8170 відвідувачів онлайн
10 530 141

Заступник глави адміністрації Путіна Козак може просувати ідею федералізації України, - Пристайко

Заступник глави адміністрації Путіна Козак може просувати ідею федералізації України, - Пристайко

Міністр закордонних справ Вадим Пристайко вважає, що мета заступника глави адміністрації російського президента Дмитра Козака, який відповідає в Кремлі за український напрямок, може бути спрямована на федералізацію України.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "УНІАН", про це він заявив в інтерв'ю на телеканалі "Україна 24".

Пристайко зауважив, що Козак відомий планом щодо Придністров'я, де було припинено військове протистояння, але той план жодним чином не сприяв реінтеграції Молдови.

"Я не хотів би, щоби ми, припинивши війну, що є нашим першим пріоритетом, все ж таки перейшли до другого етапу плану Козака - це повна дезінтеграція і поштовх ву бік федералізації. Це нас абсолютно не влаштовує", - наголосив Пристайко.

"Якщо Російська Федерація, шукаючи компроміс, пропонує план Козака - його оригінальна версія нас не влаштовує", - додав він.

При цьому, український міністр зазначив, що, поки зарано говорити, чи вплине зміна Владислава Суркова на Дмитра Козака як відповідального в Росії за український напрямок на припинення війни і мирне урегулювання на Донбасі.

 "Можна очікувати, що, дійсно, у Російській Федерації теж відбуваються зміни, і хотілося би вірити тим коментаторам, які нагадують, що, можливо, "партія війни" поступилась "партії миру", яку представляє замість Владислава Суркова Дмитро Козак. Як професійний дипломат, я взагалі не вірю нічому, включаючи це, тобто, я не бачу достатньо підстав, щоби зробити висновки про те, що до вирішення українського питання підключилась партія миру. Коли ми це побачимо, тоді ми зможемо про це говорити", - сказав Пристайко.

 Також він додав, що раніше Козак не був підключений до Мінських переговорів.

Нагадаємо, прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що заступник голови адміністрації президента РФ Дмитро Козак  займатиметься питаннями інтеграції та українською проблематикою.

Топ коментарі
+25
московия - это гигантская помойка между Украиной и США, населена дикими племенами русни, поклоняющимися *****.
показати весь коментар
29.02.2020 20:28 Відповісти
+20
русский, это у тебя с географией проблема. В Мире есть одна-единственная помойка, которая на западе граничит с Украиной, а на востоке - с США. Ты географию по пачке Беломора учил, как вся остальная русня?
показати весь коментар
29.02.2020 20:33 Відповісти
+16
Ба, Пристайло аж осмелел перед увольнением. Решил показать свой "патриотизм". Нужно было перед этим показывать, когда бубочка формулу Штанмайера подписывал и позиции Украины Ху*лу сдавал.
показати весь коментар
29.02.2020 20:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Кому как, какая разница, а вот ослу зе это подходит..
показати весь коментар
29.02.2020 20:57 Відповісти
Если Козак всучит нам Лугандон ,это будет начало нашего конца . для этого он и поставлен .что бы мягко втулить раковую опухоль .
показати весь коментар
29.02.2020 20:57 Відповісти
Втулять как моряков и обворованные катера и спросить с него и обратиться не куды..
показати весь коментар
29.02.2020 21:06 Відповісти
Заступник глави адміністрації Путіна Козак може просувати ідею федералізації України, - Пристайко - Цензор.НЕТ 8722
показати весь коментар
29.02.2020 21:04 Відповісти
а воевать придется, если мы не хотим кацапней стать...

https://www.youtube.com/watch?v=3iRYtfkfp94&list=RD3iRYtfkfp94&start_radio=1
показати весь коментар
29.02.2020 21:05 Відповісти
а мы не хотим в кацапню.... вроде бы.... - в зеленку-шару хатим!
показати весь коментар
29.02.2020 21:17 Відповісти
Тихо а то сейчас поаылазит армия уставших от войны
показати весь коментар
01.03.2020 00:57 Відповісти
А слабо Козаку продвигать идею федерализации России? Или по нынешнему российскому законодательству это уголовно наказуемо?
показати весь коментар
29.02.2020 21:09 Відповісти
Таки паРашка і є *********!
Давно з Марсу??
)))
показати весь коментар
29.02.2020 21:18 Відповісти
Россия только на словах "федерация". А по факту это жёстко централизованное унитарное государство.
показати весь коментар
29.02.2020 23:16 Відповісти
Не толька "продвигать", но и.."задвигать", млять!
показати весь коментар
29.02.2020 21:16 Відповісти
Мало ли что он там передвигает
показати весь коментар
29.02.2020 21:17 Відповісти
Заступник глави адміністрації Путіна Козак може просувати ідею федералізації України, - Пристайко - Цензор.НЕТ 5071
показати весь коментар
29.02.2020 21:20 Відповісти
Импотент не импотент, вдвинет или не....
Та пішли кацапи в дупу!!
😁
показати весь коментар
29.02.2020 21:25 Відповісти
Унітазія пропихує цю ідею ще з часів першого Майдану.
показати весь коментар
29.02.2020 21:31 Відповісти
Вот видишь - а люди на зе-гнид напраслину гонят...
показати весь коментар
29.02.2020 21:40 Відповісти
Чечня боролась за независимость - террористы, сепаратисты, не позволим развалить страну. Донбасс возопил "В Россию" - ополченцы, борцы с нацизмом, особый статус им и федерацию Украины. До чего подлые и лицемерно лживые "мышебратья", обойдемся без ваших советов как нам жить.
показати весь коментар
29.02.2020 21:35 Відповісти
І нарєчіє подавай в Конституцію, інакше не будуть карміть всю Україну.
показати весь коментар
29.02.2020 21:54 Відповісти
Йому треба тренуватися на собі.. пляшкою..
показати весь коментар
29.02.2020 21:38 Відповісти
Он оно шо?

