10259 відвідувачів онлайн
1 874 44

Зеленський прийде на позачергове засідання Верховної Ради 4 березня, - Стефанчук

Зеленський прийде на позачергове засідання Верховної Ради 4 березня, - Стефанчук

Президент Украины Владимир Зеленский будет присутствовать на внеочередном заседании парламента 4 марта.

Об этом сообщил первый заместитель председателя Верховной Рады, представитель президента в парламенте Руслан Стефанчук, информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на "Интерфакс-Украина".

Президент України Володимир Зеленський буде присутній на позачерговому засіданні парламенту 4 березня.

Про це повідомив перший заступник голови Верховної Ради, представник президента в парламенті Руслан Стефанчук, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Я буквально щойно з ним (Зеленським. - Ред.) зв'язався, він сказав: "Так, я буду", - сказав Стефанчук в ефірі програми "Свобода слова" на телеканалі ICTV.

28 лютого стало відомо, що президент України Володимир Зеленський скликає позачергове засідання парламенту. Воно має відбутися 4 березня о 16:00.

У пресслужбі глави держави уточнили, що на порядку денному засідання - кілька законопроєктів і питання про Кабінет Міністрів України.

29 лютого інформаційне управління Апарату Верховної Ради України опублікувало порядок денний позачергового засідання.

Топ коментарі
+7
Офис, в отделе продаж все суетятся, переставляют мебель с места на место, посреди всего этого хаоса стоит бабушка уборщица и бормочет про то что "она только что все вытерла, а они опять натоптали". Менеджеры начинают расставлять мебель, вымерять ее положение каждого стула и стола по линейке, компасу, теодолиту... Бабушка не выдерживает и спрашивает: "Ребята, а что вы делаете то?" Один из менеджеров объясняет: "Да вот, бабуль, у нас что то в последнее время обороты упали, но мы сейчас мебель по фэншую расставим - и все у нас будет замечательно". Знаешь, милок, говорит бабка, до Революции, вот в этом самом доме был бордель, так когда у них доходы падали, они кровати не двигали. Они ****** меняли."
показати весь коментар
02.03.2020 22:57 Відповісти
+7
Зеленский придет на внеочередное заседание Верховной Рады 4 марта, - Стефанчук - Цензор.НЕТ 566
показати весь коментар
02.03.2020 23:16 Відповісти
+5
Зеленский придет на внеочередное заседание Верховной Рады 4 марта, - Стефанчук - Цензор.НЕТ 8961
показати весь коментар
02.03.2020 23:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Офис, в отделе продаж все суетятся, переставляют мебель с места на место, посреди всего этого хаоса стоит бабушка уборщица и бормочет про то что "она только что все вытерла, а они опять натоптали". Менеджеры начинают расставлять мебель, вымерять ее положение каждого стула и стола по линейке, компасу, теодолиту... Бабушка не выдерживает и спрашивает: "Ребята, а что вы делаете то?" Один из менеджеров объясняет: "Да вот, бабуль, у нас что то в последнее время обороты упали, но мы сейчас мебель по фэншую расставим - и все у нас будет замечательно". Знаешь, милок, говорит бабка, до Революции, вот в этом самом доме был бордель, так когда у них доходы падали, они кровати не двигали. Они ****** меняли."
показати весь коментар
02.03.2020 22:57 Відповісти
А хтось в курсі,нафіга держава міністра Пристайка утримує ?Чи не дохріна він харчів жере ?
Зеленский придет на внеочередное заседание Верховной Рады 4 марта, - Стефанчук - Цензор.НЕТ 2936
показати весь коментар
02.03.2020 23:00 Відповісти
А вы за каждого зелебобика будете спрашивать? У меня вопрос а зачем государство удерживает 254 зелебобика + их помощников + главЗЕбила + его помочников + их помощников + ++++++++++
показати весь коментар
02.03.2020 23:04 Відповісти
Ну да, «не_ясно_кто_командувач» видать в анабиозе
показати весь коментар
02.03.2020 23:04 Відповісти
Пристайко уже сбитый летчик...
показати весь коментар
02.03.2020 23:19 Відповісти
Зеленский придет на внеочередное заседание Верховной Рады 4 марта, - Стефанчук - Цензор.НЕТ 8961
показати весь коментар
02.03.2020 23:01 Відповісти
Цей стьоб ну просто бомбезний від Влади! А погроз їй скільки було за це....
показати весь коментар
02.03.2020 23:03 Відповісти
Опубликуйте сценарий его выступления. Сверяться будем. Заодно проверим как выучил свою роль
показати весь коментар
02.03.2020 23:02 Відповісти
Он не утруждает себя учебой. Он читает. Там вся семейка такая, включая старого Сруля...
показати весь коментар
02.03.2020 23:06 Відповісти
Зеленский придет на внеочередное заседание Верховной Рады 4 марта, - Стефанчук - Цензор.НЕТ 8818
показати весь коментар
02.03.2020 23:06 Відповісти
а де Юля ?
показати весь коментар
02.03.2020 23:13 Відповісти
Під ящиками. Щоб не втекла.
показати весь коментар
02.03.2020 23:15 Відповісти
Ну якби була політичним трупом, то була би там. Тому Зелька її і не розглядає, тому що вона жива і може пістюлей всій цій олігархічний кодлі виписати
показати весь коментар
02.03.2020 23:29 Відповісти
Зеленський прийде на позачергове засідання Верховної Ради 4 березня, - Стефанчук - Цензор.НЕТ 2510
показати весь коментар
02.03.2020 23:32 Відповісти
Не гарно фейкі ставити. ))) Я цю світлину не робив і ніколи не постив... Але добре, що ви поставили, буду знати, що ви 100%-й бот на зарплаті...)))
показати весь коментар
02.03.2020 23:37 Відповісти
тебе часто говорят, что ты больной на голову ?
показати весь коментар
02.03.2020 23:39 Відповісти
Ооооо, таки боти. як ви, просто шаленіють, коли бачать мої пости....)))) І бальной на голову вопят, і дурак, і дебіл....ну що з вас візьмеш... ватники...)))
показати весь коментар
02.03.2020 23:43 Відповісти
значит часто )))
показати весь коментар
02.03.2020 23:44 Відповісти
Так, цілодобово....вас, ватників, просто в падучах б'є...)))
показати весь коментар
02.03.2020 23:45 Відповісти
ну ты же держишься ?
показати весь коментар
02.03.2020 23:53 Відповісти
Ще й як! Більше того, ось ви, ватник і бот, кажете - "ну ти держисьця", а я вам чергову порцію збуджувального в зад, ви трішки заспокоюєтеся, а потім знов вас починає тіпати...)))
показати весь коментар
03.03.2020 00:02 Відповісти
а сбушников не баисся уже ?
показати весь коментар
03.03.2020 00:03 Відповісти
Боюся...вони постійно в мене пасуться...ужасть..
показати весь коментар
03.03.2020 00:06 Відповісти
и новые тоже ?

