8545 відвідувачів онлайн

Звільненим із полону найманців РФ українцям почали виплачувати матеріальну допомогу, - Асєєв

Звільненим із полону найманців РФ українцям почали виплачувати матеріальну допомогу, - Асєєв

Звільненим українським полоненим найманців РФ почали здійснювати обіцяні державою виплати.

Про це повідомив звільнений із полону найманців РФ журналіст Станіслав Асєєв на своїй сторінці в Facebook,передає Цензор.НЕТ

"Перерахували 100 тис. грн. Іншим хлопцям теж гроші почали приходити. Дякуємо, людям нарешті стане легше", - написав він.

Звільненим із полону найманців РФ українцям почали виплачувати матеріальну допомогу, - Асєєв 01

Топ коментарі
+1
Емм... І тим, що були тюремниками у окупантів, та катували полонених?
показати весь коментар
04.03.2020 10:05 Відповісти
+1
Отже тиск громадськості працює)))
показати весь коментар
04.03.2020 10:07 Відповісти
+1
Звільненим із полону найманців РФ українцям почали виплачувати матеріальну допомогу, - Асєєв - Цензор.НЕТ 7215Хряк Сивохо в доле? Кусочек ему перепадает?
показати весь коментар
04.03.2020 10:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Поди посиди в той Изоляции, потом про тебя так же напишут. Не желаешь?
показати весь коментар
04.03.2020 10:02 Відповісти
Нужно чтобы Московия ещё через суд заплатила за причинённый вред,тогда могут и не работать
показати весь коментар
04.03.2020 10:03 Відповісти
https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/79133 Предстоятель УПЦ МП засудив патріотів України - газета "Какая Разница"
показати весь коментар
04.03.2020 10:00 Відповісти
А ещё вчера или позавчера тонны зрады были в комментах...
показати весь коментар
04.03.2020 10:01 Відповісти
Отже тиск громадськості працює)))
показати весь коментар
04.03.2020 10:07 Відповісти
Давление общественности и комменты с боевого дивана-малость разные вещи. Первое можно только приветствовать, над вторым-скорее смеяться.
показати весь коментар
04.03.2020 10:24 Відповісти
Майдан почався з інтернет коментаря. Зєля досліджує громадську думку за коментарями. Не знав? Отже смійся далі, скрєпа ти)))
показати весь коментар
04.03.2020 10:56 Відповісти
Тю. Если верить Библии, так весь мир так начался. "Вначале было слово!". Надо просто различать слова и дела, всё просто.
показати весь коментар
04.03.2020 10:58 Відповісти
Спасибо,он сказал людям,про Зевласть скромно промолчал,а мог бы и матом выразиться.
показати весь коментар
04.03.2020 13:44 Відповісти
Емм... І тим, що були тюремниками у окупантів, та катували полонених?
показати весь коментар
04.03.2020 10:05 Відповісти
Звільненим із полону найманців РФ українцям почали виплачувати матеріальну допомогу, - Асєєв - Цензор.НЕТ 7215Хряк Сивохо в доле? Кусочек ему перепадает?
показати весь коментар
04.03.2020 10:15 Відповісти
Він свою долю піццою забрав.
показати весь коментар
04.03.2020 10:19 Відповісти
Не не не, он взял деньгами. Читайте ниже.
показати весь коментар
04.03.2020 15:31 Відповісти
Наш пострел.везде поспел.Это же шара,а комики,они такие,что мимо не пройдут,не сЪедят,так хоть понадкусывают.Кстати,где оно пропалоЮпосле получки забухало,чо ли?
показати весь коментар
04.03.2020 13:47 Відповісти
ОНО видимо осваивает белее 7 миллионов гр. вылеленых членограем на его вонючую платформу примерения. Бабло кстати бюджетом не предусмотренное, что уже есть преступлением.
показати весь коментар
04.03.2020 15:30 Відповісти
да плевали они и на Конституцию и на законы,но все это сработает против них и срока будут огромные,если им повезет остаться в живых.
показати весь коментар
04.03.2020 17:12 Відповісти
капо бражніков получив свої прєміальні?
показати весь коментар
04.03.2020 10:27 Відповісти
Звільненим українським полоненим почали здійснювати виплати по 100 000 грн. В тому числі й тим гнидам які катували українських воїнів та були виміняні зеленським на вбивць цивільних українців. Вбивць поміняв на катів й виплачує катам бабло з нашого гаманця