5947 відвідувачів онлайн
4 468 59

Підстав для моєї відставки немає, це політичні провокації, - Рябошапка

Підстав для моєї відставки немає, це політичні провокації, - Рябошапка

Генеральний прокурор Руслан Рябошапка вважає, що підстав для його відставки немає і каже, що в п'ятницю під час його спілкування з Зеленським це питання не обговорювалося.

Про це він заявив в інтерв'ю виданню "Главком", інформує Цензор.НЕТ.

"Упевнений в тому, що немає підстав для моєї відставки. Все інше - це політичні провокації", - сказав Рябошапка.

Генпрокурор розповів, що не отримував офіційного запрошення на вечірнє засідання фракції "Слуга народу", не зважаючи на те що нардеп Качур заявив, що його там нібито чекали.

"Зараз ми намагаємося з'ясувати, чи було офіційне запрошення. Жодного не було. Принаймні, я не можу знайти: ні по телефону через приймальню, ні по факсу нічого не приходило. Була в інтернеті тільки інформація про те, що буде засідання", - пояснив Рябошапка.

За словами Генерального прокурора, з президентом Володимиром Зеленським він востаннє спілкувався у п'ятницю, 28 лютого. Питання відставки вони тоді не обговорювали.

"Це були чисто робочі питання. Мови про мою відставку не було. Ми з ним не говорили про якість нашої роботи. Думаю, що завтра під час засідання Верховної Ради ми про це дізнаємося", - пояснив Рябошапка.

Коментуючи слова журналіста про те, що постанову про його відставку нібито вже підписали 180 народних депутатів, Рябошапка сказав, що "Ще більша кількість парламентаріїв не підтримують (відставку. - Ред.)".

Він також зазначив, що не спілкується з ініціатором проєкту постанови ВР про його відставку, народним депутатом від СН Максимом Бужанським. "З Бужанським спілкувався давно, а зараз не спілкувався, про що з ним говорити", - сказав Рябошапка.

Топ коментарі
+14
Такие же, как и всем ЗЕко-манды. Ноль
показати весь коментар
03.03.2020 23:51 Відповісти
+11
Какие результаты деятельности этого клоуна?
показати весь коментар
03.03.2020 23:49 Відповісти
+11
Пару дней назад такое и Самокатчик говорил)) Пути зебилов неисповедимы
показати весь коментар
03.03.2020 23:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
бай бай
показати весь коментар
03.03.2020 23:47 Відповісти
На воре и шапка горит...
показати весь коментар
03.03.2020 23:57 Відповісти
Оснований для отставки - нет! Есть основания для ликвидации))
показати весь коментар
04.03.2020 01:06 Відповісти
Какие результаты деятельности этого клоуна?
показати весь коментар
03.03.2020 23:49 Відповісти
Такие же, как и всем ЗЕко-манды. Ноль
показати весь коментар
03.03.2020 23:51 Відповісти
Их результат - минус.
Проценты ставьте сами
показати весь коментар
03.03.2020 23:55 Відповісти
Фальсификация материалов дела, криминалистических экспертиз и предъявление заведомо ложного обвинения по делу убийства Шеремета достаточно?
показати весь коментар
03.03.2020 23:53 Відповісти
Якщо чесно - то фейки по першим пунктам це на "совісті" сабакова. А от останній - да, його, як наглядової інстанції...
показати весь коментар
04.03.2020 00:09 Відповісти
Рябошапка - "Оснований для моей отставки нет....."

