10324 відвідувача онлайн
33 576 26

Істотні опади та сильний вітер: синоптики попередили про різке погіршення погоди

Істотні опади та сильний вітер: синоптики попередили про різке погіршення погоди

За повідомленням "Укргідрометцентру", в зв'язку з переміщенням активного циклону очікуються опади у вигляді дощу та мокрого снігу, вночі 24 лютого в західних, вдень у південно-східних областях місцями значні опади.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє пресслужба ДСНС.

24 лютого місцями, крім північно-східної частини, сильний вітер 25-28 м/с.

В Карпатах сніг, вночі 24 лютого значний сніг, сильна хуртовина, на дорогах снігові замети, ожеледиця, пориви вітру 40 м/с.

Рятувальники попереджають, що погодні умови ускладнять роботу підприємств енергетики і комунального господарства, в Карпатах будуть призводити до порушення на окремих ділянках доріг, припинення руху транспорту.

Вночі та вранці 24 лютого в північно-західних районах Чорного моря очікується сильний вітер 25-28 м/с, висота хвиль 30-40 дм; на Азовському морі вдень 24 лютого сильний вітер 25-28 м/с, висота хвиль 15-20 дм, місцями значні опади. Ускладнення погодних умов відповідає II (помаранчевого) рівню небезпеки.

Очікувані погодні умови приводити ускладнення роботи морської галузі та морського транспорту.

Топ коментарі
+4
ишак всегда виноват.
судьба такая.

не нравится? - надо перестать быть ишаком.
но в 42 года уже поздновато...
показати весь коментар
24.02.2020 09:12 Відповісти
+3
Ніжин накрило мокрим снігом учора, Чернігів - сьогодні, під ранок... Якби не плюсова температура, то було б уже сантиметрів п"ять-сім... Сипле й зараз... В лісах закінчується сокохід клена. Почався сокохід берези... Цвітуть крокуси...
показати весь коментар
24.02.2020 09:05 Відповісти
+3
Жах..як клімат змінюється, на очах, там де я живу- в центрі Німеччини - ніколи не було так що хоча б пару трійку раз за зиму не було снігу, і тільки цієї зимою в перший раз ( за моi майже пiв життя що я тут живу) не було жодної сніжинки (!)..Все вже розквiтає
навколо ..i це лютий !
показати весь коментар
24.02.2020 09:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Знов дивлюсь Синоптик. Зараз вітер 7.5 м/с, дощить. Нічого надзвичайного.
показати весь коментар
24.02.2020 09:03 Відповісти
И не такое видали)=
Істотні опади та сильний вітер: синоптики попередили про різке погіршення погоди - Цензор.НЕТ 9801
показати весь коментар
24.02.2020 09:25 Відповісти
Ніжин накрило мокрим снігом учора, Чернігів - сьогодні, під ранок... Якби не плюсова температура, то було б уже сантиметрів п"ять-сім... Сипле й зараз... В лісах закінчується сокохід клена. Почався сокохід берези... Цвітуть крокуси...
показати весь коментар
24.02.2020 09:05 Відповісти
Жах..як клімат змінюється, на очах, там де я живу- в центрі Німеччини - ніколи не було так що хоча б пару трійку раз за зиму не було снігу, і тільки цієї зимою в перший раз ( за моi майже пiв життя що я тут живу) не було жодної сніжинки (!)..Все вже розквiтає
навколо ..i це лютий !
показати весь коментар
24.02.2020 09:17 Відповісти
Зе виноват?))
показати весь коментар
24.02.2020 09:06 Відповісти
как и Порошенко в свое время
показати весь коментар
24.02.2020 09:10 Відповісти
ишак всегда виноват.
судьба такая.

