11112 відвідувачів онлайн
5 054 41

Міністра фінансів і главу митниці потрібно відправляти у відставку, - нардеп Холодов

Міністра фінансів і главу митниці потрібно відправляти у відставку, - нардеп Холодов

Народний депутат України Андрій Холодов вважає, що завтра в рамках перегляду кадрового складу Кабміну потрібно відправити у відставку Міністра фінансів Оксану Маркарову, а також підняти питання про звільнення голови Державної митної служби Максима Нефьодова.

 Про це він заявив у кулуарах ВР журналістам NEWSONE, передає Цензор.НЕТ.

"Міністра фінансів однозначно потрібно змінювати. Минулого року був величезний недобір до бюджету і в січні-лютому 2020 року цей тренд також має місце. Але якщо податкова в лютому показала позитивний результат, то робота митниці залишається великою проблемою", - зазначив Холодов. Також політик вважає, що рішення про об'єднання Міністерства економіки та агропромислового розвитку було помилкою, і цю помилку потрібно виправити. "З чисто управлінської точки зору у нас вийшло громіздке міністерство, яким складно управляти. І якість його роботи залишає бажати кращого. Завдання Милованова як менеджера зробити так, щоб його міністерство досягало запланованих результатів. Сам по собі він досить професійний менеджер, і система роботи, яку він спробував вибудувати в міністерстві і з депутатами, мені здається нормальною".

Коментуючи призначення нового прем'єр-міністра, депутат зазначив, що його пріоритетом має стати антикризова стратегія уряду з акцентом на економічному блоці. "Я підтримаю такого кандидата на посаду прем'єр-міністра, який зможе запропонувати антикризову програму роботи Кабміну й організувати роботу так, щоб вона була виконана. Акцент потрібно зробити на фінансово-економічному блоці - Мінфін, Мінекономрозвитку, митниця, податкова", - сказав Холодов.

Відповідаючи на запитання про те, чи варто призначати в Кабмін чиновників із політичним досвідом, Холодов сказав, що робота Уряду за останні півроку показала, що "нові кадри не обов'язково означають ефективність, а старі - це не завжди погано. Ситуація в країні кризова, і в такій ситуації правильно призначити такого прем'єр-міністра, який має відповідний і управлінський, і політичний досвід".

Холодов також висловив сподівання, що сьогодні на засіданні його фракція отримає звіт нинішнього Кабміну, а також заслухає кандидатів на посади в Уряді. "Я б хотів побачити дискусію і поставити питання потенційним міністрам. Після цього ми зможемо вирішити, голосувати за їхні кандидатури чи продовжувати пошуки".

Топ коментарі
+14
Министра финансов и главу таможни нужно отправлять в отставку, - нардеп Холодов - Цензор.НЕТ 5134
показати весь коментар
03.03.2020 18:00 Відповісти
+9
И Холодова да кучи,щоб не трындел много!
показати весь коментар
03.03.2020 17:56 Відповісти
+9
Табачный король Киева все не угомонится .Сотни остановочных комплексов в Киеве ( сигареты !!!) принадлежат ( реально ) этому " борцу за справедливость ".
показати весь коментар
03.03.2020 17:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
не согласен - всех так всех - какие могут быть исключение - не по зебильному это))
показати весь коментар
03.03.2020 17:50 Відповісти
Не согласен! Всех надо оставить, зебилам что то не нравиться тогда майдан -----> там!
показати весь коментар
03.03.2020 17:52 Відповісти
Министра финансов и главу таможни нужно отправлять в отставку, - нардеп Холодов - Цензор.НЕТ 5134
показати весь коментар
03.03.2020 18:00 Відповісти
Надо начать с самого зелёного...
показати весь коментар
03.03.2020 17:56 Відповісти
низы еще не готовы и не все верхи хотят ))
показати весь коментар
03.03.2020 18:02 Відповісти
Скорее низам надо больше BDSMа
показати весь коментар
03.03.2020 21:43 Відповісти
Еще один, вершитель судеб...
показати весь коментар
03.03.2020 17:51 Відповісти
новыйе лицца оказались тупыми
показати весь коментар
03.03.2020 17:51 Відповісти
И шибко жадными

Министра финансов и главу таможни нужно отправлять в отставку, - нардеп Холодов - Цензор.НЕТ 6984
показати весь коментар
03.03.2020 17:59 Відповісти
Хотт бы ктото про авакяна сказал 😷
показати весь коментар
03.03.2020 17:54 Відповісти
Не трожь "святого" Бениного подельника. Руки прочь
показати весь коментар
03.03.2020 18:01 Відповісти
И Холодова да кучи,щоб не трындел много!
показати весь коментар
03.03.2020 17:56 Відповісти
Поинтересуйтесь кто этот новатор. Тот еще фрукт с Кипра. Каждый начал спасать свою шкуру и розничный торговец сигаретами в Киеве не исключение.
показати весь коментар
03.03.2020 18:35 Відповісти
А может расследование и в тюрьму?
показати весь коментар
03.03.2020 17:56 Відповісти
Порохобот И.А.Крылов обидел Бубочку, а художник неправильно нарисовал у него булаву:
Министра финансов и главу таможни нужно отправлять в отставку, - нардеп Холодов - Цензор.НЕТ 6602
показати весь коментар
03.03.2020 17:56 Відповісти
А при чем тут Зе ? Пианины то нету !
показати весь коментар
03.03.2020 18:10 Відповісти
Зато ишак оманский присутствует. И дирижировать пытается.
показати весь коментар
03.03.2020 18:39 Відповісти
і всьо???
тільки їх????
показати весь коментар
03.03.2020 17:56 Відповісти
Табачный король Киева все не угомонится .Сотни остановочных комплексов в Киеве ( сигареты !!!) принадлежат ( реально ) этому " борцу за справедливость ".
показати весь коментар
03.03.2020 17:57 Відповісти
Утогнение - Король табачной контрабанды и, по совместительству, кум самого Мертветчука. Короче - лицо теперь неприкасаемое.
показати весь коментар
03.03.2020 18:02 Відповісти
https://gorlis-gorsky.livejournal.com/2995428.html Соратник ЮВТ, мер Черкас, у найтеплішу за 140 років зиму, витратив 1.2 млн грн на прибирання снігу

