7810 відвідувачів онлайн
7 026 69

Бронювання автомобілів "Козак-2" сталлю, закупленою через фірму-"прокладку", автоматично підвищує ціну готової машини на €30 тис, - Іванов

Бронювання автомобілів

Різниця на кілограмі бронесталі виробництва фінської компанії "Miilux", закупленої через фірму-прокладку і безпосередньо у виробника становить близько 5,5 євро.

Про це у своєму блозі написав журналіст Сергій Іванов, передає Цензор.НЕТ.

"Броня, яку закуповують для "Козаків" - насправді золота, якщо подивитися на її ціну. Згідно даних митниці, в середині 2019-го НВО "Практика" закуповує бронесталь виробництва компанії "Miilux"по $8,62 (€7,8) за кілограм. Враховуючи, що це оборонне замовлення, ставка ПДВ - 0%. Закупівля здійснюється не напряму у виробника, а через посередника - польську фірму "Texprotect" - запам'ятайте цю назву. Паралельно з "Практикою" виготовленням військових бронемобілей займається Інженерна група "Арей", яку заснувала БО "Благодійний фонд освітніх інновацій" під керівництвом Світлани Зварич, дружини екс-міністра юстиції Романа Зварича. В січні вони звертаються до однієї з посередницьких фірм з наміром закупити таку саму бронесталь з аналогічними параметрами ("Miilux Protection 500"). Їм виставляють ціну 160 грн/кг, що за курсом 10 січня 2020 складає десь $6,7. Ви не повірите, але фірма, яка торгує бронесталлю в Україні, має назву, аналогічну назві польського постачальника "Практики" - "Текспротект". Я думаю, цей нюанс має зацікавити митників та податківців", - зазначив Іванов.

"Арей" не влаштовує ціна, виставлена "Текспротектом", вони звертаються напряму до виробника - фінської компанії "Miilux Oy", і ця компанія виставляє їм рахунок на таку саму сталь - €2,2 за кілограм. Таким чином різниця на кілограмі сталі, закупленій "Практикою" і закупленій ІГ "Арей" складає ~€5,5", - підкреслив журналіст.

За інформацією Іванова на "Козак-2" витрачається ~5,5 тонн бронесталі (доволі високі витрати матеріалу через порізку). Відповідно бронювання "Козаків" сталлю, закупленою у польського посередника, автоматично підвищує ціну готової машини приблизно на €30 тис.

Бронювання автомобілів Козак-2 сталлю, закупленою через фірму-прокладку, автоматично підвищує ціну готової машини на €30 тис, - Іванов 01

Аби ви не вирішили, що лише два названих виробника користуються сталлю "Miilux Protection 500", пропоную вивчити розрахунки ДП "ХКБМ", які вони зробили для бронемобіля БТР-4Е. Як ви бачите, навіть там ціна нижча - €5,2/кг. Отже що ми маємо в сухому залишку. Приватна фірма закуповує у польської "прокладки" сталь за найвищою ціною з існуючих, що дозволяє їй зазначити в калькуляції вартості бронемобіля сутєєво завищену ціну, а держава з подачі Міноборони закуповує у цієї приватної фірми автомобілі за найвищою ціної та у позаконкурентний спосіб. Я чув, що міністр оборони доручив Департаменту фінансів знищити всі документи, пов’язані з закупівлею "Козаків" за завищеними цінами, але окремі офіцери відмовились виконувати цей наказ і зараз пишуть рапорти на звільнення, аби не стати спільниками злочину", - резюмував Іванов.

Нагадаємо, згідно з інформацією Міноборони, проєктом державного оборонного замовлення на 2020 рік передбачається модернізація літаків, вертольотів і радіолокаційних станцій, закупівля кораблів і катерів різного призначення, комплексів управління вогнем артилерії, радіолокаційних комплексів розвідки вогневих позицій, безпілотних авіаційних комплексів, засобів РЕБ, бронетранспортерів БТР- 4Е, БТР-3ДА і спеціальних машин на їхній базі, бойових машин піхоти, авіаційних засобів ураження, протитанкових ракетних комплексів (зокрема тепловізорів) і ракет до них, тепловізійних прицілів і приладів спостереження, стрілецького озброєння і боєприпасів. Крім того, заплановано кошти на ремонт і підтримання справності (закупівлю запасних частин) наявного озброєння і військової техніки.