у тебя же теперь с ними общий враг )))
показати весь коментар
03.03.2020 00:10 Відповісти
Які ще нові? Ті, що були у мародера Пеці. ті самі і у болвана Зелькі..що Пеця. що Зелька. одна контора...))
показати весь коментар
03.03.2020 00:26 Відповісти
та може то санитары ?
показати весь коментар
03.03.2020 00:39 Відповісти
ага...
показати весь коментар
03.03.2020 08:21 Відповісти
circus под куполом и в зборе......
показати весь коментар
02.03.2020 23:08 Відповісти
Все чаще поступают данные о том, что банда #Вагнера в #Саракибе выполняет роль заградотряда и стоит за шиитами #Хезболы. Если кто-то отступает их расстреливают

Путин приказал "сдохнуть но Саракиб удержать" до приезда #Эрдогана, чтобы устроить торг. Получится ли?!
показати весь коментар
02.03.2020 23:13 Відповісти
Зеленский придет на внеочередное заседание Верховной Рады 4 марта, - Стефанчук - Цензор.НЕТ 5666
показати весь коментар
02.03.2020 23:14 Відповісти
Значит замес не тот который нам дылдычат.
показати весь коментар
02.03.2020 23:14 Відповісти
Зеленский придет на внеочередное заседание Верховной Рады 4 марта, - Стефанчук - Цензор.НЕТ 566
показати весь коментар
02.03.2020 23:16 Відповісти
"Зеленский придет на внеочередное заседание Верховной Рады 4 марта"(с) - Вот только не надо нас пугать... ( уЗЕ и не такое видали)
показати весь коментар
02.03.2020 23:20 Відповісти
Доїздився...
https://censor.net/news/3178987/zelenskiyi_pridet_na_vneocherednoe_zasedanie_verhovnoyi_rady_4_marta_stefanchuk

Зеленский придет на внеочередное заседание Верховной Рады 4 марта, - Стефанчук - Цензор.НЕТ 5588
показати весь коментар
02.03.2020 23:20 Відповісти
От ЗЕ власти вреда больше чем от войны и всех коррупционеров вместе взятых.
показати весь коментар
02.03.2020 23:28 Відповісти
Беги, стефанчук, беги!!!
показати весь коментар
02.03.2020 23:31 Відповісти
... прийде з охороною, у броніку й у памперсі...
показати весь коментар
02.03.2020 23:48 Відповісти
Пішки прийде чи на лісапєті?
показати весь коментар
02.03.2020 23:50 Відповісти
Лёха на самокате подвезёт..........😁
показати весь коментар
03.03.2020 07:59 Відповісти
Зеленський прийде на позачергове засідання Верховної Ради 4 березня, - Стефанчук - Цензор.НЕТ 1442
показати весь коментар
02.03.2020 23:58 Відповісти
Как раз можно взорвать всю эту Зелёную срань в одном сарае.
показати весь коментар
03.03.2020 06:58 Відповісти
а мені сьогодні наснився гравець----він сидів у якомусь ящику в кутку кімнати в чорних плавках і бюсгальтері і розповідав анекдоти.Я в тій кімнаті спала,раптом проснулася,подивилася на нього і кажу---яка пошлятина.Він замовк і каже---вийдіть всі,мені потрібно провести нараду.І я подумала---буде бити?---нічого не вигадала,так було.
показати весь коментар
03.03.2020 07:34 Відповісти
А ,,в себя,,оно когда придет?
показати весь коментар
03.03.2020 08:06 Відповісти
Посадити на цепок в будці під ВР.
показати весь коментар
03.03.2020 09:11 Відповісти