7949 відвідувачів онлайн
5 230 74

Команда МВФ досягла прогресу в переговорах, дискусія триває, - Люнгман

Команда МВФ досягла прогресу в переговорах, дискусія триває, - Люнгман

Команда фахівців МВФ досягла істотного прогресу в обговоренні законодавчих ініціатив і продовжить дискусію найближчими днями.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це заявив постійний представник МВФ в Україні Йоста Люнгман.

"Команда фахівців МВФ, які відвідали Київ, досягла істотного прогресу в обговоренні законодавчих ініціатив, спрямованих на підтримку зростання і забезпечення стабільності. Дискусії триватимуть найближчими днями", - сказав він.

Як повідомлялося, група експертів МВФ під керівництвом глави місії в Україні Рона ван Родена розпочала роботу в Києві 20 лютого і пропрацювала близько тижня.

Нагадаємо, 17 лютого 2020 року завершилася дія попередньої програми співпраці між Україною та МВФ у рамках механізму stand-by. Вона була затверджена 18 грудня 2018 року в обсязі - SDR2,8 млрд або близько $3,9 млрд, однак Україна змогла отримати за нею лише перший транш SDR1 млрд (близько $1,4 млрд). У 2019 році фінансування відсутнє.

Президент, уряд і Нацбанк України на початку грудня 2019-го домовилися з менеджментом МВФ про відкриття нової трирічної програми розширеного фінансування EFF на $5,5 млрд. Остаточне рішення має ухвалити рада директорів Фонду після виконання Києвом останніх попередніх заходів.

Національний банк України очікує затвердження радою директорів Міжнародного валютного фонду нової програми для країни в першому кварталі 2020 року, повідомив глава НБУ Яків Смолій.