Топ коментарі
+21
Немного не тот лозунг. У них сейчас актуальнее

Бронирование автомобилей "Козак-2" сталью, закупленной через фирму-"прокладку", автоматически повышает цену готовой машины на €30 тыс., - Иванов - Цензор.НЕТ 7607
показати весь коментар
03.03.2020 16:56 Відповісти
+20
Бронирование автомобилей "Козак-2" сталью, закупленной через фирму-"прокладку", автоматически повышает цену готовой машины на €30 тыс., - Иванов - Цензор.НЕТ 9429
показати весь коментар
03.03.2020 16:54 Відповісти
+19
Бронирование автомобилей "Козак-2" сталью, закупленной через фирму-"прокладку", автоматически повышает цену готовой машины на €30 тыс., - Иванов - Цензор.НЕТ 2940
показати весь коментар
03.03.2020 16:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Какая разница
показати весь коментар
03.03.2020 16:52 Відповісти
Немного не тот лозунг. У них сейчас актуальнее

Бронирование автомобилей "Козак-2" сталью, закупленной через фирму-"прокладку", автоматически повышает цену готовой машины на €30 тыс., - Иванов - Цензор.НЕТ 7607
показати весь коментар
03.03.2020 16:56 Відповісти
Зеленые не просто не убрали коррупцию как уверяет Гончарук, а даже в оборонной сфере не устранили ее, где кстати Найем работать устроился на огромную зарплату и за что ему платят? За коррупционные схемы и за то, чтобы помалкивал вместе с Лещенком.Вот так у нас все делается.
показати весь коментар
03.03.2020 16:57 Відповісти
Тут у Вовы есть громадный простор, чтобы показать железный кулак всем коррупционерам. Особенно в военной сфере. Но почему-то он не спешит выполнять предвыборные обещания, которые его к власти и привели.
показати весь коментар
03.03.2020 17:04 Відповісти
По - моему он и перед выборами говорил, что с олигархами бороться не будет. Уже тогда мне было понятно, что эта Моська Коломойского не будет ничего менять.Он же не будет рубить сук, на котором сидит. Его поставили во власть олигархи.
показати весь коментар
03.03.2020 18:47 Відповісти
Тобі, як я розумію, ніякої.
показати весь коментар
03.03.2020 17:10 Відповісти
Бронирование автомобилей "Козак-2" сталью, закупленной через фирму-"прокладку", автоматически повышает цену готовой машины на €30 тыс., - Иванов - Цензор.НЕТ 9429
показати весь коментар
03.03.2020 16:54 Відповісти
Зеленський обіцяв посатити бандитів, бариг та зрадників. Минув майже рік - посадив кілька добровольців та волонтерів, та відпустив майже усіх бантидів, бариг та зрадників, яких посадили при Пороху. А що ж так? Може ще 100 днів зачекати треба? Чи все ж трохи збрехав?
показати весь коментар
03.03.2020 16:54 Відповісти
Как он посадит барыг, если сам барыга с десятками миллионов долларов от олигархов? Я же 100 раз писала, что власть в Украине не поменялась, сменили шило на мыло, а олигархический строй как был так и стоит. Турость избирателей в этом вопросе зашкаливает.
показати весь коментар
03.03.2020 17:00 Відповісти
По крайней мере сделали попытку, а не просто ворюгу Педро у корыта оставили.
показати весь коментар
03.03.2020 17:05 Відповісти
Бронирование автомобилей "Козак-2" сталью, закупленной через фирму-"прокладку", автоматически повышает цену готовой машины на €30 тыс., - Иванов - Цензор.НЕТ 8153
показати весь коментар
03.03.2020 17:09 Відповісти
Так законодательных реформ при Порошенко не было?
В чем шило, а в чём мыло? 3000 USD у Порошенко в офшоре, безо всяких движений средств, или 47 миллионов USD выведенных на счёт Зелемойского из Привата в 2017 году в офшор на Кипр, о чём зелекторат знал?
показати весь коментар
03.03.2020 17:11 Відповісти
3000 USD у Порошенко в офшоре, безо всяких движений средств

