6559 відвідувачів онлайн

У Чехії зафіксовано перші випадки зараження коронавірусом

У Чехії зафіксовано перші випадки зараження коронавірусом

Влада Чехії підтвердила три випадки інфікування коронавірусом Covid-19.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Reuters.

За словами міністра охорони здоров'я Чехії Адама Войтеха, у трьох пацієнтів виявили "легкі симптоми" коронавірусу.

Двоє чехів і американський студент приїхали з півночі Італії.

Двоє хворих перебувають у лікарні Праги, третій - в лікарні міста Усті-над-Лабем.

"Ми просимо всіх дуже серйозно подумати про те, щоб не їздити в ці регіони (регіони Італії. - Ред.) Для відпочинку або катання на лижах, якщо в цьому немає необхідності, оскільки існує небезпека", - сказав Войтех на брифінгу.

Нагадаємо, станом на ранок 1 березня в світі зафіксовано 86 983 випадки захворювання коронавірусом COVID-19 - за добу зафіксовано 1800 нових випадків хвороби. 2 978 хворих загинули.

Топ коментарі
+19
Лучше быть живым параноиком, чем дохлым оптимистом.
показати весь коментар
01.03.2020 21:12 Відповісти
+9
заморозити та гризти *)
показати весь коментар
01.03.2020 21:21 Відповісти
+8
А у нас новосанжарівці провели обряд вигнання короновірусу.
Так шо, всьо поки, тьфу, тьфу.
показати весь коментар
01.03.2020 20:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Стремноватенько.. Так как каждый день езжу общественным транспортом..
показати весь коментар
01.03.2020 20:46 Відповісти
.Купи хімзащиту та протигаз ..
показати весь коментар
01.03.2020 20:51 Відповісти
Вот так..?В Чехии зафиксированы первые случаи заражения коронавирусом - Цензор.НЕТ 5256
показати весь коментар
01.03.2020 21:00 Відповісти
Лучше быть живым параноиком, чем дохлым оптимистом.
показати весь коментар
01.03.2020 21:12 Відповісти
А у нас новосанжарівці провели обряд вигнання короновірусу.
Так шо, всьо поки, тьфу, тьфу.
показати весь коментар
01.03.2020 20:53 Відповісти
Китай надо привлечь к ответственности за распространение вируса. Байкот китайскому хламу!!! Сам лично стараюсь ничего китайского не брать наскольок это возможно, к сожалению китаёзы засрали своими хламом абсолютно всё((((
показати весь коментар
01.03.2020 20:56 Відповісти
Толку? Всі товари з Китаю. Майже.
показати весь коментар
01.03.2020 21:18 Відповісти
На городі бузина, а в Алєппо вірус?!
показати весь коментар
01.03.2020 20:59 Відповісти
Курва ...в нас вже 117 iнфiкованих...
показати весь коментар
01.03.2020 20:56 Відповісти
у нас на хауптбаннхофе туберкулёзников больше ..
показати весь коментар
01.03.2020 21:01 Відповісти
Так справа y тому що чисельність ін фікованих зростає як гриби після дощу..
показати весь коментар
01.03.2020 21:12 Відповісти
В нас вже трое вмерлo...
показати весь коментар
01.03.2020 21:13 Відповісти
В якому вiцi ?
показати весь коментар
01.03.2020 21:21 Відповісти
Инфа е по одному. Вмер вчора, штат Вашiнгтон, 36 рокiв.Ще двое - невiдомо.
показати весь коментар
01.03.2020 21:31 Відповісти
погано...казали що тiльки старi вмирають..
показати весь коментар
01.03.2020 21:42 Відповісти
никто такого не писал официально
показати весь коментар
01.03.2020 22:20 Відповісти
Так ,я неправильно висловився - не то що казали десь там а я просто звертав увагу на вік всіх померлих в різних странах..Получалось - 70-90 років ..
показати весь коментар
01.03.2020 22:39 Відповісти
Да більше їх. Воно вже з позапрошлого місяця в Європі.
показати весь коментар
01.03.2020 21:28 Відповісти
Уже 129

Update von 18.28 Uhr: Am Nachmittag hat das Robert-Koch-Institut https://www.rki.de/DE/Content/InfAZ/N/Neuartiges_Coronavirus/Fallzahlen.html neue Zahlen zu den in Deutschland bekannten Covid-19-Fällen bekannt gegeben (Stand: 15 Uhr).

