8040 відвідувачів онлайн
7 025 120

Міністерства, які не виправдали свого злиття, розділять, - "слуга народу" Верещук

Міністерства, які не виправдали свого злиття, розділять, - "слуга народу" Верещук

Нардеп від "Слуги народу" Ірина Верещук заявила, що в уряді планують розділити міністерства, які не виправдали свого злиття.

Про це вона розповіла журналістам у кулуарах парламенту, передає кореспондент Цензор.НЕТ.

"Перше, що варто зробити - це розділити ті міністерства, які не виправдали свого злиття на початку нашої каденції. Наприклад, я говорю про Міністерство економіки - воно дуже потребує поділу, де аграрна сфера матиме окремо міністра, де промислова буде представлена, якщо не віцепрем'єром, то окремим міністром ... Я також вірю, що Міністерство культури буде рано чи пізно теж розділене, тому що спорт вимагає особливої ​​уваги, як і культура, і туризм. Коли ми говоримо про енергетику, то я також вірю, що енергетика буде розділена на міністерство екології та енергетики", - сказала Верщук.

На запитання про те, чи будуть змінені керівники деяких міністерств, вона відповіла: "Мені відомо, що йдеться про міністерство економіки, яке буде розділене. Я не знаю, чи позбудеться пан Милованов своєї посади, але я знаю, що точно пропонують нових додаткових міністрів. Тут йдеться скоріше про те, що будуть нові міністерства створені. Наприклад, я знаю, що буде міністерство з питань тимчасово окупованих територій, де теж буде новий глава. Я знаю, що пані Коляда, яка тільки приступила на цю посаду, ще на самому початку говорила, що буде важко поєднати міністерство ветеранів та окупованих території. Час показав, що це дійсно було неефективно і помилково ... Тому ми зараз переорієнтуємося, перепрофілюємо".

Топ коментарі
+17
Министерства, которые не оправдали своего слияния, разделят, - "слуга народа" Верещук - Цензор.НЕТ 3678
показати весь коментар
03.03.2020 13:12 Відповісти
+15
Т.е. министерств станет больше. Логично че.

Один хрен бюджету уже трындец...
показати весь коментар
03.03.2020 12:57 Відповісти
+14
спробуйте перефарбувати стіни у ліловий
показати весь коментар
03.03.2020 12:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
В Мордовии таких специалистов ждут..просто "китайцев" с которыми надо працювати, везде хватает
показати весь коментар
04.03.2020 09:36 Відповісти
Структуру управління України юний "слугонародовец" прем'єр-міністр Алекс Гончарук бездумно скопіював з центральних органів управління Федеративної Республіки Німеччини та ряду інших країн ЄС. Однак забувши при цьому, що справжня федеральность, там реалізованая, має на увазі практично повну відповідальність за управління територіями (федеральними землями, регіонами...) тамтешніми місцевими парламентам і урядам. Які поступово прийшли до спеціалізації в промисловому і сільськогосподарському виробництві.

Наприклад, є федеральна земля під конституційною назвою Вільна держава Баварія (столиця - Мюнхен), яка зосередила на своїй території не менше двох третин західного складального виробництва тракторів... (для розповіді про інші досягнення просто немає місця)

І чим система управління навіть такий за нашими мірками промислово розвиненою Дніпропетровської або Запорізькій області може хоч якось зрівнятися з баварської або північнорейнсько-вестфальской моделлю розвитку?

Нам потрібно терміново відновити не тільки міністерство сільськогосподарської, але i промислової політики!
показати весь коментар
03.03.2020 13:37 Відповісти
Є враження, що теперішня влада робить все правильно... Або ні. Але точно підхід правильний. Вони просто підкидують монету для прийняття рішень. Такий спосіб дає 50% правильних рішень, що немало
показати весь коментар
03.03.2020 13:38 Відповісти
Хто заплатить за це безглузде з'єднанна-роз'єднання??? Ми в мінеконом заіпались печатки та бланки міняти!!!
показати весь коментар
03.03.2020 13:39 Відповісти
ЛЕШИК *******-САМОКАТ ПРОДАСТ И ОТВЕТИТ
показати весь коментар
03.03.2020 15:11 Відповісти
И входит, и выходит... Зеля с Беней отправляют Гончарука в отставку на его самокате.
Міністерства, які не виправдали свого злиття, розділять, - "слуга народу" Верещук - Цензор.НЕТ 4037
показати весь коментар
03.03.2020 13:40 Відповісти
Девочка Мендель - спикер президента, которого не видно и не слышно - её разделят ?
Между кем и кем ?
показати весь коментар
03.03.2020 14:15 Відповісти
Тож казали вам, дебілам зеленим, "не трогайте нічого руками".
показати весь коментар
03.03.2020 14:25 Відповісти
"...Верещук заявила, что в правительстве планируют разделить министерства, которые не оправдали своего слияния..."

А навіщо тоді совокупляли?
показати весь коментар
03.03.2020 14:29 Відповісти
Что они ни делают,не идут дела,видно в понедельник их мама родила.
показати весь коментар
03.03.2020 14:33 Відповісти
Их не разделять надо. Их надо расщеплять.
показати весь коментар
03.03.2020 14:32 Відповісти
Можно и РАЗДЕЛАТЬ, но все же Ваш вариант больше подходящий.
показати весь коментар
03.03.2020 14:50 Відповісти
Але для того, щоб успішно розвиватися по німецької моделі, Україну доведеться розділити на три регіони з самостійним господарськім життям. Якщо "справжні патріоти" дозволять хоча б обговорити це питання...
показати весь коментар
03.03.2020 15:29 Відповісти
А для чого розвиватися за німецькою моделлю? Інших прикладів немає? Знову "лісапед" зебіли хочуть вигадати. Німецьку їм подавай. Польща он перед очима.
показати весь коментар
03.03.2020 15:34 Відповісти
"Министерства, которые не оправдали своего слияния, разделят". " Когда у мадам в борделе плохо шли дела, она не кровати переставляла, а меняла девочек" (из анекдота).
показати весь коментар
03.03.2020 16:24 Відповісти
Зачем их объединяли? Тупой нарид ненавидит условных "чиновников" и хочет не эффективности государства, а сокращения их числа и уменьшения их зарплат. Вот и всё! А в идеале - вообще всех их разогнать, и всё как-то наладится само собой!
показати весь коментар
03.03.2020 16:33 Відповісти
Ну так давно ж пора. Своих много, благостное прогревание дуп показано всем, а тёплых кресел в уютных кабинетах не хватает. Сам Бог велел на казённый счёт добавить.
показати весь коментар
03.03.2020 16:40 Відповісти
А вы друзья, как не садитесь, все в музыканты не годитесь!
показати весь коментар
03.03.2020 18:35 Відповісти
Давно бы всех их надо
Согнать в большое стадо
И бомбою стереть с лица Земли
(с)