14855 відвідувачів онлайн
1 978 19

Засідання фракції "Слуга народу" перенесли на вечір, - нардепка Кравчук

Засідання фракції

Депутатська фракція політичної партії "Слуга народу" перенесла засідання на 19:00.

Про це Укрінформу повідомив член фракції, заступник голови Комітету Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олександр Качура, передає Цензор.НЕТ.

"Так, засідання відбудеться о 19:00 і, швидше за все, в конференцзалі Верховної Ради", - сказав Качура.

Цю саму інформацію підтвердила заступниця голови фракції Євгенія Кравчук.

"Час проведення засідання фракції перенесли ще вчора", - зазначила парламентарій.

Топ коментарі
+8
Оно и понятно, ведь все чёрные делишки и пакости лучше совершать под покровом ночи.
показати весь коментар
03.03.2020 09:57
+5
Народ со слугой никак не договорятся
Заседание фракции "Слуга народа" перенесли на вечер, - нардеп Кравчук - Цензор.НЕТ 2172
показати весь коментар
03.03.2020 10:00
+3
Засідання фракції "Слуга народу" перенесли на вечір, - нардепка Кравчук - Цензор.НЕТ 6397
показати весь коментар
03.03.2020 10:02
Коментувати
Сортувати:
Оно и понятно, ведь все чёрные делишки и пакости лучше совершать под покровом ночи.
показати весь коментар
03.03.2020 09:57 Відповісти
https://external.fiev4-1.fna.fbcdn.net/safe_image.php?d=AQDZVbAyg8XT99Fb&w=540&h=282&url=https%3A%2F%2Fi.ytimg.com%2Fvi%2FMfSX7YeSgHo%2Fmaxresdefault.jpg&cfs=1&upscale=1&fallback=news_d_placeholder_publisher&_nc_hash=AQD3jI8EJwNBHb-k "Народ" был занят, вовремя не дал указаний слуге
показати весь коментар
03.03.2020 10:01 Відповісти
Народ со слугой никак не договорятся
Заседание фракции "Слуга народа" перенесли на вечер, - нардеп Кравчук - Цензор.НЕТ 2172
показати весь коментар
03.03.2020 10:00 Відповісти
Выбор Зеленского: Украина на пороге грандиозного шухера. Коломойский аплодирует

https://biz.liga.net/ekonomika/all/opinion/vybor-zelenskogo-ukraina-na-poroge-grandioznogo-shuhera-kolomoyskiy-aplodiruet
показати весь коментар
03.03.2020 10:04 Відповісти
неужели приСлуги кремля до сих пор не могут отойти от бурных выходных за счет укр пенсионеров, что в который раз переносят заседание?!!!
показати весь коментар
03.03.2020 10:01 Відповісти
Засідання фракції "Слуга народу" перенесли на вечір, - нардепка Кравчук - Цензор.НЕТ 6397
показати весь коментар
03.03.2020 10:02 Відповісти
Порох! Бо мало крав!
показати весь коментар
03.03.2020 10:03 Відповісти
Схоже на те
Засідання фракції "Слуга народу" перенесли на вечір, - нардепка Кравчук - Цензор.НЕТ 5348
показати весь коментар
03.03.2020 10:20 Відповісти
а на якому каналі можна побачить те засідання ,чи інші???
показати весь коментар
03.03.2020 10:17 Відповісти
щось мутить будуть
показати весь коментар
03.03.2020 10:19 Відповісти
К 19 часам не только придут с работы ,но и поужинав и раздобрев с радостью будут смотреть новое шоу 95 квартала.Главный весельчак поиздевается над незадачливыми персонажами и ловко свалит на них вину за все и вся. И некому сказать ему,- Вовка,хватит! Займись тем ,что умеешь.....уйди с глаз пока на пожизненное не заработал!
показати весь коментар
03.03.2020 10:23 Відповісти
У нас нема политиков. Одни марионетки олигархов, решалы, тертушники,
разбавленные определеным количеством ещё более мелких послушных полезных дурачков.
Постсовок и уменьшенная копия госдуры.. Вот только народа ещё боятся сильнее чем госдура..
показати весь коментар
03.03.2020 10:28 Відповісти
Похоже что Зеленского СЛИВАЮТ ,он сейчас должен ВСЮ ответственность взять на себя ибо отвечать за ВСЁ перед народом Украины придётся именно ему .
показати весь коментар
03.03.2020 11:21 Відповісти
Зіцпрезидент ноги зробить туди, звідки не видають.
показати весь коментар
03.03.2020 15:24 Відповісти
Холуїв - геть!
показати весь коментар
03.03.2020 11:28 Відповісти
Ждём вечернего квартала.
Засідання фракції "Слуга народу" перенесли на вечір, - нардепка Кравчук - Цензор.НЕТ 4001
показати весь коментар
03.03.2020 13:13 Відповісти
У засідці