4768 відвідувачів онлайн
3 686 20

Митникам до кінця року можуть удвічі підняти зарплату, - Нефьодов

Митникам до кінця року можуть удвічі підняти зарплату, - Нефьодов

Глава Державної митної служби Максим Нефьодов заявив, що після переатестації українські митні інспектори зможуть отримати вдвічі вищу зарплату.

Про це він розповів в інтерв'ю "РБК-Україна", інформує Цензор.НЕТ.

"Ми очікуємо цього року процес, який я неформально називаю переатестацією. Після цього професійним і добропорядним співробітникам я хочу суттєво підняти зарплату. А з рештою - поступово прощатися", - зазначив Нефьодов.

Однак, за його словами, митниця - все ж таки не той орган, який можна заповнити студентами з хорошими намірами, це - складна робота.

"Я хотів би, щоб середня зарплата рядового інспектора становила до кінця року приблизно 15-18 тис. грн "на руки". Зараз - близько 8 тис. грн", - додав Нефьодов.

Топ коментарі
+3
Ничего не мешает это сделать немедленно.
Упростить правила, унифицировать пошлины и разогнать половину бездельников
показати весь коментар
18.02.2020 10:25 Відповісти
+3
Она им нужна??
показати весь коментар
18.02.2020 10:26 Відповісти
+2
Министрам ,замминистров,депутатам,Найемам,Лещенкам,главе Укрпочты......Таможенникам.
А вам,одичалая отара 73 %,ваш Вошьдь "Ничего не должен!"
показати весь коментар
18.02.2020 10:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ничего не мешает это сделать немедленно.
Упростить правила, унифицировать пошлины и разогнать половину бездельников
показати весь коментар
18.02.2020 10:25 Відповісти
Она им нужна??
показати весь коментар
18.02.2020 10:26 Відповісти
Министрам ,замминистров,депутатам,Найемам,Лещенкам,главе Укрпочты......Таможенникам.
А вам,одичалая отара 73 %,ваш Вошьдь "Ничего не должен!"
показати весь коментар
18.02.2020 10:27 Відповісти
Хорошо было бы, если бы параллельно с повышением зарплаты пропорционально повышались поступления в бюджет от таможни....
показати весь коментар
18.02.2020 10:35 Відповісти
ну посмотрим
показати весь коментар
18.02.2020 10:38 Відповісти
Уже бы не заморачивались копеечными надбавками и обеспечили каждому инспектору дополнительное дежурство в неделю... Хотя нет, полдежурства, целое зажирно будет...)
показати весь коментар
18.02.2020 10:41 Відповісти
За что ?
показати весь коментар
18.02.2020 10:48 Відповісти
"Класно"!!! Доходи від митних зборів зменшуються, а митникам піднімають зарплати... Добрий господар, коли корова перестає молоко давать, відправляє корову "під ніж", і заводить іншу, а не годує її, вдвічі більше... Нєфьодов цього не знає?...
показати весь коментар
18.02.2020 10:49 Відповісти
Этот клоун серъезно думает что если взяточникам поднять зарплату в 2 раза, без серъезного ужесточения наказания за взяточниство, то они перестанет брать взятки? ))
показати весь коментар
18.02.2020 11:03 Відповісти
Учитывая вчерашний сюжет Бигуса про таможенников, новость так себе )))
показати весь коментар
18.02.2020 11:07 Відповісти
На передовій загинуло двоє військових і четверо поранених. Можливо там їх більше, бо влада постійно бреше. А тут і в уряді підвищують собі платню. Це все, що потрібно знати за "нових ліц".
показати весь коментар
18.02.2020 11:10 Відповісти
Воруйте газ и берите взятки на таможне
https://www.youtube.com/watch?v=oss1f2zh1jM
показати весь коментар
18.02.2020 11:20 Відповісти
А учителям когда??
показати весь коментар
18.02.2020 11:20 Відповісти
А учителям "велика подяка" за вибори. Ті вухасті завжди когось приведуть до влади і самі стають терпілами, але не каються. Пам*ятаєте, як з "патрією регіонов" виходили з дітьми і плакатами "фашизм не пройде"? Отож. Які вони учителя?
показати весь коментар
18.02.2020 11:24 Відповісти
ключевое слово - МОГУТ... но не будут..
показати весь коментар
18.02.2020 11:58 Відповісти
А коли вже наше ЗЕро розвернеться обличчям до тих, хто його захищає чи воно захисникам України тільки хамити може?
показати весь коментар
18.02.2020 12:03 Відповісти
Может это и хорошо, но что с ценами ?
показати весь коментар
18.02.2020 12:31 Відповісти
а шо , таможнекам реально еще платят з/п ? ну этому набриолиненному чударасу в бороде еще понятно.
показати весь коментар
18.02.2020 13:17 Відповісти
А. Шо им еще и зарплату платят?
показати весь коментар
18.02.2020 13:38 Відповісти