5985 відвідувачів онлайн

Поліція визначає відповідальних за паніку і протести в Нових Санжарах, - Варченко

Поліція визначає відповідальних за паніку і протести в Нових Санжарах, - Варченко

Національна поліція аналізує візуальну інформацію для того, щоб визначити, хто призвів до штучної паніки і протестів у Нових Санжарах.

Про це на брифінгу 23 лютого повідомив радник міністра внутрішніх справ Іван Варченко, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на hromadske.

"Ми відстежуємо всю візуальну інформацію, аналізуємо, визначаємо тих людей, які брали участь у заходах, визначаємо, які функції вони виконували під час цього, і рухаємося у межах слідства", — заявив він.

Варченко також уточнив, що всю суспільно-важливу інформацію у цій справі Нацполіція повідомлятиме громадськості.

Нагадаємо, незалежний слідчий з Полтави Ігор Гавриленко повідомив, що паніку серед місцевих жителів спровокував соратник нардепа від ОПЗЖ Іллі Ківи Сергій Чередніченко, який  раніше за владу повідомив про прибуття в Нові Санжари евакуйованих із Китаю українців

Топ коментарі
+57
Я видел некого Авакова и некую Скалецую, которые в костюмах биозащиты заявляли напуганным жителям, что они в полной безопасности, а еще некий гражданин Зеленский говорил, что будет наказывать подселением эвакуированных.
показати весь коментар
23.02.2020 20:01 Відповісти
+34
зачем искать - всем понятно, что это зеленая сопля и его команда
показати весь коментар
23.02.2020 20:01 Відповісти
+20
Нечем больше заняться ментам, преступность зашкаливает, а они привязались к сельчанам.
показати весь коментар
23.02.2020 20:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Спланована провокація влади, щоб виставити людей тупим бидлом, яке безумно протестує проти влади, а цього разу владою задіяні самі евакуйовані громадяни України та інших держав, для ще більш негативного ефекту та резонансу у світі, а зважаючи на дату, виставлення одночасно у негативному вигляді протестів на Майдані, негативне перекручене відображення, щоб потім тикати цим в обличчя, виховуючи почуття провини та відразу до буть яких протестів у майбутньому та інфантильність до дій влади. Операція спецслужб злочинців при владі.
показати весь коментар
23.02.2020 23:21 Відповісти
Новосанжарцы зубы показали, защишая себя и своих детей, а власти, конечно, это не нравится. Нужно найти и наказать виновных чтоб неповадно впредь другим. Верной дорогой идем, товарисчи!
показати весь коментар
23.02.2020 23:43 Відповісти
Цей авакян в серйоз вважає, що йому хтось ще вірить?
показати весь коментар
23.02.2020 23:54 Відповісти
Вони не винуватих шукають, вони свою вину намагаються на кого завгодно звалити лиш би самим винуватими не бути.
Там була не паніка і вона була не штучна. 2014 року в результаті відсутності найменших проявів "паніки" мужні і стримані керманичі тихо і спокійно позбулися частини території. Зараз завдяки їхній холоднокровності і дубовій витримці є солідні шанси понести втрати більш різноманітні.
показати весь коментар
24.02.2020 00:01 Відповісти
Я в комментах видел, как Абу подначивал к протестам. От Абу конечно ничего не зависит, но много тысячь вот таких троллей вопили в одну глотку "должны были предупредить! спросить разрешения! Не везти "больных", пока не дали согласие местные!". И местные решили устроить заворушку.
показати весь коментар
24.02.2020 01:37 Відповісти
Теперь и за панику будут сажать..потом ни шагу назад паникеров в расход на месте..Санжары правы на все 100 такое вам в огород привезти нате принимайте не паникуйте ,как оно ещё всё закончитса в Италии взрыв..а не лох наш маленький брежнев поехал больничку открывать титушками обставился и двойник скалецкой из санжар,люди кричат воруют а вин каже я не будивельнык если этих переживём по хер нам будут вирусы..Астанавитесь
показати весь коментар
24.02.2020 05:32 Відповісти
тут и детям ясно, что ФСБ РФ провели успешную операцию по дискредитации Украины в глазах Запада
показати весь коментар
24.02.2020 06:27 Відповісти
Поліція визначає відповідальних за паніку і протести в Нових Санжарах, - Варченко - Цензор.НЕТ 9063
показати весь коментар
24.02.2020 07:03 Відповісти
При определении ответственности за панику в ньюСанжарах, главное цель власти, не выйти на самих себя.
Это полная обисрака властей
показати весь коментар
24.02.2020 08:12 Відповісти
що тут шукати??????? ЗекоМанда, як КРИВАВі ЧЕКІСТИ, СТВОРЮЄ ПРОБЛЕМИ, ЩОБ ПОТІМ ЇХ "ВИРІШУВАТИ" І КРИЧАТИ ВСЮДИ, ЯКІ ВОНИ ЕФЕКТИВНІ І КОРИСНІ....
показати весь коментар
24.02.2020 08:46 Відповісти
Стадо перепуганое ломанулось не в ту сторону теперь пастухи выявляют баранов которые не туда бежали. Пора перестать быть баранами. Где запрос на народовладдя? Раз нет,тогда жалуйтесь на себя.Еще на пастухов можете покоситься, но так чтоб не заметили.
показати весь коментар
24.02.2020 12:10 Відповісти
Власть нарушила Закон Украины "Про захист населення від інфекційних хвороб" в том числе Стаття 17. Права та обов'язки громадян та їх об'єднань у сфері захисту населення від інфекційних хвороб!
А сейчас пытается переложить свою преступную вину на население Украины.
Беречь и защищать надо свою родную землю и от оккупантов и от идиотов от власти! Я полностью согласен с вашим протестом и поддерживаю вас! А дикари - это Зеленский, Аваков и Скалецкая! Перед отправкой рейса Китай снял 4 пассажиров с подозрениями. Они все время находились в общей группе, что прилетела в Украину! Затем их привезли в этот санаторий, что окружен жилыми домами.
Это точно не карантин, а идиотизм и дикость как раз со стороны нынешней власти Украины!

ЗАКОН ПРЯМО ОБЯЗЫВАЕТ власти и информировать население и спрашивать у население их мнение о размещении потенциально заражённых !!!!
показати весь коментар
24.02.2020 13:15 Відповісти
Сторінка 2 з 2