Топ коментарі
+9
прі галабародька такова нєбила!
показати весь коментар
29.02.2020 09:37 Відповісти
+8
Проценты землёй согласились брать?
показати весь коментар
29.02.2020 09:40 Відповісти
+8
Прогрес у перемовинах не означає надання грошової позики.
показати весь коментар
29.02.2020 09:44 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Чтоб еще с Украины выдоить.
показати весь коментар
29.02.2020 09:36 Відповісти
прі галабародька такова нєбила!
показати весь коментар
29.02.2020 09:37 Відповісти
Дипломатично,отже туманно. А Каламойшу Зє не обідить. Записи не горять. А траншу не буде.
показати весь коментар
29.02.2020 09:38 Відповісти
Дипломатично на паличці показали віслюку морквину - спершу "стільці", а потім гроші.
показати весь коментар
29.02.2020 13:38 Відповісти
...за спрос денег не берут... ...и не дают.
показати весь коментар
29.02.2020 19:05 Відповісти
Зеленский и его зекоМАНДА тоже не теряются,
«Минздрав забрал закупку части лекарств у международных организаций»
похоже арахамия сможет не торгуя водой, пока, подкапуститься
показати весь коментар
29.02.2020 09:38 Відповісти
в смартфоне было написано и правнукам хватит
показати весь коментар
29.02.2020 10:27 Відповісти
Не столько Арахамия, сколько Радуцкий и Ко (вся старая гвардия в лице Богатыревой, срочно вернувшейся на Родину, Бахтеевой, Тадеева итд)
показати весь коментар
29.02.2020 13:41 Відповісти
Проценты землёй согласились брать?
показати весь коментар
29.02.2020 09:40 Відповісти
точно , землі на цей рік віддати відсотки повинно вистачити ...а решту домовленостей "телемелицина" та "коронагрип" виконає ...по утилізації індіанців
показати весь коментар
29.02.2020 09:44 Відповісти
открою секрет-наша земля стоит 1500 баксов за гектар. А то и меньше. Это ничто. Не возьмут, даже если умолять будем.
показати весь коментар
01.03.2020 04:49 Відповісти
Кина про галабородька пересмотрелся что ли??
показати весь коментар
29.02.2020 09:43 Відповісти
я дермобородька ніколи не дивився "вечірні квартали" також ...мені вистачило кілька його виступів переглянути щоб зрозуміти що то за воно ... якій країні в світі мвф допомогла піднятися ...жодній ...зато на території де похазяйнували мвф ...соросята та інші подлеци дуже добре починали себе почувати монсанти сунгенти та інша наволоч ...але не народи пограбованих територій
показати весь коментар
29.02.2020 09:52 Відповісти
Польша...Венгрия...Южная Корея...Турцич...Грузия...Словакия.....вот не полный список стран которым сотрудеичество с МВФ пошло в прок и дало пользу...
Так что увы и ах...дело не в самом МВФ...а в том как та или иная страна распорядится деньгами МВФ....
показати весь коментар
29.02.2020 10:00 Відповісти
У Туреччині турки працюють по 14 годин, тому і заробляють гроші.
показати весь коментар
29.02.2020 10:02 Відповісти
ти у Польші скоро поляка не зустрінеш ...про Корею та "помощь" мвф ти знайдеш що почитати у "мережі" коли знайдеш час ...про решту економік теж ...перестань дурити людей
показати весь коментар
29.02.2020 10:14 Відповісти
Вообще-то было помню интервью с Саакашвили, где он рассказывал про то, как он "сотрудничал" с мвф и как делали практически все вопреки рекомендациям мвф и это принесло мгновенный результат.
показати весь коментар
01.03.2020 01:12 Відповісти
Значит будут грабить !
показати весь коментар
29.02.2020 09:44 Відповісти
Прогрес у перемовинах не означає надання грошової позики.
показати весь коментар
29.02.2020 09:44 Відповісти
кому , позики ...бо "терпил" тут записують "гарантами" боргів ...а "гроші навіть зі "швейцарій" нікуди не переїзджають ...тільки кілька номерів рахунків змінюють
показати весь коментар
29.02.2020 09:55 Відповісти
Торгуються, через "приват". Він бені потрібен, щоб відкликати позови проти нього. Та й гроші - найбільше кохання його життя
показати весь коментар
29.02.2020 09:56 Відповісти
А вже є стаття, яку видалили, де бубочка відстоює бєніни інтереси.
показати весь коментар
29.02.2020 09:58 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=mdbqA-y4Fbw&t=306s Як слуги розводять українців на гроші для Коломойського! Все по поличках!
показати весь коментар
29.02.2020 10:01 Відповісти
ім прихват в йух не впирався ...ЗЕМЛЯ от їх справжня ціль ...за землю вони багато що "простят" ...
показати весь коментар
29.02.2020 10:07 Відповісти
Американське видання Daily Beast оприлюднило фотографії снайперів, які розстрілювали людей 20 лютого в Києві.