После Мальдивов? Та да ,растратился..А потом ПЭСиков надо кормить...
показати весь коментар
03.03.2020 17:40 Відповісти
Лишнехромосомное, а может после того, как он наворовал и намародёрил так, что у него состояние за время президентства уменьшилось в 2 раза?
показати весь коментар
03.03.2020 18:34 Відповісти
Оно кацапское быдло, что с ним говорить?
показати весь коментар
03.03.2020 20:50 Відповісти
Я не хочу равнять двух олигархических президентов, кто лучше кто хуже.Это глупо. Олигархии не должно быть вообще. Пока она есть пока и будет этот беспредел в стране.
показати весь коментар
03.03.2020 17:47 Відповісти
Порошенко - олигарх!?
Что такое олигарх и какие признаки олигарха есть у Порошенко?
показати весь коментар
03.03.2020 18:33 Відповісти
Опять? Сколько объяснять тебе? Ты что слабоумный? Повторяю десятый раз.Олигарх - это миллиардер во власти, который использует эту власть и всю страну больше для своих целей, чем для народа . То есть это против Конституции Украины и противозаконное явление. Но оно у нас процветает, так как у нас олигархическая власть, преступная и она чхает и вытирает ноги об Конституцию и народ.
показати весь коментар
03.03.2020 18:44 Відповісти
Малоросска, ты также понимаешь смысл слов русского языка, как и кацапы.
Ещё раз спрашивают - что такое олигарх и какие признаки олигарха есть у Порошенко?
Свои большевистские бредни оставь для ЮВТ и ОПЗЖ.
показати весь коментар
03.03.2020 20:35 Відповісти
Декому й 5 років не вистачило, то якого дідька ти палаєш?
показати весь коментар
03.03.2020 17:11 Відповісти
Бронирование автомобилей "Козак-2" сталью, закупленной через фирму-"прокладку", автоматически повышает цену готовой машины на €30 тыс., - Иванов - Цензор.НЕТ 6308
показати весь коментар
03.03.2020 17:17 Відповісти
Бронювання автомобілів "Козак-2" сталлю, закупленою через фірму-"прокладку", автоматично підвищує ціну готової машини на €30 тис, - Іванов - Цензор.НЕТ 9165
показати весь коментар
03.03.2020 18:49 Відповісти
Бронирование автомобилей "Козак-2" сталью, закупленной через фирму-"прокладку", автоматически повышает цену готовой машины на €30 тыс., - Иванов - Цензор.НЕТ 2940
показати весь коментар
03.03.2020 16:55 Відповісти
быстро тебе методичку распечатали
показати весь коментар
03.03.2020 17:00 Відповісти
Высер в некуда, запоребриковое. Не пались так тупо и учи фактаж. Если не знаешь -- этой информации уже в обед сто лет. Бутусов уже давно ее опубликовал.
показати весь коментар
03.03.2020 17:05 Відповісти
Можешь опровергнуть?
показати весь коментар
03.03.2020 17:12 Відповісти
Странный подход у свидетелей петра:
Про повышение пенсий постят картинки в гривне, а про закупки в $.
"Дьявол кроется в деталях".
Я подозревал, что сывочелые читать не умеют. Специально для них:
"в середине 2019-го НПО "Практика" закупает бронесталь производства компании "Miilux"по $8,62 (€7,8) за килограмм.
счет на такую же сталь - €2,2 за килограмм."

Интересная опечатка:
"Согласно данным таможни, в середине 2019-го НПО "Практика" закупает бронесталь производства компании "Miilux"по $8,62 (€7,8) за килограмм. Учитывая, что это оборонный заказ, ставка НДС - 0%. Закупка осуществляется НЕ напрямую у производителя, а через посредника - польскую фирму "Texprotect"
показати весь коментар
03.03.2020 17:18 Відповісти
Это уже "торговля на крови" или ещё нет?
показати весь коментар
03.03.2020 17:19 Відповісти
Бырыги значит покупали на прямую у производителя....а честнейшее зеленое стадо закупает через прокладку...с откатом себе в карман разумеется...
Вот такие вот пирожки...
показати весь коментар
03.03.2020 16:56 Відповісти
Ага, там, в теме наверху автора даже дамочка, имя которой фигурирует в статье, аж атакует вопросами, дескать а откуда у вас инфа. Экая оперативная. Жена Зварыча, чо.
показати весь коментар
03.03.2020 16:57 Відповісти
Значит уже денег на Крови уже и Нет, а попередникам никак нельзя было.У вас и Прокурор свой и Верховная рада , ДБР и всякая всячина вся Ваша , - Разберитесь с Машинкой и кто Заработал На Крови , - Слабо.
показати весь коментар
03.03.2020 16:57 Відповісти
Н-И-И-З-З-Я. Своих они не трогают.
показати весь коментар
03.03.2020 17:07 Відповісти
Н-И-И-З-З-Я. Своих они не трогают.