Дрыстайко и ******* нипричём - это москва пропихивает - они винаваты.

Ну хоть буду теперь знать.
показати весь коментар
29.02.2020 21:39 Відповісти
Заступник глави адміністрації Путіна Козак може просувати ідею федералізації України, - Пристайко - Цензор.НЕТ 2317
показати весь коментар
29.02.2020 21:42 Відповісти
В Пятигорске прошел парад ПАБЕДАбессия к 9 мая среди детворы 4-5 лет,в военной форме и с котелками.Капздец РАБссия болото тупое
показати весь коментар
29.02.2020 21:45 Відповісти
придется ХЛО уволить его как и Суркова
показати весь коментар
29.02.2020 21:53 Відповісти
Дмитрий Козак успешно развалил Молдову и вернул ее под российский контроль без всякой федерализации. Он не так туп, как пологает Пристайко. Козак может заманить Зеленского на хитрый финт: вернуть контроль за границей в обмен на неприкосновенность российской агентуры в ОРДЛО. 9 к 1, что Зеленский на это пойдет. Без всякой федерализации Украину разорвет на куски.
показати весь коментар
29.02.2020 22:03 Відповісти
то не Козак, а козачок москальский
показати весь коментар
29.02.2020 22:08 Відповісти
А казачок-то засланый !
показати весь коментар
01.03.2020 09:54 Відповісти
"Покупать у врага мир - значит снабжать его средствами для новой войны" Ж-Ж.Руссо
показати весь коментар
29.02.2020 23:03 Відповісти
это такой сегодня у вас в ольгино инструктаж был? А если "сам чорновил" захотел в федерацию тогда ему и подобным - "чемодан-вокзал-роzzия". что для вас таких будет лучше - быстрее, удобнее. московия вас таких ждет.
показати весь коментар
01.03.2020 01:21 Відповісти
Федерализация Украини осуществляется фсбшной агентурой, проникшей в органы власти, путем так называемой децентрализации и направлена на раздробление и ослабление единства и целостности государства
показати весь коментар
29.02.2020 23:14 Відповісти
Добре було б мати хоч якусь частину України, щоб там росіянами і не пахло, ані їхній язик не чути
показати весь коментар
01.03.2020 00:26 Відповісти
Нужно вначале все ЖД переделать на европейские и озабориться китайской стеной вместе с беларусами
показати весь коментар
01.03.2020 01:11 Відповісти
Кто хочет к федерастам на Московию,с её колониями,могут валить туда,а Украина целостная страна.
показати весь коментар
01.03.2020 01:09 Відповісти
Украина ни на какие федерализации не пойдет и ни на какие компромиссы! Украинский план - это постоянно от Запада добиваться усиления санкций против России и большего давления на Россию и ее экономику!!! Только так можно заставить Россию де оккупировать захваченные территории Украины.
показати весь коментар
01.03.2020 06:02 Відповісти
Санкції дошкуляють Росії, але не настільки, щоб повернути окуповані території. Їхня ціль --світове панування. Ленін сказав, що нехай лишиться 10 млн росіян, аби перемогла світова революція. А Пуйло -- послідовник цього курсу, як і його попередники. Кинути кілька ядерних бомб на Москву, це кращий спосіб.
показати весь коментар
01.03.2020 08:50 Відповісти
Учи историю первой Холодной войны! Санкции и цены на нефть развалят РФ!!!
показати весь коментар
01.03.2020 10:58 Відповісти
А Пристайко кто, минстр иностранных дел,или тупой пастух в горах карпатских...Поши наХ и Козака и всю вшивую Расею..Или просто уходи-никчемыш