http://m.tyzhden.ua/News/127022?fbclid=IwAR2hPWkgO9Rlys8BgYPjkJ4RZjWA20uMfMNWr4urtwTfJd8rPOsde7P-xqk
показати весь коментар
29.02.2020 09:53 Відповісти
а що толку ...ці фото здається з"явилися за кілька днів після розстрілів ...за шість років мали знати про їх ВСЕ ...це звичайне лицемірство ...про МН17 знають навіть якого кольору труселя були у "оператора" який нажав "кнопку" а цих ублюдків навіть назвати по іменах не можуть
показати весь коментар
29.02.2020 10:04 Відповісти
Команда МВФ досягла прогресу в переговорах, дискусія триває, - Люнгман - Цензор.НЕТ 1979
показати весь коментар
29.02.2020 09:55 Відповісти
...можливо.
показати весь коментар
29.02.2020 10:09 Відповісти
Українцям треба вивчити досвід Ісландії. Країна опинилась під непід'ємними зовнішніми боргами, люди скликали референдум і проголосували за відмову платити по рахунках. Світові потуги пригрозили Ісландії економічною ізоляцією і санкціями. Ісландія запросила російських військових на перемовини для створення на острові російської бази. Борги Ісландії були пробачені.
показати весь коментар
29.02.2020 09:57 Відповісти
так так ...Богдан теж колись "пригрозив" ...до цього часу ніяк від "асфабадителей" позбутися не можемо ...
показати весь коментар
29.02.2020 10:06 Відповісти
Дарма люди так демонізують Переяславські угоди. Тоді такі угоди укладали по декілька разів на рік з різними сусідами у різних конфігураціях. Хмель був отруєний, орігінал цих угод "втрачений", а копія сфальшована росіянами у власних інтересах. Росіяни тоді виграли своїм традиційним методом - пересварили українські еліти, змусили битись одні з одними і цим довели Україну до Руїни. Справа поглинання була зроблена.
показати весь коментар
29.02.2020 10:13 Відповісти
я образно ...
показати весь коментар
29.02.2020 10:18 Відповісти
Ще сказав би, що не треба плутати Сороса з колективним заходом і Штатами зокрема. Штати зробили Сороса нев'їздним. Як і декілька європейських країн. Сорос сам себе називає меценатом, але заробляє на вбивстві економік країн, куди він вкладається на гранди. Фактично Сорос є стервою. Має право. Але українці мусять мати власні інтереси. І ці інтереси не обов'язково мають бути на російському напрямку. Українські інтереси мають бути українськими.
показати весь коментар
29.02.2020 10:07 Відповісти
Правильно, Іван
Замість під 3% позичати у клятих "соросів"(який зв'язок у того з МВФ - відомо тільки Івану), краще будувати піраміду ОВДП, де %% - двозначні, і яка впаде як тільки вітер зміниться.
показати весь коментар
29.02.2020 13:52 Відповісти
Аякже? Без кацапів ніде не освятиться.
показати весь коментар
29.02.2020 10:11 Відповісти
А шо такоє? Власне це і запропонував Бєня, коли запропонував змінити напрямок руху за 100млрд.
Звісно шантаж - крок відчаю. Але його не треба відкидати
показати весь коментар
29.02.2020 10:18 Відповісти
"за відмову платити по рахунках"
- Слово в слово как вещает великий знаток "как не отдавать", Беня...
показати весь коментар
29.02.2020 13:44 Відповісти
арахания нам украм сказал он против ..Вот Это Ддно
показати весь коментар
29.02.2020 10:09 Відповісти
Украинцы! Не вздумайте просить кредиты у России! Очень прошу, пожалуйста. Вот я и песню подходящую вспомнил: https://www.youtube.com/watch?v=LNBjMRvOB5M Pet Shop Boys - Go West (Official Video) .

Ukraine, go west!
показати весь коментар
29.02.2020 10:25 Відповісти
Ролик круто снят. 90-е и прямо про современную Украину!
показати весь коментар
29.02.2020 10:28 Відповісти
Заходу треба припинити вважати Україну за тварину, яку не жалко принести в жертву. Що зробила Яресько? Яку угоду по реструктурізації вона уклала? Це по людські взагалі?
показати весь коментар
29.02.2020 10:33 Відповісти
Яресько сделала гениальную в своей наглости вещь. Если экономика Украины будет расти выше некоторого процента в год -- то нужно за это отчислять заданный процент от роста. Но очевидно же было, что экономика расти не будет. Это развод, но инвесторы повелись, потому что им сказали: или соглашаетесь, или будет как с Рашей, т.е. даже в мечтах ничего не получите. И это круто.
показати весь коментар
29.02.2020 10:38 Відповісти
Тобто фактор прямої агресії з боку Раші заходом взагалі не враховувавсь? Раша вхопила Україну за один бік, а захід вхопив за іншій? Бо Україна опинилась безсила і не може відповісти? Зможе відповісти, зможе... Від безвиході.
показати весь коментар
29.02.2020 10:44 Відповісти
Почему Запад схватил за бок Украину? Запад как раз развели на бабки отсрочиванием выплаты кредитов... просто так. Ну и Запад дал Безвиз!
показати весь коментар
29.02.2020 10:51 Відповісти
Кредити? Які кредити???!!! Якщо пан Антон опинеться посередині фронту під обстрілами, то що він відповість, коли у проміжках від вибухів до нього прийде кредитор і буде вимагати сплатити борг?
показати весь коментар
29.02.2020 11:02 Відповісти
Україні треба свій "план Маршала". Або щось інше. Не можна підходити до України з звичайними бізнесовими штампами
показати весь коментар
29.02.2020 11:05 Відповісти
Отвечая на пост по-русски, не пиши, плиз, по-украински.
показати весь коментар
29.02.2020 13:34 Відповісти
Я свободно понимаю украинский, но просто читать это так себе ... не родной. Вот если бы по-английски, то в этом был бы толк. А так.
показати весь коментар
29.02.2020 13:37 Відповісти
Команда МВФ досягла прогресу в переговорах, дискусія триває, - Люнгман - Цензор.НЕТ 8450
показати весь коментар
29.02.2020 10:31 Відповісти
Вовік! Меньше думай! Головне, щоб абинеюлька! Гарно ти її протролив в свойому Кварталі
показати весь коментар
29.02.2020 10:35 Відповісти
значит слуги народа пенсионеров дожимать будут
показати весь коментар
29.02.2020 10:34 Відповісти
наконец-то остановились на обсуждениях и дискуссиях!
показати весь коментар
29.02.2020 10:40 Відповісти
"Команда МВФ достигла прогресса в переговорах, дискуссия продолжается"