Оснований для моей отставки нет, это политические провокации, - Рябошапка - Цензор.НЕТ 5320
показати весь коментар
03.03.2020 23:49 Відповісти
Пару дней назад такое и Самокатчик говорил)) Пути зебилов неисповедимы
показати весь коментар
03.03.2020 23:51 Відповісти
дубинский со своим хозяином считают иначе
показати весь коментар
03.03.2020 23:51 Відповісти
Ещё несколько лямов отправляются во Францию.
показати весь коментар
03.03.2020 23:52 Відповісти
Раз за кресло держится, значит кредит еще не погасил...
показати весь коментар
04.03.2020 00:26 Відповісти
Кицюня,( я ПЛАЧУ )
думаю, что завтра во время заседания Верховной Рады мы об этом узнаем Источник: https://censor.net/n3179236
Думать нужно было на выборах
Или - как вариант - когда досрочно Раду разогнали.. Теперь ловите то, за что боролись т.н. 73%
показати весь коментар
03.03.2020 23:53 Відповісти
Когда уже зэлоха выносить будут?
Самый желанный цимус - обязательно чтобы сами слуги уродов при поддержке «73%»
показати весь коментар
03.03.2020 23:55 Відповісти
А то года ещё не прошло, а плесень уже завонялась
показати весь коментар
03.03.2020 23:56 Відповісти
Ще ЧОТИРИ роки.
Наш нарід, так швидко не соображає.
Поки, що він в сомнєніях, і вважає, що винуватий барига мародьор.
показати весь коментар
04.03.2020 00:00 Відповісти
Оснований для моей отставки нет, это политические провокации, - Рябошапка - Цензор.НЕТ 6562
показати весь коментар
03.03.2020 23:58 Відповісти
думай як красти?
показати весь коментар
04.03.2020 05:21 Відповісти
Та в тебе одна думка.
показати весь коментар
04.03.2020 11:22 Відповісти
«Мимо здания Верх Радьі,
Я без шуток, не хожу...»
показати весь коментар
03.03.2020 23:53 Відповісти
Можна було б і порадіти відставці цих імбіцилів. Та міняють їх на відданих бені. А це значить, що країну віддають на поталу коломойському і його партнеру фуйлу. Янелох вже своє відіграв, як і його уряд
показати весь коментар
03.03.2020 23:59 Відповісти
Оснований для моей отставки нет, это политические провокации, - Рябошапка - Цензор.НЕТ 2364
показати весь коментар
04.03.2020 00:00 Відповісти
Зебіли, ну як вам влада яку ви обрали?
показати весь коментар
04.03.2020 00:06 Відповісти
Завтра будут шерстить порохоботов! Петро уже заявил, что своих не сдаст и голосовать за отставку не будет...
показати весь коментар
04.03.2020 00:33 Відповісти
Не свисти. Петро вже давно втік до Ростову і порохоботи втекли разом з ним.
показати весь коментар
04.03.2020 00:41 Відповісти
А тебя,шо забыли?
показати весь коментар
04.03.2020 01:14 Відповісти
бо 5 копійок вже не гроші
показати весь коментар
04.03.2020 05:24 Відповісти
Коли чую прізвище Рябошапка, згадую анекдот 80-х років про дядька на базарі:
- Ондатра, ондатра, прошу недорого!
- Та яке це ондатра? Це ж собака!
- А собаку Ондатрою звали...
показати весь коментар
04.03.2020 00:07 Відповісти
показати весь коментар
04.03.2020 02:11 Відповісти
Рябошапка дивується: "Зараз ми намагаємося з'ясувати, чи було офіційне запрошення. Жодного не було. Принаймні, я не можу знайти: ні по телефону через приймальню, ні по факсу нічого не приходило. Була в інтернеті тільки інформація про те, що буде засідання"
Ну, що, коли повістки Пороху через інтернет оголошували Дубінский та Портнов, то Рябошапка не дивувався ... І коли примусовий привід таємно Пороху присуджували мовчав.

Так що круг замкнувся, зелена пліснява починає пожирати сама себе
показати весь коментар
04.03.2020 00:08 Відповісти
якщо чесно - то повістки були від Труби; до них Рябошапка непричетний...
Але: розслідувати їх законність, відповідно реагуючи на скаргу Голованя - мав би...
показати весь коментар
04.03.2020 00:12 Відповісти
Так і є. Перегукується із словами Мартіна Німеллера:
«Спочатку вони прийшли за євреями.
Я мовчав, я не був євреєм.
Потім вони прийшли за комуністами.
Я мовчав, я не був комуністом.
Потім вони прийшли за профспілковими працівниками.
Я мовчав, я не був профспілковим працівником.
Потім вони прийшли за мною.
І не залишилося нікого, хто міг би допомогти мені»

Хоча, у Рябошапки запасний аеродром. Дім і родина у Франції.
показати весь коментар
04.03.2020 00:22 Відповісти
Нельзя их выпускать. Они должны ответить за почти год своего "правления".
показати весь коментар
04.03.2020 00:23 Відповісти
Tы, гнида, держишь под арестом воина ВСУ Антоненко, но отказался открыть дело о зверском убийстве российскими террористами воина ВСУ Романа Беспалого.
111-я по тебе плачет.
показати весь коментар
04.03.2020 00:12 Відповісти
головна гнида там - сабаков. Він фальсифікує. Інша справа, що Рябошапка, принаймі, при тій "доказовій базі" які надав сабаков, принаймв мав би не дозволяти продовжувати терміни слідства і за цим було би автоматичне закриття підозр проти Антоненко, Кузьменко і Дугарь та їх виправдання.
показати весь коментар
04.03.2020 00:15 Відповісти
To что Аваков возглавляет силовой блок наркомафии - это понятно. Бизнес прежде всего.

