11288 відвідувачів онлайн

На Волині на хабарі в 3 тис. дол. затримано начальника відділу ГУ Нацполіції, - ДБР. ФОТО

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу ДБР.

На Волині на хабарі в 3 тис. дол. затримано начальника відділу ГУ Нацполіції, - ДБР 01

За попередньою інформацією, поліцейський вимагав та одержав  3 тис. доларів в обмін на закриття кримінального провадження і невилучення транспортного засобу.

Під час одержання хабара зловмисника затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

На Волині на хабарі в 3 тис. дол. затримано начальника відділу ГУ Нацполіції, - ДБР 02

У разі доведення провини хабарнику загрожує позбавлення волі терміном від 5 до 10 років.

Коментувати
Сортувати:
Що знову??))
показати весь коментар
22.02.2020 14:08 Відповісти
а садить не пробовали?
показати весь коментар
22.02.2020 14:38 Відповісти
Курви невмирають ...
показати весь коментар
22.02.2020 14:43 Відповісти
У разі доведення провини хабарнику загрожує позбавлення волі терміном від 5 до 10 роківДжерело: https://censor.net/ua/n3177273 Скажіть мені,а що тут ще треба доказувати,якщо його впіймали на гарячому?????????????????????????????
показати весь коментар
22.02.2020 14:56 Відповісти
ай я яй снова честных ментов прессуют ,это провокация кремля....
показати весь коментар
22.02.2020 15:06 Відповісти
Черговий представник деградованої аваківської падалі у вигляді поліції ОЗУ. 6 років деградації ане реформи призвели до того що під керівництвом Авакова ця установа перетворилась в банду, озу. Громадяне не довіряють поліції.
показати весь коментар
22.02.2020 15:12 Відповісти
...пока не истребим олигархов, как явных так и подпольных под корень, мечта ими стать на шару у всех людей, а молодых особенно, так и останется...такова диалектика..вся эта "борьба" с коррупцией коррупционеров - есть иммитация и профанация, не более...
показати весь коментар
22.02.2020 15:14 Відповісти
так корупція подолана, чи ні?
показати весь коментар
22.02.2020 15:24 Відповісти
Если быть точным, то требовал 6 тыс, а получал только первую часть. Но это не важно, важно другое. Особо не таясь, самолично пошел брать взятку, ибо безнаказанность порождает вседозволенность. И это мелочи, а вот масштабы и наглость при подобных ПРЕСТУПЛЕНИЯХ на самых различных высших уровнях просто зашкаливает.
показати весь коментар
22.02.2020 17:46 Відповісти