В советское время это звучало так: "Ситуация в Чернобыле стабилизировалась с тенденцией к улучшению".
показати весь коментар
29.02.2020 11:20 Відповісти
Тепер вже більше стає зрозумілим, що зеБєня і його команда невігласів (вольно ілі нє вольно ілі по нєдоразумєнію)готує платформу для повернення спасатєлєй-рєгіоналів...всі необхідні закони (тіпа для всього світу легітивні) по їх комфортному поверненню,нівелювання патріотів,воїнів,волонтерів (а щоб не рипались-тюрми вже давно переповненні -ще при порошенку)-це найбільша афера чечено-кремлівської мафії в Україні ..і використання цілого народу в своєму знищенні.
показати весь коментар
29.02.2020 11:37 Відповісти
" We discussed the essential aspects of legislative initiatives necessary for progress in the negotiations". Так в оригинале. А это не совсем то.
показати весь коментар
29.02.2020 11:39 Відповісти
Так це Захід,Сорос,США вині в тому,що( злод ...) кремлівська бригада випрошує кошти а потім їх розкрадає...то забороніть "владі" це робити...
показати весь коментар
29.02.2020 11:44 Відповісти
Вже геть зовсім передивились рашкиних ТБ...Росіянці основна більшість ,навіть не здогадується,що вони в полоні у власної мафії.
показати весь коментар
29.02.2020 11:47 Відповісти
нельзя этой зеленой массе деньги давать.
показати весь коментар
29.02.2020 12:22 Відповісти
Ой. А як так?
Зебні ж казали що все. Ось зараз МВФ точно гроші дасть....
показати весь коментар
29.02.2020 12:29 Відповісти
"Команда МВФ достигла прогресса в переговорах, дискуссия продолжается"
и что за этим стоит:

Приватный вопрос. Как властям удалось протащить на стол переговоров с МВФ альтернативную версию анти-Коломойского закона
Как стало известно НВ Бизнес, украинские власти почти уговорили МВФ согласиться на «компромиссный» вариант анти-Коломойского закона. Речь о невозврате бывшим собственникам выведенных с рынка банков
... по информации НВ Бизнес, в воскресенье 23 февраля, вечером, с командой МВФ была достигнута договоренность о принятии компромиссного варианта этого законопроекта.
Коломойский заявлял, что хочет $2 млрд компенсации за национализированный ПриватБанк. Новый вариант проекта закона, где нет конкретных критериев того, как определяется размер денежного возмещения, может позволить олигарху получить желаемую сумму через все те же украинские суды в случае отмены национализации ПриватБанка. А при принятии первого варианта законопроекта в таком случае, кроме того, что нужно доказать самому, что убыток был нанесен также необходимо международное аудиторское подтверждение суммы ущерба.

В любом случае, при принятии первой или второй версии проекта закона, после отмены национализации Привата, суды между государством и Коломойским уже обретут другой предмет спора - определение размера и выплаты, в частности, бывшим владельцам компенсации за ПриватБанк.