Das Saarland sowie die neuen Bundesländer zählen weiterhin keine Infizierten.

Die mittlerweile 129 bekannten Fälle verteilen sich indes folgendermaßen.https://www.merkur.de/lokales/landkreis-starnberg/coronavirus-landkreis-starnberg-fall-mann-klinik-test-dlr-landratsamt-bayern-13567533.html Bayern : 23 Fälle

Baden-Württemberg: 15

Hessen: 8

Rheinland-Pfalz: 2

Nordrhein-Westfalen: 74

Niedersachsen: 1

Bremen: 1

Hamburg: 1

Schleswig-Holstein: 2
показати весь коментар
01.03.2020 21:30 Відповісти
О то шайзе....я ж кажу як гриби після дощу..
показати весь коментар
01.03.2020 21:44 Відповісти
Будет дальше расти ---, тысячи людей, имевшие контакты с инфицированными, находятся сейчас на домашнем карантине.
Сколько из них заражено одному Богу известно...
"Die Zahl der bekannten Coronavirus-Krankheitsfälle ist am
Wochenende in Deutschland auf über 100 Fälle angestiegen. Ein
Unternehmen in Bayern muss zum Wochenanfang 1600 Beschäftigte in häusliche Quarantäne schicken" .
показати весь коментар
01.03.2020 21:51 Відповісти
Das ist definitiv Scheissssse....(
показати весь коментар
01.03.2020 21:56 Відповісти
В новостях сказали, что итальянцы запасаются макаронами и вином. Макароны не ем, а вот вино, на случай вынужденного карантина, прекрасная идея.Завтра куплю 14 бутылок )
показати весь коментар
01.03.2020 22:28 Відповісти
хорошо вам.... а мне работать надо...
показати весь коментар
01.03.2020 22:32 Відповісти
вы на дому работаете?
показати весь коментар
01.03.2020 22:37 Відповісти
та ми поїхали в суботу на закупи в Кауфлянд і я скажу вам що де які полицi порожні і дещо що ми не купили, такого ще не було, тобто народ згрібає і продукти і дезінфекційні засоби
показати весь коментар
01.03.2020 22:44 Відповісти
Добре, шо в мене домашней горилкою пiв-погреба забито...
показати весь коментар
02.03.2020 01:37 Відповісти
не будет. вирус боится обмена воздуха.а НА ДВОРЕ ВЕСНА.
показати весь коментар
01.03.2020 23:50 Відповісти
Так то у вас наверно Курвавирус.
показати весь коментар
01.03.2020 21:52 Відповісти
А в Польщі є? Хто знає?
показати весь коментар
01.03.2020 21:01 Відповісти
заходи и смотри : https://gisanddata.maps.arcgis.com/apps/opsdashboard/index.html%20%20%20#/bda7594740fd40299423467b48e9ecf6
показати весь коментар
01.03.2020 21:03 Відповісти
На сегодняшний день официально подтвержденных нет. Полька вернувшаяся из Таиланда в Лодзь через Варшаву... Тесты отрицательные.
показати весь коментар
01.03.2020 21:07 Відповісти
Дякую. А то я якраз скоро їду в Лодзь, так що ця ситуація із коронавірусом мене трохи напрягла
показати весь коментар
01.03.2020 21:11 Відповісти
Якщо у нас вже 117 осiб то скоро в Польщі будуть.стовiдсотково.. ..Бо кожну п,ятницю тлум полякiв заробiтчан iде до дому з Бундесу на уiкенди..
показати весь коментар
01.03.2020 21:18 Відповісти
Тихо.В Польш! нема.А то санаториев не хватит,иВВП упадет.
показати весь коментар
01.03.2020 21:49 Відповісти
пусть едут к нас, учиться. у нас проверять и лечить нечес. значит в Украине больных НЕТ!!!!!!!!!!!!!!!!!! а где пассажиры 35 самалетов которые прибывали до оглашения карантина?
показати весь коментар
01.03.2020 21:04 Відповісти
Якось мляво в Україні розганяється короновірусофобія. Взяли б уроки у баби Юлі, ото була паніка, я купу бабла заробив на дефіциті марлевих пов"язок. Не той нині вірус, не страшний.
показати весь коментар
01.03.2020 21:04 Відповісти
Начисти морду доктору Комаровскому. Из - за этого гада маски одеть стремаются.
показати весь коментар
01.03.2020 21:12 Відповісти
Хреновые дела так стремительно распространяется пандемии не избежать
показати весь коментар
01.03.2020 21:05 Відповісти
Ляшко, который санврач, сказал, что https://coronavirus-ua.ru/ukraina-gotovitsya-k-vozmozhnoj-borbe-s-epidemiej-koronovirusa-foto/ в Украине всё готово к встрече коронавируса .
показати весь коментар
01.03.2020 21:14 Відповісти
Можем с Вами только посмеяться печальным смехом власть болванчика и болванчиков кроме бла бла не в состоянии решить не один вопрос на государственном уровне
показати весь коментар
01.03.2020 21:30 Відповісти
А у нас? В квартире только газ?
показати весь коментар
01.03.2020 21:05 Відповісти
а у нас - стратегический запас ! ))))))
У Чехії зафіксовано перші випадки зараження коронавірусом - Цензор.НЕТ 6054

