4143 відвідувача онлайн
2 045 23

Розпочинаємо консультації з регіонами щодо зміни Конституції в частині децентралізації, - "слуга народу" Корнієнко

Розпочинаємо консультації з регіонами щодо зміни Конституції в частині децентралізації, - "слуга народу" Корнієнко

Партія "Слуга народу" оголосила про початок консультацій з регіонами щодо зміни Конституції в частині децентралізації.

Про це розповів журналістам у вівторок лідер партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко, передає Цензор.НЕТ із посиланням на LB.ua.

"Результати обговорень (у Києві) зводитимуть в єдину систему, і далі будуть з регіонами обговорюватися ці зміни. Потім після кожного обговорення будуть делегати, які приїдуть до Києва і поділяться, що там проходило в регіонах. Це перша частина, пов'язана з відкритим обговоренням з людьми. Друга частина - це паралельний процес консультацій із фракціями, пошук консенсусу всередині парламенту. Звичайно, в цих процесах ми прислухаємося до думки наших друзів і партнерів", - сказав він.

Топ коментарі
+10
Оставьте конституцию в покое.
Пусть пуйло меняет свою.
показати весь коментар
25.02.2020 11:58 Відповісти
+7
****** народу хочуть надати окупованим територіям особовий статус?
показати весь коментар
25.02.2020 12:01 Відповісти
+7
понеслась! ща в ордло за советами полезут бестолочи!
показати весь коментар
25.02.2020 12:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Что-то последние два дня сильно много информационных шоу для лохов пошло. Наверное дела у бубочки совсем швах.
показати весь коментар
25.02.2020 11:58 Відповісти
Це вже серйозно.І ніякої зради. Народ забажав федералізацію?
показати весь коментар
25.02.2020 11:58 Відповісти
Народ нужно срочно отвлекать от сплошного "покращення" по всем фронтам.
показати весь коментар
25.02.2020 12:05 Відповісти
Розпочинаємо консультації з регіонами щодо зміни Конституції в частині децентралізації, - "слуга народу" Корнієнко - Цензор.НЕТ 2189Розпочинаємо консультації з регіонами щодо зміни Конституції в частині децентралізації, - "слуга народу" Корнієнко - Цензор.НЕТ 4917
https://censor.net/user/437088

Це вже серйозно.І ніякої зради. Народ забажав федералізацію? Розпочинаємо консультації з регіонами щодо зміни Конституції в частині децентралізації, - "слуга народу" Корнієнко - Цензор.НЕТ 2559
показати весь коментар
25.02.2020 12:06 Відповісти
Оставьте конституцию в покое.
Пусть пуйло меняет свою.
показати весь коментар
25.02.2020 11:58 Відповісти
Они уже и до Конституции добрались..
показати весь коментар
25.02.2020 11:59 Відповісти
Консультации сами с собой. Кому больше бабла отвалить. Всё это брехня.
показати весь коментар
25.02.2020 12:01 Відповісти
****** народу хочуть надати окупованим територіям особовий статус?
показати весь коментар
25.02.2020 12:01 Відповісти
понеслась! ща в ордло за советами полезут бестолочи!
показати весь коментар
25.02.2020 12:01 Відповісти
"Начинаем консультации с регионами." Отличная формулировка, только что за ней стоит ничего не понятно - кто представляет регион, кто едет куда и какой предмет обсуждения. А потом "вот вам нате хрен в томате".
Короче кто на ком стоял непонятно. А последствия могут быть самые противные.
показати весь коментар
25.02.2020 12:04 Відповісти
А БТРы с нацгвардейцами посылать туда будете? Как только становится новый президент, так сразу "протягивают" изменения в Конституцию. Нет, чтобы за подыхающую экономику взяться. С чего это так "припекает"?
показати весь коментар
25.02.2020 13:58 Відповісти
навозні мухи зе-зе, не чіпайте Конституцію.
показати весь коментар
25.02.2020 12:06 Відповісти
корниенкам уже позно консультироваться с регионами, у народа заканчивается терпение жить под зелеными мародерами уничтожающими страну. лучше б искал себе жилье в ростове, а то прийдется жить в казеных бердычевских хоромах следующие 15-20 лет.
показати весь коментар
25.02.2020 12:08 Відповісти
Ну все .. почалось , децентралізація , федералізація , колонізація , лугандонізація...
показати весь коментар
25.02.2020 12:10 Відповісти
Никакой децентрализации во время войны !!! Идиотизм !!! Наоборот, надо централизовывать власть.
показати весь коментар
25.02.2020 12:12 Відповісти
какой "Идиотизм" ?
очень даже умно и чётко по плану кремля...
показати весь коментар
25.02.2020 12:17 Відповісти
Все як Кремль вимагає. Зміни в Конституцію, федералізація....
показати весь коментар
25.02.2020 12:17 Відповісти
Может для начала хоть с громадами разберётесь? Их чуть ли не треть ещё не создано!
показати весь коментар
25.02.2020 12:27 Відповісти
Реформируем децентрализацию до уровня федерализации?
показати весь коментар
25.02.2020 12:30 Відповісти
Як ви "консультуєтесь" з людьми на місцях ми бачили в Нових Санжарах. Тут все всім зрозуміло. Незрозуміло, як "в этих процессах вы прислушаетесь к мнению наших друзей". Хто ваші друзі? І навіщо вам взагалі вносити зміну в Конституцію? Конституція це основний закон Держави і там не місце якимось мінським угодам, 12 крокам і особливому статусу для моєїї старої, дурної тещі з Донбасу.
показати весь коментар
25.02.2020 12:43 Відповісти
Єдінодушноє одобрєніє !
Розпочинаємо консультації з регіонами щодо зміни Конституції в частині децентралізації, - "слуга народу" Корнієнко - Цензор.НЕТ 7710
показати весь коментар
25.02.2020 13:50 Відповісти
Даєш владу на місця..!!!! Місцевих депутатів ми самі ...відпиз...мо і навчемо як людей поважати... І "єліту" місцеву - отіх відморозків, ментів, та чиновнечків 90х в посадках позак...ем як що будуть лізти у владу. Ліш би столичні чмошники не заважали громадам а природнонародний відбір і добрі тумаки очистять владу на місцях.
показати весь коментар
25.02.2020 13:56 Відповісти
Ліше б не розочинали, все одно закінчиться ЖОП..