6947 відвідувачів онлайн
9 998 13

Windrose запускає рейси між шістьма містами України

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу авіакомпанії.

Попередній продаж авіаквитків на квітневі рейси стартував 13 лютого. Авіаперевізник обіцяє 2-3 рейси на день із вильотом вранці, вдень і ввечері. Зазначається, що з Києва до Дніпра можна буде добратися за 1 годину 20 хвилин.

Польоти здійснюються на літаках ATR72-600.

Windrose запускає рейси між шістьма містами України 01

За даними в системі бронювання на сайті авіакомпанії, уточнює Громадське радіо, вартість квитка з Києва до Дніпра / Харків / Одесу / Львів становитиме від 719 гривень, із Запоріжжя до Києва - від 622 гривень, з Києва до Миколаєва - від 572 гривень.

Топ коментарі
+2
ну да с Харькова в Киев около 55 мин
показати весь коментар
17.02.2020 23:25 Відповісти
+1
Бенины самолеты?
показати весь коментар
17.02.2020 23:18 Відповісти
+1
да, и очень уставшие самолеты...
показати весь коментар
17.02.2020 23:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Отмечается, что из Киева в Днепр можно будет добраться 1 час 20 минут.Источник: https://censor.net/n3176289

--------------------------------------------------------------------------------------------
Или мне кажется, или для полета на самолете на такое расстояние, это слишком долго по времени.
показати весь коментар
17.02.2020 23:17 Відповісти
ну да с Харькова в Киев около 55 мин
показати весь коментар
17.02.2020 23:25 Відповісти
на другом самолете? странно, что вы с боингом сравниваете.
показати весь коментар
18.02.2020 00:48 Відповісти
не долго. Потому что взлет - помадка занимают определенное время. Минимум пол часа отнять надо.
показати весь коментар
17.02.2020 23:31 Відповісти
В Запорожье лететь час, а в Днепр . 20. Я тоже что то не понимаю. Запорожье дальше Днепра от Киева
показати весь коментар
17.02.2020 23:58 Відповісти
Бенины самолеты?
показати весь коментар
17.02.2020 23:18 Відповісти
да, и очень уставшие самолеты...
показати весь коментар
17.02.2020 23:23 Відповісти
старый конь борозды взлётной не испортит!!))) форева, Беня!!
показати весь коментар
17.02.2020 23:57 Відповісти
да, и очень уставшие самолеты...