5558 відвідувачів онлайн

Противник тричі від початку доби обстрілював позиції захисників України

Противник тричі від початку доби обстрілював позиції захисників України

Окупанти ведуть вогонь із мінометів, гранатометів, кулеметів і стрілецького озброєння. Втрат серед сил ООС немає.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на пресслужбу Міністерства оборони.

Від початку поточної доби, 16 лютого, за інформацією станом на 12.00, нашими героями-захисниками зафіксовано 3 порушення режиму тиші з боку російсько-окупаційних військ. При цьому ворог двічі вів вогонь з мінометів, продовжуючи свідомо порушувати Мінські угоди.

Вночі, після 01.00 від Доломітного противник вів вогонь зі протитанкових та автоматичних станкових гранатометів, а також стрілецького озброєння по наших оборонцях Новолуганського.

З 06.25 ранку, протягом 20 хвилин, від окупованого села Сміле ворог випустив по захисниках Кримського 20 мін 120-го калібру.

З 07.10 від Саханки окупанти випустили по оборонцях Лебединського 7 мін калібру 82 мм, та вели щільний вогонь з великокаліберних кулеметів.

Підрозділи Об’єднаних сил адекватно придушували ворожу збройну активність з легкого піхотного озброєння.

За наявною інформацією, бойових втрат внаслідок прицільних обстрілів з боку російсько-окупаційних військ, серед захисників України немає.

Топ коментарі
+4
Главнокомандующий сказал ещё 09.07.19 Зеленский: Мы движемся к устойчивому прекращению огня на Донбассе. /Слова главнокомандующего это не баран чихнул.Там где главнокомандующий не четыреждыуклонист от защиты своей родины.Как Зеленский.
показати весь коментар
16.02.2020 13:27 Відповісти
+2
посчитали ?один, два, 9 ,18,26 аз зачем эта статистика, раз вы(власть, и "свои" информаторы ООС) готовите всех нас чтоб боевики которые нас убивают и пытают и украинские воины вместе патрулировали а потом внедрились в парламент а это 100% после выборов там и разошлись по всей Украине -скоро при совместном патрулировании и легализации в парламент Украины боевиков убивать будут всегда но считать уже никто не будет будет "русский мир" по всей Украине
показати весь коментар
16.02.2020 13:33 Відповісти
+2
Какайа разніца?(Брехун Оманський)
показати весь коментар
16.02.2020 13:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Главнокомандующий сказал ещё 09.07.19 Зеленский: Мы движемся к устойчивому прекращению огня на Донбассе. /Слова главнокомандующего это не баран чихнул.Там где главнокомандующий не четыреждыуклонист от защиты своей родины.Как Зеленский.
показати весь коментар
16.02.2020 13:27 Відповісти
Це його запрошують до спільного патрулювання.
показати весь коментар
16.02.2020 13:31 Відповісти
зебил, на фронте сейчас должен быть "квартал95" в полном составе и те, кто голосовал за этих клоунов. Пусть они на своей шкуре почувствуют все прелести "мирного плана" Зеленского.
показати весь коментар
16.02.2020 14:08 Відповісти
Москва припинить тиснути на Київ, коли Україна прагнутиме стати частиною західного світу, вважає член комітету в закордонних справах Сенату США Роб Портман.Противник тричі від початку доби обстрілював позиції захисників України - Цензор.НЕТ 3191
показати весь коментар
16.02.2020 14:12 Відповісти
посчитали ?один, два, 9 ,18,26 аз зачем эта статистика, раз вы(власть, и "свои" информаторы ООС) готовите всех нас чтоб боевики которые нас убивают и пытают и украинские воины вместе патрулировали а потом внедрились в парламент а это 100% после выборов там и разошлись по всей Украине -скоро при совместном патрулировании и легализации в парламент Украины боевиков убивать будут всегда но считать уже никто не будет будет "русский мир" по всей Украине
показати весь коментар
16.02.2020 13:33 Відповісти
Какайа разніца?(Брехун Оманський)
показати весь коментар
16.02.2020 13:38 Відповісти
Это они звали нас на совместное патрулирование.
показати весь коментар
16.02.2020 13:49 Відповісти
..кажется мы теряем один из последних шансов навести мир...мир...мир..(испохабили черноротые 5-й колонны это слово вконец) в этом цветущем шахтиорском крае...нихрена наша спецура креативно думать не хочет или не может...эх, пичалка.... ...
показати весь коментар
16.02.2020 13:57 Відповісти
"Тренируются" в ОРДЛО, перед "совместным патрулированием"... Мне вот что интересно - а от КОГО эти "совместные патрулирования", будут проводиться?... Ведь, "официально", кроме ВСУ, "сепаров" и ОБСЕ, никаких "формирований", на Донбассе, нет... Так от кого же, "патрулировать"? От российской армии? Так "ихтамнет"!!! Да и странно было-бы, если-бы "борцы за Новороссию", охраняли территорию Украины, от своих "снабженцев"...
показати весь коментар
16.02.2020 14:06 Відповісти
совместное патрулирование - вот решение проблемы
показати весь коментар
16.02.2020 14:23 Відповісти
Милицийонер, пэтька заказал, что альтернативы им написанных минских нет.
Шо делать?
показати весь коментар
16.02.2020 14:29 Відповісти
тебе - убиться об стену потому что тупым не место на этой планете