13123 відвідувача онлайн
1 754 26

За рік понад 40 осіб померло на КПВВ на Донбасі, - Мінветеранів

За рік понад 40 осіб померло на КПВВ на Донбасі, - Мінветеранів

У 2018 році під час перетину лінії розмежування через КПВВ померло понад 50 осіб, в 2019 році - понад 40. Зараз на пунктах пропуску чергують автомобілі швидкої медичної допомоги.

Про це повідомили в Міністерстві у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Представниками ГО "Проліска" було зафіксовано перебування на КПВВ бригад екстреної (швидкої) допомоги з автомобілем і медичними працівниками, до яких можуть звертатися особи, які потребують медичної допомоги на КПВВ "Станиця Луганська" і в окремі години роботи КПВВ в Донецькій області", - сказано в повідомленні.

У міністерстві інформують, що в 2018 році під час перетину лінії розмежування через КПВВ померло понад 50 осіб, в 2019 році - понад 40. Більшість із них були особами похилого віку. Також часто фіксувалися випадки госпіталізації до медичних установ пацієнтів із КПВВ, які потребують екстреної медичної допомоги.

"Від початку збройного конфлікту медична допомога на КПВВ надавалася завдяки гуманітарним організаціям. Водночас питання забезпечення якісної медичної допомоги та доступу до медичних послуг на лінії розмежування є одним з головних пріоритетів діяльності уряду України. Завдання - забезпечити доступ до якісної медицини відповідно до нормативів реагування. Питання медичного транспорту порушувалося під час усіх відвідувань КПВВ", - розповів радник міністра у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Артем Саліхов.

Топ коментарі
+5
Не вынесли тяжкого бремя "руцкаго мира"...Который так зазывали в Украину.
показати весь коментар
02.03.2020 20:01 Відповісти
+5
это конечно хорощо. но очень мало.
показати весь коментар
02.03.2020 20:17 Відповісти
+4
Кордоновирус..
показати весь коментар
02.03.2020 19:59 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Кордоновирус..
показати весь коментар
02.03.2020 19:59 Відповісти
это единственное место, где им оказывают мед.помощь...не все успевают до него добраться вовремя...а щаз еще и грипп разносить станут
показати весь коментар
02.03.2020 20:12 Відповісти
Ставьте рубль, ставлю стольник,
Здесь - Бермудский трегольник.
показати весь коментар
02.03.2020 20:00 Відповісти
Не вынесли тяжкого бремя "руцкаго мира"...Который так зазывали в Украину.
показати весь коментар
02.03.2020 20:01 Відповісти
За год более 40 человек скончались на КПВВ на Донбассе, - Минветеранов - Цензор.НЕТ 1843
показати весь коментар
02.03.2020 20:05 Відповісти
Выжившие на КПВВ Марьинки
За год более 40 человек скончались на КПВВ на Донбассе, - Минветеранов - Цензор.НЕТ 6562
показати весь коментар
02.03.2020 20:03 Відповісти
тра їх травити, шоп знизити нагрузку на ПФ
показати весь коментар
02.03.2020 20:11 Відповісти
Зато не от коронавируса.
показати весь коментар
02.03.2020 20:12 Відповісти
Якщо ці челавєкі йшли з дамбаса,то і йух з ними. Нехєр було в свій час горлати- путєнвведі вайска...
показати весь коментар
02.03.2020 20:14 Відповісти
это конечно хорощо. но очень мало.
показати весь коментар
02.03.2020 20:17 Відповісти
маловато!
показати весь коментар
02.03.2020 20:25 Відповісти
вот и ладушки!
показати весь коментар
02.03.2020 20:31 Відповісти
Гарантированно , что после деокупации , - Все друг друга начнут выявлять , кто чем занимался, те в свою очередь будут целовать Флаг Украины , который они Топтали, а кто не сможет отвертеться , те слиняют в рашу. Все про все неделю До и Неделя после.
показати весь коментар
02.03.2020 20:33 Відповісти
Да закройте эти пункты - пусть сидят дома
показати весь коментар
02.03.2020 20:33 Відповісти
а что тут комментировать?надо было в 2014 принимать решение,пока от человека что то зависело..теперь уж как кривая вывезет.
показати весь коментар
02.03.2020 20:35 Відповісти
Да, тепер уже гыг с ними.
показати весь коментар
02.03.2020 20:44 Відповісти
Увидеть КПВВ - и умереть?! Вот как проклятые биндёровцы геноцидят свободолюбивый Донбасс. Куда смотрит обеспокоенная Европа, так её некому будет кормить!
показати весь коментар
02.03.2020 20:43 Відповісти
А скільки перетнуло КПВВ? В обидва боки? Є статистика? Якщо декілька мільонів перетинів, то вмерлі 40 - звичайна втрата. Тим більш, що перетинають кордон здебільшого люди пенсійного віку в подорожі за пенсією.
показати весь коментар
02.03.2020 20:44 Відповісти
Почему-то ни капельки сочувствия и сострадания. Они получили то, что хотели. Кто им теперь доктор?
показати весь коментар
02.03.2020 20:54 Відповісти
интересно,а сколько в аэропорту борисполь например за шесть лет умерло?или на ж.д. вокзале?
показати весь коментар
02.03.2020 20:54 Відповісти
Кормильцы умирают у украинской кассы.
показати весь коментар
02.03.2020 21:33 Відповісти
Главное,что бы в следующей жизни они родились в ордло.
показати весь коментар
03.03.2020 00:10 Відповісти
А Минветеранов создано,чтобы этой ху
.ей заниматься? Или ветеранами?
показати весь коментар
03.03.2020 00:56 Відповісти
А чому міністерство ветеранів не веде статистику , скільки за 2019 загинуло захисників України , скільки зазнали поранень , скільки померло ветеранів від хвороб , ран в мирному житті. Як допомогла держава рідним . Це питання їх взагалі не цікавить ?
показати весь коментар
03.03.2020 08:25 Відповісти