коментар
15.02.2020 20:01 Відповісти
Ошиблись видимо на тебе
показати весь коментар
15.02.2020 20:15 Відповісти
ММММММДААААААА
пол тебе поменяли, а мозги остались те же...
показати весь коментар
16.02.2020 16:09 Відповісти
Тренажёр для лоботомии, ты меня с кем-то путаешь)))
показати весь коментар
16.02.2020 20:14 Відповісти
Обидно ,что Украина стала пристанищем всякой мрази .Из-за продажной сути местных аборигенов ,ситуация не изменится .
показати весь коментар
15.02.2020 20:13 Відповісти
Логично. Один берет все на себя и уже не "группа лиц"