Источник знакомый с ходом переговоров с МВФ, объясняет, что право на компенсацию, в случает потери права собственности на имущество, прописано в Конституции Украины, поэтому сегодняшняя власть смогла договориться с МВФ, ссылаясь на то, что размер убытка и его возмещение уже должен определять суд. «Но главный вопрос в том, кто и как будет определять размер убытка. Какие это будут аудиторские компании? В зависимости от этого будет понятно в чью пользу будет принят закон», - сказал собеседник.
Обоснование позиции против второй версии проекта закона 2571 очень простое - по данным агентства Kroll бывшие собственники вывели из банка до его национализации $5,5 млрд. Отметим, что будущая программа МВФ для Украины, подписание которой зависит от принятия закона 2571, предусматривает выделения аналогичной суммы.

Кроме того, подтвержденная аудиторами сумма долга связанных с бывшими собственниками ПриватБанка лиц составляет 213 млрд грн ($8,7 млрд по текущему курсу НБУ 24.48 грн/$). Сейчас против Коломойского и Боголюбова юристами ПриватБанка поданы иски в зарубежных юрисдикциях с обвинениями в мошенничестве и отмывании грязных денег, с денежным требованиями на общую сумму почти в $4,5 млрд.

После принятия альтернативного варианта может возникнуть ситуация, когда суды в иностранной юрисдикции принимают решение в пользу государства Украина по взысканию долгов с бывших собственников ПриватБанка, а суды в самой Украине наоборот в пользу Коломойского и Ко. «Так они смогут добиться взаимозачета, чтобы определенный размер компенсации в Украине зачли в те суммы долгов, которые обозначены в судах иностранной юрисдикции. Но вопрос тогда, по сути, будет означать невозможность восстановления справедливости для налогоплательщиков Украины и амнистию для виновников одного из вероятных крупнейших банковских мошенничеств в истории», - подчеркнул один из собеседников НВ Бизнес.

https://nv.ua/biz/finance/antikolomoyskiy-zakon-pochemu-mvf-dolzhen-byt-protiv-privatbank-novosti-ukrainy-50071642.html
показати весь коментар
29.02.2020 14:00 Відповісти
Да кто бы сомневался, что пархатый беня через свою марионетку пархатую бубочку еще раз не ограбит украинцев.
показати весь коментар
01.03.2020 01:05 Відповісти
Це фото з будинку воскових фігур?
показати весь коментар
29.02.2020 15:32 Відповісти
А в качестве предварительной меры-посадить поросенковых мародёров с конфискацией вместе с беней и начать финансировать МВФ.
показати весь коментар
29.02.2020 17:42 Відповісти
Да плевать им на мародеров, тем более что награбленное они выводят на запад, а вот земля, недра и последние прибыльные предприятия наших "друзей" из мвф очень интересуют.
показати весь коментар
01.03.2020 01:01 Відповісти
Ціну на газ піднімуть, землю віддадуть МВФ, ну і пенсіонерам якусь халепу придумають. Це все, чи ще шось добавили?
показати весь коментар
29.02.2020 17:57 Відповісти
Прогресс будет, когда мвф уедет навсегда и без кредитов
показати весь коментар
29.02.2020 20:42 Відповісти
Пишут, что Сорос в штатах не въездной. У нас могут быть какие-то перспективы, когда будет такая власть, что депортируют беню в одну из стран где у него еще гражданство. И сделает его не въездным в Украину. Беня для нас это катастрофа. Он никакой не бизнесмен. Он только и смотрит где что "плохо лежит" (а для него "хорошо лежит").
показати весь коментар
29.02.2020 22:31 Відповісти
"Команда специалистов МВФ, которые посетили Киев, достигла заметно существенного прогресса в обсуждении законодательных инициатив, направленных на поддержку роста и обеспечения стабильности " - насколько я помню единственный рецепт от мвф - это прдать все что приносит прибыль за копейки, а потом как-то оно будет, возьмете у нас еще денег взаймы, ведь у вас там еще земелька есть. а потом и батраков можно будет продавать, введя например крепостное право.
показати весь коментар
01.03.2020 00:59 Відповісти
Всё в весеннем обострении туды-сюды.Очередное Шмыгалово!
показати весь коментар
01.03.2020 02:07 Відповісти
Не давать кредит, пока Коломойша не вернет украденные из Привата деньги.
показати весь коментар
01.03.2020 08:06 Відповісти
ДАВАЙ ДЕФОЛТ !)
показати весь коментар
01.03.2020 14:45 Відповісти