...
показати весь коментар
01.03.2020 21:14 Відповісти
нє апєтітно - от склянку молока та скибку паляниці з медом
показати весь коментар
01.03.2020 21:17 Відповісти
А шо робити тим, хто горілку не п'є!
показати весь коментар
01.03.2020 21:18 Відповісти
заморозити та гризти *)
показати весь коментар
01.03.2020 21:21 Відповісти
Де заморозити? Вона в морозильнику не замерзає, як антифриз, температура градусів мінус 50 потрібна!..
показати весь коментар
01.03.2020 22:28 Відповісти
показати весь коментар
01.03.2020 22:38 Відповісти
сам не пью!
але сало з цибулею...та з борщем зі сметаною.... лупану аж за вухами лясне)))
борщ - то теж... нашефсё! теж - стратегіческий продукт...)))
показати весь коментар
01.03.2020 21:23 Відповісти
борщ форева!
показати весь коментар
01.03.2020 21:25 Відповісти
глінтвейн - така класна вєсчь!!! Дєвачкі послє пєрвого бокала согласні на всьо!!! Сьодні провіряв - работає на раз!
показати весь коментар
01.03.2020 21:33 Відповісти
хто не їсть хліба, то хай пірожними пітайєца *)
показати весь коментар
01.03.2020 21:34 Відповісти
То спробуйте з кофе. Воно якщо з сальцем і цибулькою, теж повинно вставити.
показати весь коментар
01.03.2020 21:48 Відповісти
Вот это класс, вот так запас! Но как-то стрёмно, ведь долго он не сохранится, да и диверсии со стороны соседей будут.
показати весь коментар
01.03.2020 21:48 Відповісти
Класс.Такое фото убьет любой вирус.
Я даже посмотрел и на подвиги потянуло.
показати весь коментар
01.03.2020 21:58 Відповісти
Вірус нас минає? Чим ми кращі тих чехів? І вопщє - здорових нема, є необслєдувані (С)
показати весь коментар
01.03.2020 21:11 Відповісти
Зє!біли і тут оскандаляцця коли люди від того коронавірусу посипляця як спілі груші
показати весь коментар
01.03.2020 21:13 Відповісти
нема, нема, а потім бубух!!! - половину електорату нема
показати весь коментар
01.03.2020 21:15 Відповісти
Ну, до того вони встигнуть землю продати. А там і в Ізраїль, на Батьківщину!
показати весь коментар
01.03.2020 21:22 Відповісти
Вот и помалкивают, чтобы вирус не вспугнуть. Дефицит Пенсионного фонда и задолженности по зарплатам не ликвидируешь с "дырявого" Бюджета.
показати весь коментар
01.03.2020 21:53 Відповісти
Може українцям щось таке пороблено, що в Україні ніхто не хворіє?

