5381 відвідувач онлайн

У прибулих раніше з Китаю українців коронавірусу не виявлено, - МОЗ

У прибулих раніше з Китаю українців коронавірусу не виявлено, - МОЗ

В українців, які прилетіли раніше з Китаю, не було виявлено коронавірусу під час інкубаційного періоду.

Про це на сторінці в мережі Facebook повідомив заступник голови МОЗ Віктор Ляшко, інформує Цензор.НЕТ.

"У понеділок минуло рівно 14 днів відтоді, як останній прямий регулярний авіарейс із Китаю приземлився в Україні. Інкубаційний період для появи COVID-19 у людей, які були на бортах прямих рейсів, завершено. Під час медико-санітарного спостереження в жодного пасажира та члена екіпажу не виявлено симптомів хвороби", - йдеться в повідомленні.

На бортах прямих рейсів із Китаю не було жодної інфікованої людини.

"Наші епідеміологи впродовж інкубаційного періоду двічі зв'язувалися з пасажирами (на 5 і 14 день). Тепер ми точно можемо сказати - вони здорові", - додав Ляшко.

У прибулих раніше з Китаю українців коронавірусу не виявлено, - МОЗ 01

Топ коментарі
+8
так вам зебилам ВОЗ уже сообщила,что инкубационный период 24 дня,это пипец
показати весь коментар
20.02.2020 09:32 Відповісти
+6
Ви хоч в змозі якимись методами цей вірус виявити???
показати весь коментар
20.02.2020 09:32 Відповісти
+5
Инетерсно а как они узнали, если их сразу отпустили по домама тогда?
показати весь коментар
20.02.2020 09:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Борт садится в Киеве слоупок
показати весь коментар
20.02.2020 09:33 Відповісти
Пополнит баки топливом и снова взлетит.
показати весь коментар
20.02.2020 09:38 Відповісти
Ну-ну... Знаючи рівень нашої медицини довіри щось нема
показати весь коментар
20.02.2020 09:31 Відповісти
а томас тогда зачем? чудодейственные заклинания?
показати весь коментар
20.02.2020 10:09 Відповісти
Инетерсно а как они узнали, если их сразу отпустили по домама тогда?
показати весь коментар
20.02.2020 09:31 Відповісти
Ви хоч в змозі якимись методами цей вірус виявити???
показати весь коментар
20.02.2020 09:32 Відповісти
так вам зебилам ВОЗ уже сообщила,что инкубационный период 24 дня,это пипец
показати весь коментар
20.02.2020 09:32 Відповісти
Ага, то не было "детекторов", то теперь оказывается шо прекрасно определяют.
Вы еще скажите что у Авраама насморка не было. Минздур.
показати весь коментар
20.02.2020 09:36 Відповісти
Зеленский снова решил попиариться. Самолет эвакуировал вместе с украинцами граждан еще из 10 стран - Норвегии, Израиля, Беларуси, Испании, Черногории, Аргентины, Доминиканской Республики, Эквадора, Коста-Рики, Панамы... У нас в Украине медицина лучше, чем в Израиле, Испании и Норвегии ???
https://censor.net/news/3176619/ukrainskiyi_samolet_evakuiruet_iz_kitaya_takje_grajdan_10_stran_mvd
показати весь коментар
20.02.2020 09:37 Відповісти
"Наши эпидемиологи в течение инкубационного периода дважды связывались с пассажирами (на 5 и 14 день). Теперь мы точно можем сказать - они здоровы"

Альо гараж, вы дибилы?
показати весь коментар
20.02.2020 09:38 Відповісти
Самолет на трассе посадили?
показати весь коментар
20.02.2020 09:39 Відповісти
И это не может не радовать...
показати весь коментар
20.02.2020 09:40 Відповісти
это прикол такой на флайтрадаре? показывает, что самолёт на комплекс Рошен сел.
показати весь коментар
20.02.2020 09:41 Відповісти
Чергова зебільна заява від зебіла з мінЗє - ставити діагноз на підставі телефонного дзвінка⚠⚠⚠
Це вже я вам скажу повний фіздець ... Громадянини, які голосували за Зє-банду і припіздєнта Сцикуна Вовку Наркомана - Вас "сделали "
показати весь коментар
20.02.2020 09:41 Відповісти
- Как больной с подозрением на коронавирус?
- Нормально. Положили в отдельную палату. Назначили специальную диету.
- Что за диета?
- Кормим печеньем.
- Почему печеньем?
- В щель между полом и дверью больше ничего не проходит…
показати весь коментар
20.02.2020 09:43 Відповісти
лаваш и блины?
показати весь коментар
20.02.2020 10:12 Відповісти
Ще й через це потрібно було пройти Україні, щоб всім стало зрозуміло - хто є хто.
показати весь коментар
20.02.2020 09:45 Відповісти
Прикольно,температуру на фото меряют без перчаток в спортивном костюме.Учитись китайозы как надо меры предосторожности
и карантин союлюдать!
показати весь коментар
20.02.2020 09:45 Відповісти
Я окуел от этого снимка тоже. С банальным Боткина больше предосторожностей .
показати весь коментар
20.02.2020 09:56 Відповісти
Та ти шо... !? На глаз определяли , дебилы ?!
показати весь коментар
20.02.2020 10:32 Відповісти
А кто поверит властям, люди уже научены и если даже они привезли эту заразу, то власть будет скрывать и говорить, что это не коронавирус, а что то другое.
показати весь коментар
20.02.2020 10:43 Відповісти
Минздрав предупреждает:Газировка-причина метеоризма.
показати весь коментар
20.02.2020 10:56 Відповісти
а что, в Украине есть тесты на этот новый вид коронавируса?
На ОБЫЧНЫЙ грипп нету - а на этот есть?
за дураков нас держат.
показати весь коментар
20.02.2020 11:45 Відповісти