не нравится? - надо перестать быть ишаком.
но в 42 года уже поздновато...
показати весь коментар
24.02.2020 09:12 Відповісти
ты знаешь, кем бы не был этот ишак, как ты говоришь, но у него жизнь гораздо успешней твоей.
показати весь коментар
24.02.2020 09:27 Відповісти
№35
показати весь коментар
24.02.2020 09:29 Відповісти
цена твоих "мыслей" у тебя на нике.
показати весь коментар
24.02.2020 09:34 Відповісти
смешнее - точно. А насчет "успешнее" - 42 еще не вся жизнь. Вспомни тост из Кавказской пленницы про "адын малэнкий птычка"... зельц наворожил себе уже столько, что остаток своей никчемной сценической жизни вполне может пойти доживать в тюрьме по многим предательским и брехливым статьям... дело времени... диалектика, так скзть...
показати весь коментар
24.02.2020 09:48 Відповісти
если мужик к сорока ничего существенного не достиг , про "дальше" можно уже забыть. Разве что в какую небудь лотерею … И независимо от персоналий можно по жизненному пути сказать о человеке кто он и чего достиг.
показати весь коментар
24.02.2020 09:54 Відповісти
Мужики у вас там на лесоповале за поребриком...
показати весь коментар
24.02.2020 10:14 Відповісти
может для таких как ты и ляшко мужик, но если Винница запоребрик, могу оплатить проезд для пояснения твоих "мыслей" на месте лесоповала .
показати весь коментар
24.02.2020 10:17 Відповісти
и если бы не было правды в моих словах то эта порохоботская шелупонь меня бы не спамила.
показати весь коментар
24.02.2020 09:55 Відповісти
миллионы людей, которые тебя ненавидят - да, сумасшедший успех...

миллионы людей, которые над тобой ржут вголос - над твоей дурацкой самоуверенностью, над твоими клоунскими ужимками, над бездарной ложью и т.д. - да, бешенный успех...

фотожабы, карикатуры во всех мировых газетах, дипломаты и президенты, глядящие на тебя как на кусок дерьма, подхалимы, преданно лижущие туфли, но показывающие фак тебе в спину и готовые предать при первой возможности - колоссальный успех!!!

и главное - ты знаешь, что иначе не будет, что ком катится с горы все быстрее, ты видишь, что взялся не за свое, что у тебя все ползет, что твои распоряжения не выполняются, что промышленность валится, что ты - ягненок перед воротами бойни - бешенный, невообразимый успех!
показати весь коментар
24.02.2020 10:09 Відповісти
повторюсь …. для того что бы кого то критиковать , нужно самому быть безупречным, это как по мне. Ты всю жизнь налоги платишь ? По зебре дорогу переходишь ? Проще спросить …. ты всю дорогу правильный ? Вот я нет …. и потому и не сужу других людей . Как сказал один человек …. сначала покажите мне свой личный миллион, а потом давайте мне советы.
показати весь коментар
24.02.2020 10:25 Відповісти
безупречных в природе нет.
но - тем не менее - все всех критикуют и правильно делают.

ибо есть разница между "небезупречен, ибо перешел дорогу не по зебре" и "небезупречен, ибо за бабки полез в политику и развалил страну".
Небезупречность и там, и там - только масштабы разные, и последствия тоже.

Я, кстати, по зебре перехожу всегда - в Киеве тебя иначе убьют.
А вот миллиона нет - я работяга, а не политик, не мент и не бизнесмен, и не лезу туда, куда меня не тянет.
Кста, Порошенко ты тоже "некритиковал"? - сомневаюсь.
показати весь коментар
24.02.2020 10:45 Відповісти
сразу отвечу по поводу пороха.... я его не критиковал , даже с моей "святостью" там к челу было много вопросов и кто бы что не говорил, я скажу своё что именно порох "привёл" Зеленского во власть . Отвечу так же словами одной продавщини с рошена ….. " не думайте что если я здесь работаю то я за Порошенка " ….. и это при том что зарплата там нормальная.
показати весь коментар
24.02.2020 11:03 Відповісти
Віслюк тягнеться до морквини, яку х-ло переміщає в бік параші. Природу не зміниш (лабух, однако)
показати весь коментар
24.02.2020 10:02 Відповісти
Диви які молодці "Укргидрометцентр", подивились у вікно і нас дуже попереджають про погіршення погоди Це було ще вчора зрозуміло і без них)))
показати весь коментар
24.02.2020 09:09 Відповісти
у сраного клоуна вечно все через жопу...
показати весь коментар
24.02.2020 09:10 Відповісти
Істотні опади та сильний вітер: синоптики попередили про різке погіршення погоди - Цензор.НЕТ 4133
Мери Поппинс возвращается.(с)
показати весь коментар
24.02.2020 09:11 Відповісти
Какие 40м/с ? При 35м/с срывает фундаментальные крышы с домов и вырывает деревья с корнями. 40 - это уже торнадо, катастрофа
показати весь коментар
24.02.2020 09:20 Відповісти
В них така методика. Беруть швидкість вітру взагалі - помножують на два - і це буде в поривах. Але і 20 м/с суттєвий вітер, що може наробити шкоди - 72 км/год не жарти.
показати весь коментар
24.02.2020 09:54 Відповісти