Чи може наша зелена шобла-грьобла приховує таку важливу інформацію? Зебіли, шо ви думаєте з цього приводу?
показати весь коментар
01.03.2020 21:17 Відповісти
ага, в есесесрі сєкса нєт! А в Україні нема коронавірусу
показати весь коментар
01.03.2020 21:20 Відповісти
я не зебил но не думаю что распространение чуть более злостного чем обычно ОРВИ - "важлива інформація". Паника неоправданна.
Мне лично пофиг есть єта болезнь рядом или нет, все равно переболеем все, в течение парі лет.
показати весь коментар
01.03.2020 21:21 Відповісти
може... Боженька хоч трохи зглянеться...
і так вимучені і знесилені... і війною і зеленою дурньою...
бо на медицину надіі зовсім мало ... та ще й приховувать будуть...до останнього..
показати весь коментар
01.03.2020 21:30 Відповісти
то вимучені і знесилені - то прям лучча пітатєльна срєда, чашка петрі
показати весь коментар
01.03.2020 21:36 Відповісти
знову - правда... де тонко там і рветься !
показати весь коментар
01.03.2020 21:37 Відповісти
Боженька навіть приємника святого Петра Папу Римського не вберіг, а він намісник його сина. Тому, шансів у нас дуже мало.
показати весь коментар
01.03.2020 21:48 Відповісти
не-не...кажуть полегшало і Папі Римському...тільки зелені шмарклі )))) ще докучають...і поки не всі свої справи робить, особливо на людях, а от любих і приємних гостей прийма у себе... і Благословляє... так що...там майже порядок! (тьху..тьху...все таки вік (як і сан) поважний)
показати весь коментар
01.03.2020 21:57 Відповісти
А чому ж він не в лікарні? Чи не на карантині? Дивно якось...
Те шо полегшало - це добре, хоч би одужав, бо нарешті на троні святого Петра сидить дійсно свята людина.
показати весь коментар
01.03.2020 22:07 Відповісти
ой...про карантин зовсім нічого не знаю...може дійсно звичайна нежить була... а про важкість хвороби трохи перебільшили?
показати весь коментар
01.03.2020 22:15 Відповісти
У Чехії зафіксовано перші випадки зараження коронавірусом - Цензор.НЕТ 9223

це вчорашнє фото... з Главою Української греко-католицької церкви Святославом (Шевчуком)
тобто ...наче нічого...бодрячком!
показати весь коментар
01.03.2020 22:18 Відповісти
Так, я бачила цю новину та дуже здивувалась. Може такі віруючі люди дійсно тільки на Бога та його волю покладаються.
показати весь коментар
01.03.2020 22:22 Відповісти
тусть чехи едут к ляшкологу на обучение. ему этот вирус как два пальца....................
показати весь коментар
01.03.2020 21:19 Відповісти
Интересен вопрос с Индией, - при куче нищего населения и отвратительной медицине.К томуже рядом с Китаем.
показати весь коментар
01.03.2020 21:20 Відповісти
Коронавирус - это обычное ОРВИ, которое распространяется только в сырую и холодную погоду. Индии на него плевать.
показати весь коментар
01.03.2020 21:22 Відповісти
пі...доболи..
вам відомо,як він розповсюджується не взимку?
показати весь коментар
02.03.2020 17:50 Відповісти
Да. Так же как и другие ОРВИ.
показати весь коментар
03.03.2020 00:27 Відповісти
Скрывают, наверное. При их плотности населения и ужасающей антисанитарии...
показати весь коментар
01.03.2020 21:24 Відповісти
А що Індія?- Купа відео як індус троїть по коліна в Гангу, чистить зуби, одночасно какаючи вище течії. А поряд обгорілий труп пливе.
Тих ніщо не візьме.
показати весь коментар
01.03.2020 21:25 Відповісти
Руский мир пришел в Прагу
показати весь коментар
01.03.2020 21:51 Відповісти
Зато в Швеции нет!
А все почему?
А потому, что в Швеции есть Грета, которая не только "видит, как выходит углекислый газ"(С), но и коронавирус обнаруживает без электронного микроскопа.

P.S. В прессе очередная статья от рептилоидных академиков, что лето начинается раньше, а заканчивается позже. "Стопудов"(С) лето начинается раньше, а азаканчивается позже. В Мельбурне лето в этом году началось не в середине октября, как в "раньшее время"(С), когда я в начале ноября уже во всю купалась в океане, а в середине декабря. Сегодня лето уже закончилось, плюс 18-21 всю неделю обещано.
Если, конечно, рептилоидные академики не считают началом лета однодневные подъемы температуры до +40 в декабря (после которых наступает +18). Тогда нужно считать началом зимы недельное падение температуры до +18-21, я так считаю.

Так что приезжайте охладиться в Мельбурн, если перегрелись. Захватите только две пары порток с начесом, чтобы не заколдобиться, когда окунетесь в океан.

P.P.S. Я в этом году пропустила ЕДИНСТВЕННУЮ целиком теплую неделю ВСЕГО лета в феврале, не поехав в отпуск, о чем горестно жалею. Сдается мне, что лето в Мельбурне - фффсе. Зато везде зеленая трава и листья (из-за дождей) и прохлады, и можно завсти ангорских кроликов
показати весь коментар
02.03.2020 01:45 Відповісти