Мустафа ум,честь и совесть оборонпрома!...
показати весь коментар
03.03.2020 17:44 Відповісти
если это известно, то где срок и конфискации имущества напиз...кх-кх(наворованного).
показати весь коментар
03.03.2020 16:57 Відповісти
А кто его тронет? У него папа нефтегазовый магнат, который по странному стечению обстоятельств выигрывает сейчас все тендера на разработку месторождений.
показати весь коментар
03.03.2020 17:02 Відповісти
Ну расстреляйте виновных из ЗУ-2-23…
показати весь коментар
03.03.2020 16:59 Відповісти
Весна прийде, саджати будемо! Правда-правда, на цей раз точно не наїбемо, як в минулий раз! ЗЕкоМанда.
показати весь коментар
03.03.2020 17:01 Відповісти
Из за того, что никого из коррупционеров не сажают, как при Порошенко... и падает рейтинг Зеленского...
Если он этого не понял, то он идиот... И никакая смена правительства ему не поможет.
показати весь коментар
03.03.2020 17:06 Відповісти
смена правительства точно не поможет . может пускай Вовка пол поменяет . это тоже не поможет но хоть посмеемся
показати весь коментар
03.03.2020 17:10 Відповісти
А чем же он тогда на рояле играть станет?
показати весь коментар
03.03.2020 17:13 Відповісти
играть будет один Крапов а Вовка ему будет губами . ну теми самыми аплодировать
показати весь коментар
03.03.2020 17:17 Відповісти
интересно а это считается заработком на крови или нет ?
показати весь коментар
03.03.2020 17:07 Відповісти
Скорее на бюджете, то бишь на карманах налогоплательщиков.
показати весь коментар
03.03.2020 17:10 Відповісти
так, кто мародер ?! где это чмо IgorL, который до усеру топил за зеленого козла и остальные 73% дегенератов?
показати весь коментар
03.03.2020 17:08 Відповісти
Бронирование автомобилей "Козак-2" сталью, закупленной через фирму-"прокладку", автоматически повышает цену готовой машины на €30 тыс., - Иванов - Цензор.НЕТ 40
показати весь коментар
03.03.2020 17:10 Відповісти
не буди Игоря . а то прибежит и всю ветку засрет коментариями . и вообще он как выяснилось топил не за Зеленского а против Пороха
показати весь коментар
03.03.2020 17:13 Відповісти
не за Зеленского а против Пороха

Обоє рябоє...
показати весь коментар
03.03.2020 17:48 Відповісти
Мародера не займай! Мародер в Україні - ОДИН. Тому руки свої чисті від нього прибери(якщо вони чисті))
показати весь коментар
03.03.2020 17:40 Відповісти
Так, кто мародер ?!

Тот кто создал ПЭС,а нынешние ему подражают...
показати весь коментар
03.03.2020 17:46 Відповісти
По этому вопросу хочу представить альтернативную точку зрения Сергея Згурца на его ресурсе https://defence-ua.com/ defence-ua.com .Статья называется ЯК «КОЗАКИ» ЗА ЦІНУ ВОЮВАЛИ: НОВІ ДЕТАЛІ ПРО ПОСТАВКИ БРОНЕМАШИН ДО ВІЙСЬКА.Выделю только последнюю мысль в его статье.По моему она самая важная.

Нині в Україні реальність з виробництва легкої бронетехніки така. 45 БТР-4 виготовляються з 2016 р. і з них зроблено лише 12. І то - не без виробничого гріха. БТР-3 - не виготовляється. «Дозор» - не виготовляється. Темп понад 50 броньованих машин на рік, які відповідають вимогам військових, може забезпечити хіба що приватне підприємство «Практика». І саме воно опиняється у центрі інформаційного скандалу. Після чого так і хочеться повторити оту відому російську фразу: «Совпадение? Не думаю…»
Сергій ЗГУРЕЦЬ,
https://defence-ua.com/index.php Defense Express
https://defence-ua.com/index.php/statti/9591-yak-kozaky-za-tsinu-voyuvaly-novi-detali-pro-postavky-bronemashyn-do-viyska
показати весь коментар
03.03.2020 17:22 Відповісти
Бронирование автомобилей "Козак-2" сталью, закупленной через фирму-"прокладку", автоматически повышает цену готовой машины на €30 тыс., - Иванов - Цензор.НЕТ 8466
показати весь коментар
03.03.2020 17:23 Відповісти
за 30 можно джип купить такой же
показати весь коментар
03.03.2020 17:31 Відповісти
Офігєвші зелені рожі!
Зєлю геть. Дострокові. Краде, як двоє попередніх.
показати весь коментар
03.03.2020 17:33 Відповісти
Бронирование автомобилей "Козак-2" сталью, закупленной через фирму-"прокладку", автоматически повышает цену готовой машины на €30 тыс., - Иванов - Цензор.НЕТ 2096
показати весь коментар
03.03.2020 17:35 Відповісти
Да все нормальн,эта разница в 30 тысяч идет на закупку вооружения украинцев из той стороны.А Закон Украины не делит Украину на окупированую и на платежноспроможную.Юредически все правильно по Закону Украины.
Прошу хоть одного адвоката оспорить мое мнение.
показати весь коментар
03.03.2020 18:08 Відповісти
Подумаєш... Хтось собі на возик хтів заробити... А ви зразу прЄступлЄніЄ...
показати весь коментар
03.03.2020 19:05 Відповісти
4.5 года пэтины схемы по разграблению Украины работали и вдруг в 2019 что-то пошло не так.
показати весь коментар
03.03.2020 19:51 Відповісти
трусливые и продажные.....
Никогда не выиграем.Можете расходиться.......
показати весь коментар
03.03.2020 22:18 Відповісти
От саме тому "Арею" зарубили контракт на закупівлю броні.
Бо нефіг на шару робити те, за що зелікі нормальні гроші заробляють!
показати весь коментар
04.03.2020 02:50 Відповісти