7778 відвідувачів онлайн
1 528 28

МЗС висловив протест Росії у зв'язку із затриманням українських рибалок

МЗС висловив протест Росії у зв'язку із затриманням українських рибалок

Міністерство закордонних справ викликало на килим тимчасового повіреного у справах РФ в Україні.

Про це сказано в коментарі МЗС, опублікованому на офіційному сайті відомства, інформує Цензор.НЕТ.

У міністерстві повідомили, що 17 лютого туди був викликаний тимчасовий повірений у справах Російської Федерації в Україні. Йому висловили протест у зв'язку із затриманням російською стороною в Азовському морі чотирьох українських рибалок.

"Вимагаємо від російської сторони неухильно дотримуватися своїх міжнародно-правових зобов'язань і договорів, стороною яких вона є, і невідкладно надати вичерпну інформацію щодо обставин затримання українського риболовецького судна і чотирьох членів його екіпажу", - заявили в МЗС.

Також дипломати передали через тимчасового повіреного вимогу невідкладно звільнити українських рибалок і повернути рибальське судно і весь інвентар.

"Українська сторона вкотре підтверджує принципову позицію щодо незмінності закріпленого в Конституції України та міжнародно визнаного статусу Автономної Республіки Крим та м.Севастополь як невід'ємної частини суверенної території України", - додали в МЗС.

15 лютого ФСБ РФ заявила про затримання українського судна нібито за незаконний вилов риби.

Окупанти оприлюднили відео з нібито допитом власника захопленого судна. На ньому чоловік зізнається, що незаконно ловив камбалу.

16 лютого окупаційний "суд" в Криму заарештував українських рибалок на 10 діб за відмову зупинитися на вимогу російських прикордонників.

Прокуратура Автономної республіки Крим почала провадження за фактом незаконного затримання "співробітниками прикордонного управління ФСБ Росії у Криму" українського судна з чотирма людьми на борту.

Топ коментарі
+10
Нарешті. Не минуло і дві доби...
показати весь коментар
17.02.2020 19:39 Відповісти
+8
Елисеев поведал. Зебильная власть же молчит, как мендель в рот набрала...
показати весь коментар
17.02.2020 19:44 Відповісти
+6
Заторможенная реакция нашего МИДа
показати весь коментар
17.02.2020 19:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Нарешті. Не минуло і дві доби...
показати весь коментар
17.02.2020 19:39 Відповісти
ну хоть выразил.... пока то да сё, труселя те же отстирать....................
показати весь коментар
17.02.2020 19:41 Відповісти
Заторможенная реакция нашего МИДа
показати весь коментар
17.02.2020 19:40 Відповісти
"Быстрый,дерзкий,как пуля резкий"..(с)
показати весь коментар
17.02.2020 19:41 Відповісти
А правду кажуть, що на устрічах Мюнхенської конференції Порошенка не допустили на панель Зеленського , а Лаврова - будь ласка.. свой чілавєк...
показати весь коментар
17.02.2020 19:41 Відповісти
Елисеев поведал. Зебильная власть же молчит, как мендель в рот набрала...
показати весь коментар
17.02.2020 19:44 Відповісти
щойно зеля відкрив ротяку і почав про мір торочити, фуйло йому бац - і нові полонені.
показати весь коментар
17.02.2020 19:51 Відповісти
оно и пукнуть боится , не то шо рот раскрыть ... оно за мир
показати весь коментар
17.02.2020 20:16 Відповісти
в мендель зайнятий рот Клавіші в піаніно полірує
показати весь коментар
17.02.2020 21:28 Відповісти
Членограю не то моряков ,его раздутый рейтинг летит в трубу
показати весь коментар
17.02.2020 19:47 Відповісти
Стурбованістю...
показати весь коментар
17.02.2020 19:42 Відповісти
Сейчас только посмотрел видео допроса капитана (оказывается оно давно на Цензоре). Там он прямо признаётся в браконьерстве...
показати весь коментар
17.02.2020 19:44 Відповісти
Відповідно до рішення спільної з кацапами комісії , для ловлі видається ліцензія . Кацапи своїм видали зразу і ті ловлять з 01.01.20 . А прокацапська , українська частина комісії , відверто ворожа до України , це рішення саботує. І в 2020 році не видала жодної ліцензії , а нашим людям потрібно за щось жити , от і вийшли на воду . При цьому кацапи знають що в нас ліцензії не видавались , а немає ліцензії то автоматично браконьєр . Таким чином кацапи багато донецьких рибалок ловлять і відправляють рабами на кілька років. Незважаючи ні на що , для дупоголових хахлів кацапи лишаються брацкімнаротом .
показати весь коментар
17.02.2020 19:57 Відповісти
На видео допрашивающий спрашивает капитана типа "Вы в курсе, что решением украино-расийской комиссии вылов камбалы сетями ВООБЩЕ запрещён?" Тот говорит - да, в курсе.
показати весь коментар
17.02.2020 20:03 Відповісти
Родили наконец то, дауны
показати весь коментар
17.02.2020 19:46 Відповісти
https://bykvu.com/ua/bukvy/u-rf-obureni-cherez-te-shho-bilorus-u-kafe-minska-zrobiv-zamovlennja-biloruskoju-movoju/ У РФ обурені через те, що білорус у кав'ярні Мінська зробив замовлення білоруською мовою
МИД выразил протест России в связи с задержанием украинских рыбаков - Цензор.НЕТ 6441
показати весь коментар
17.02.2020 19:46 Відповісти
как он мог,недружественный акт против соседнего государства
показати весь коментар
17.02.2020 20:11 Відповісти
После акций оппозиции охранка, так называемая милиция, Лукашенко вылавливала тех, кто разговаривает по беларуски...
показати весь коментар
17.02.2020 20:27 Відповісти
показати весь коментар
17.02.2020 21:09 Відповісти
Може вам вже «Пора! Пора! "
показати весь коментар
17.02.2020 21:33 Відповісти
А толку з того протесту?
показати весь коментар
17.02.2020 19:47 Відповісти
зате Дристайка миттєво реагує на внутрішньополітичні виклики
це дуже цінна риса для міністра МЗС
показати весь коментар
17.02.2020 19:54 Відповісти
Надо просто перестать стрелять рыбачить!
показати весь коментар
17.02.2020 20:13 Відповісти
Пристайко в Бразилии отдыхал?
показати весь коментар
17.02.2020 20:13 Відповісти
сколько прошло времени расдуплились скоростной МИД
показати весь коментар
17.02.2020 20:20 Відповісти


Может трибунал ещё раз примет решение, которое Украина пох...т за неделю до того, как ***** был обязан выполнить его решение? А если бы не выполнил, то ещё был повод накрутить на паРашу?
показати весь коментар
17.02.2020 20:23 Відповісти
Росийские погранцы поймали,а интересно где в это время были наши,Украинские?В засаде сидели?Ведь у нас как говорят в армии 200 000человек и мы ко всему готовы.А как же просрали рыбаков то?Нонсенс?Оказывается не ко всему готовы то!
показати весь коментар
17.02.2020 21:37 Відповісти