Мінські угоди підходять Україні з погляду безпеки, - Загороднюк

Про це заявив міністр оборони України Андрій Загороднюк в інтерв'ю LB.ua, повідомляє Цензор.НЕТ.
"Будь-який договір можна вдосконалити. Але це не моя зона відповідальності. З погляду безпеки, Мінські угоди нам підходять, оскільки там передбачена передача територій під контроль України, роззброєння незаконних формувань, виведення іноземних військ", - сказав Загороднюк.
За його словами, укладені Мінські угоди Україна виконує і готова виконувати.
"Але ми чудово знаємо, що отримали їх у спадок з 2015 року. Писалися вони за певних обставин, які зараз неактуальні. У них є моменти, які можна тлумачити двозначно. Це стосується і безпеки, і кордону", - сказав міністр оборони.
На сьогодні в Міноборони є чітка канва дій.
"Є Мінські угоди, переговори. І якщо питання про якісь модифікації можна буде порушити, воно буде обговорюватися. Зараз ми як Міністерство оборони йдемо за тими документами, які в нас є. Те, що там написано, нас влаштовує. Якщо Україна матиме, що запропонувати, це зробить МЗС", - зазначив Загороднюк
Він також зазначив, що все, що йому відомо про можливі плани зміни врегулювання ситуації, жодним чином не змінює стратегічні позиції України.
Пердімонокль, зебіли!
Источник: https://censor.net/n3178144
Это ж только до выборов их ничего не устраивало ... Или он жили в другой стране?