5170 відвідувачів онлайн
2 988 19

Проросійські пропозиції Макрона призначені "для внутрішнього вживання", - Пристайко

Проросійські пропозиції Макрона призначені "для внутрішнього вживання", - Пристайко

Попри заклики Макрона перезавантажити відносини з Росією і почати поступове зняття санкцій, офіційна позиція Франції не змінюється.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "LIGA.net", про це заявив міністр закордонних справ Вадим Пристайко в ефірі програми "Свобода слова" на телеканалі ICTV.

За його словами, проросійські пропозиції президента Франції Еммануеля Макрона призначені "для внутрішнього вживання", щоб підтримати свій рейтинг у колі людей, які економічно зацікавлені в знятті санкцій з Росії.

На думку глави МЗС, завдання України - постійно нагадувати всім про те, що Росія порушує міжнародне право, окупувала Крим і відповідальна за війну на Донбасі.

Нагадаємо, раніше глава МЗС Польщі заявив, що тенденція на зближення з Росією, яку демонструє останнім часом Франція, передчасна і це викликає занепокоєння в Польщі.

Топ коментарі
+8
пророссийские предложения президента Франции Эмманюэля Макрона предназначены "для внутреннего употребления" Источник: https://censor.net/n3176316
у-йо-бок, це ваша нескінченна жуйка призначена для вашої недолугої внутрішньої аудиторія, а макрон відверто каже, що оскільки зеленське з усіх сил плазує перед путіним, то нема чого й Франції напружуватись - розходимось, хлопці, - каже макрон.
а ви, падли, давайте, брешіть й далі - ваші виродки вам вірять.
показати весь коментар
18.02.2020 09:32 Відповісти
+5
Да ты заткнёшься, ***** кремлёвская?!
показати весь коментар
18.02.2020 09:29 Відповісти
+5
Дристайко, там вон Козак в районе Золотого в отличии от Суркова мира хочет. Не хочешь проккоментировать шмаркля тупая?
показати весь коментар
18.02.2020 09:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Да ты заткнёшься, ***** кремлёвская?!
показати весь коментар
18.02.2020 09:29 Відповісти
показати весь коментар
18.02.2020 09:32 Відповісти
Раньше заступался за Макрона, когда его ********* называли геронтофилом, теперь я их полностью в этом поддерживаю!
показати весь коментар
18.02.2020 09:33 Відповісти
Дристайко, там вон Козак в районе Золотого в отличии от Суркова мира хочет. Не хочешь проккоментировать шмаркля тупая?
показати весь коментар
18.02.2020 09:34 Відповісти
Союз дебила, педофила и геронтофила
Вот это политическая сила!
показати весь коментар
18.02.2020 09:35 Відповісти
Как разобраться, что стоит за словами политика? Если политик говорит высокопарно, значит, он хочет вас обмануть. Если политик говорит заигрывающе, значит, он хочет вас обмануть. Если политик говорит безапелляционно, значит, он хочет вас обмануть. Если политик говорит с надрывом, значит, он хочет вас обмануть. И вообще, если политик что-то говорит, он хочет вас обмануть.
показати весь коментар
18.02.2020 09:35 Відповісти
В той час, коли росія та її сепари вбивають українців Макрон пропонує знімати санкції з агресора. Так ми порівняємо Макрона з Анрі Філіппом Петеном.
показати весь коментар
18.02.2020 09:39 Відповісти
Проросійські пропозиції Макрона призначені "для внутрішнього вживання", - Пристайко - Цензор.НЕТ 5622
показати весь коментар
18.02.2020 09:40 Відповісти
анус
показати весь коментар
18.02.2020 09:44 Відповісти
https://www.radiosvoboda.org/a/news-donbas-zolote/30440916.html бойовики атакували позиції української армії біля Золотого, є втрати - газета "Яка Рiзниця"
показати весь коментар
18.02.2020 09:41 Відповісти
хазария уже сто лет правит раиськой.китай безраздельно властвует в сибири.немцы?у немцев еще все впереди .ибо за что брешься-на то и напорешься.
не говоря уже об исторической правде времени существования раиськи.

Проросійські пропозиції Макрона призначені "для внутрішнього вживання", - Пристайко - Цензор.НЕТ 7561
показати весь коментар
18.02.2020 09:43 Відповісти
Проросійські пропозиції Макрона призначені "для внутрішнього вживання", - Пристайко - Цензор.НЕТ 9064
показати весь коментар
18.02.2020 09:49 Відповісти
Проросійські пропозиції Макрона призначені "для внутрішнього вживання", - Пристайко - Цензор.НЕТ 5380Проросійські пропозиції Макрона призначені "для внутрішнього вживання", - Пристайко - Цензор.НЕТ 7693
показати весь коментар
18.02.2020 09:50 Відповісти
Ясно, Макрон настраивает свой электорат против "официальной позиции Франции"...
Сколько украинцам необходимо внутрь употребить, чтобы это понять, и что ещё употребить?
показати весь коментар
18.02.2020 10:18 Відповісти
Такое "внутреннее употребление" вполне может быть. Вопрос в том, соответствует это реальности?
Французы, конечно, суки, но это Оланд не продал вертолётоносцы Расии...
показати весь коментар
18.02.2020 10:22 Відповісти
Пристайко, употребляй
Проросійські пропозиції Макрона призначені "для внутрішнього вживання", - Пристайко - Цензор.НЕТ 5844
показати весь коментар
18.02.2020 10:43 Відповісти
Тільки для - ВНУТРІШНЬОГО ВИКОРИСТАННЯ.... А хто сказав, що НАЛ(портрети президентів США), в валізах для зовнішнього... ?? Тільки для ВЛАСНОГО І ВНУТРІШНЬОГО....
показати весь коментар
18.02.2020 12:07 Відповісти
Каждая нация устроена по своему
Украинцы помнят Януковича ?
показати весь коментар
18.02.2020 12:38 Відповісти