В данном случае речьо Рябошапке. У него был выбор: какое дело открыть - против Антоненко, или против российских террористов. Он сделал свой выбор.
показати весь коментар
04.03.2020 00:18 Відповісти
Буду сперечатись. При новій системі, євросистемі структури органів слідства ГПУ від слідства відсторонена, за нею лише - функція нагляду і підтримання державного обвинувачення (чи позову в інтересах держави) в судах. Тому нині жодних справ ГПУ не відкриває. Це прерогатива СБУ, МВС, ДБР.
показати весь коментар
04.03.2020 00:35 Відповісти
Помимо должностных обязанностей, у государственного чиновника такого уровня должна быть политическая позиция. Его позиция понятна: патриотов - в тюрьму, террористов - "не замечать".
показати весь коментар
04.03.2020 00:42 Відповісти
а отут сперечатись не буду. Хоча можу; але деталі - як то кажуть, "на любителя".
показати весь коментар
04.03.2020 00:44 Відповісти
Не только. Со временем узнаем, как жена Рябошапки во Франции купила дом за 500 000 евро в кредит. Чем погашала кредит, если зарплата у нее 8 000 евро?
показати весь коментар
04.03.2020 00:16 Відповісти
На фоне того что он покрывает террористов, убивающих воинов ВСУ, это почти мелочь.
показати весь коментар
04.03.2020 00:19 Відповісти
Усім попкорму!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
04.03.2020 00:17 Відповісти
Это политическая проституция
показати весь коментар
04.03.2020 00:19 Відповісти
А жена Рябошапки работает во Франции и имеет полное право.
показати весь коментар
04.03.2020 00:19 Відповісти
Право на що? і де?
показати весь коментар
04.03.2020 00:39 Відповісти
Рябошапка не обеспечил обещанные посадки (на свинарчуков ничего нет, с шереметом прокол, с порохом тоже) и по логиге главзебила тупорылого должен уйти
показати весь коментар
04.03.2020 00:22 Відповісти
Підстав для моєї відставки немає, це політичні провокації, - Рябошапка - Цензор.НЕТ 568
показати весь коментар
04.03.2020 00:26 Відповісти
Картинка не по теме и к Рябошапке не имеет никакого отношения...
показати весь коментар
04.03.2020 00:39 Відповісти
Имеет. Но, это не констатация. Это предсказание.
показати весь коментар
04.03.2020 00:39 Відповісти
Oй. Уже пробовали.
показати весь коментар
04.03.2020 01:00 Відповісти
Влажные мечты идиота. .
показати весь коментар
04.03.2020 09:10 Відповісти
Причин твого призначення не було, і це справді була провокація...
показати весь коментар
04.03.2020 00:36 Відповісти
Да скоро будут основания . Говорят областные прокуроры на первом тестировании треть состава теряют . Интересно где они столько желающих прошедших тестирование найдут ? А это тысячи две . Новые ж должны быть честными, умными , профессиональными ))
показати весь коментар
04.03.2020 00:37 Відповісти
В прокуратуру работать идут не по призванию души, а по зову денег, при чем часто потомственно. Так что это очень глубокая и застоявшаяся параша. Там нужен водолаз какой то сантехник-водолаз, или даже целая команда говночистов. Оценить деяния Рябошапки сложно на первый взгляд. Уже 6 лет прокуратуру то люстрируют, то нелепые конкурсы объявляют. А оно на том же месте, где было. Это бесполезные подходы.
показати весь коментар
04.03.2020 01:15 Відповісти
Другими словами: я еще на виллы в Испании, в Италии и на квартиру в Лондоне не "наколядував".
показати весь коментар
04.03.2020 09:13 Відповісти
ну не звільняти ж йому авакова за зашквар з шереметом. А хтось же повинен відповідати. Ну от крім аваки, там була рябакепка. Так шо все логічно.
показати весь коментар
04.03.2020 09:26 Відповісти