9105 відвідувачів онлайн
2 030 11

Розмов про відставку особисто зі мною ніхто не вів, - Коляда

Розмов про відставку особисто зі мною ніхто не вів, - Коляда

Міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Оксана Коляда заявляє, що з нею ніхто не обговорював її можливу відставку.

"Таких розмов особисто зі мною ніхто не вів", - сказала Коляда в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна", відповідаючи на запитання, чи проводилися з нею бесіди щодо відставки і заміни міністра ветеранів, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Як повідомлялося, український парламент збереться на позачергове пленарне засідання о 16:00 4 березня 2020 року на вимогу президента України Володимира Зеленського. В оприлюдненому пресслужбою апарату Верховної Ради порядку денному повідомлялося, що на засіданні розглянуть низку питань, пов'язаних з Кабінетом міністрів - зокрема, з кадровими питаннями.

Топ коментарі
+3
А авакян рюкзокович спит спокойно...свое министерское кресло он купил на всю каденцию осла оманского...еще перед выборами...
показати весь коментар
02.03.2020 16:12 Відповісти
+1
Зеленое министерское стадо бьет мандраж....кого? Ночами не спят....
показати весь коментар
02.03.2020 16:10 Відповісти
+1
А ти, соска, з під столу іноді вилазь.
показати весь коментар
02.03.2020 16:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А пора бы.
показати весь коментар
02.03.2020 16:08 Відповісти
У них эти дни полный бардак, разброд и шатания. Левая рука не знает что делает правая и наоборот.
показати весь коментар
02.03.2020 16:16 Відповісти
навіть про таке не думала, вперше чує
показати весь коментар
02.03.2020 16:09 Відповісти
Зеленое министерское стадо бьет мандраж....кого? Ночами не спят....
показати весь коментар
02.03.2020 16:10 Відповісти
А авакян рюкзокович спит спокойно...свое министерское кресло он купил на всю каденцию осла оманского...еще перед выборами...
показати весь коментар
02.03.2020 16:12 Відповісти
Кто-же его тронет такого?

Розмов про відставку особисто зі мною ніхто не вів, - Коляда - Цензор.НЕТ 8838
показати весь коментар
02.03.2020 16:19 Відповісти
А ти, соска, з під столу іноді вилазь.
показати весь коментар
02.03.2020 16:13 Відповісти
еще не наколядовал.......
показати весь коментар
02.03.2020 16:14 Відповісти
а шо она такая перепуганая?
показати весь коментар
02.03.2020 16:16 Відповісти
Розмов про відставку особисто зі мною ніхто не вів, - Коляда - Цензор.НЕТ 3242
показати весь коментар
02.03.2020 16:34 Відповісти
Вона так і не зрозуміла, що вона - ніхто і звати її - Ніяк. Хоча у Трускавці на курсах це всім пояснили. Тому Зєлєнскій її поставив, він же її і зніме. Без розмов.
показати весь коментар
02.03.2020 17:57 Відповісти