У Черкасах, міський голова Анатолій Бондаренко переказав 1.2 мільйони гривень місцевому підприємцю Андрію Бортнику нібито за прибирання снігу.
Про це розповів депутат Черкаської міськради Олександр Радуцький.
Пряма мова:
"Ну що, друзі!!! Епопея з прибиранням снігу в Черкасах продовжується!!! Бортник від Бондаренко отримав чергові 1 млн. 200 тис. гривень за січень місяць.

Министра финансов и главу таможни нужно отправлять в отставку, - нардеп Холодов - Цензор.НЕТ 694

показати весь коментар
03.03.2020 17:57 Відповісти
А вы знаете какие были сугробы в Черкассах ? Как в Канаде , под 2 метра
показати весь коментар
03.03.2020 18:02 Відповісти
Да-да ,срочно надо найти пару-тройку козлов отпущения ,чтобы бояре были плохими ..
показати весь коментар
03.03.2020 17:57 Відповісти
До Маркаровой таки добрались. Не врут. А Нефедова за что? Он же еще не успел разгуляться, а уже хотят отправить на свалку.
показати весь коментар
03.03.2020 17:57 Відповісти
гыгы..... уволнять...ставить...ставить ,и увольнять....а кто когда, и при какой власти будет работать и всем угодит? по кругу переставляют всех..пришли новые, старые ушли...потом новые не такие старых давай с опытом разворовывания. иностранцы тоже не такие ...бляха муха....АСТАНАВИТЕСЬ! хахаха как же все уже ****.....что старые ,что новые ...ну и наперёд будущие так 100% будет та же история, проклятье какое то а не люди.политики. депутаты и кто у власти у кормушки все времена...(( осточертели все уже поголовно...
показати весь коментар
03.03.2020 17:58 Відповісти
А НАБУ до сих пор типа открыло дело . Ни слуху , ни духу . Бабло побеждает все !!!
показати весь коментар
03.03.2020 17:59 Відповісти
Та ладно! У Нэфьодова норм шорти й кеди!
показати весь коментар
03.03.2020 18:00 Відповісти
что так? не дают правильно отмывать бабло табачное жителю Кипра?
показати весь коментар
03.03.2020 18:02 Відповісти
.... нужно отправлять в отставку нардепа Холодова
показати весь коментар
03.03.2020 18:05 Відповісти
Главный обосранец - это ваш гетьманович,его нужно гнать как бешеную собаку.
показати весь коментар
03.03.2020 18:07 Відповісти
Руки прочь от министра финансов!
"Сраката дівка - як ніжна квітка"©
Остальное - неважно.
показати весь коментар
03.03.2020 18:12 Відповісти
Борцун Министра финансов и главу таможни нужно отправлять в отставку, - нардеп Холодов - Цензор.НЕТ 2778
показати весь коментар
03.03.2020 18:24 Відповісти
Всю Зелёную погань вместе с ослом в отставке, через повешывание.
показати весь коментар
03.03.2020 18:33 Відповісти
Какая-то фигня получается. Зачем в раде и в министрах всякий бизнес? Бизнес платит налоги - в этом его достоинство. А влада живет за счет этих налогов. Т.е. если бизнес положить в раду - это как заставить государство самого себя есть. Тут тогда получается одно из двух - либо влада тебя на сало, или ты владу на сало. Другого пути у народа нет.
показати весь коментар
03.03.2020 18:34 Відповісти
"Дебіл Мілованов-нормальний чувак,треба дати йому шанс,Маркарова-бяка,у відставку."
З цим пацієнтом все ясно.
показати весь коментар
03.03.2020 18:34 Відповісти
И правда, нагрецця нужна та Маркарова! Зеля и без нее деньги хорошо считает. Особенно казенные.
показати весь коментар
03.03.2020 18:59 Відповісти
ЯК МОЖНА!!! у нього ж козляча пика і іпло таке ж як і у Арахамії. Його ніяк не можна відлучати від стада уродів - він типовий зебіл...
Міністра фінансів і главу митниці потрібно відправляти у відставку, - нардеп Холодов - Цензор.НЕТ 1508
показати весь коментар
03.03.2020 20:16 Відповісти
А Соколовську,Скалецьку преміювати в один млн гривень платників податку.
показати весь коментар
03.03.2020 20:24 Відповісти
Міністра фінансів і главу митниці потрібно відправляти у відставку, - нардеп Холодов - Цензор.НЕТ 9472
показати весь коментар
03.03.2020 21:54 Відповісти
только их одних? как на счет Арсна Рюкзаковича? И когда расформируют сталинское имперское мвд в Киеве? В Украине так и будет имперский карательный полицейский аппарат?
показати весь коментар
03.03.2020 23:24 Відповісти
как https://antikor.com.ua/articles/111197-arsen_avakov_dolhen_ujti._i_vozmohno_sestj на счет Арсена Рюкзаковича ? Когда же его отправят в отставку?
показати весь коментар
03.03.2020 23:26 Відповісти