4076 відвідувачів онлайн
9 721 25

Позачергове засідання Ради: оновлення Кабміну. ПОВНЕ ВIДЕО

Сьогодні, 4 березня, Верховна Рада зібралася на позачергове засідання.

До порядку денного включено шість питань, повідомляє Цензор.НЕТ.

Першим питанням на порядку денному позачергового засідання Верховної Ради стоїть питання про Кабінет міністрів України. Потім нардепи планують розглянути питання про діяльність Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Державного бюро розслідувань України, Національного антикорупційного бюро України, Офісу Генерального прокурора у сфері подолання корупції в Україні та зміцнення правопорядку. Далі нардепи планують розглянути низку законопроєктів.

Топ коментарі
+7
Зеля ! То твоя команда !
Пішов ГЕТЬ !!!!!
показати весь коментар
04.03.2020 16:14 Відповісти
+6
Бляха, до сих пор дико смотреть на него в образе президента.... ДИКО!.
показати весь коментар
04.03.2020 16:18 Відповісти
+5
Слабкодухий клован.
Валить свою провину на інших.
показати весь коментар
04.03.2020 16:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
програмки раздали?
показати весь коментар
04.03.2020 16:03 Відповісти
и бинокли...
показати весь коментар
04.03.2020 16:15 Відповісти
не успел поп корм взять. придется водку глушить
показати весь коментар
04.03.2020 16:04 Відповісти
Вот так свобода умирает под звуки клоунских бубенцов
показати весь коментар
04.03.2020 16:04 Відповісти
докерувались мляди
показати весь коментар
04.03.2020 16:08 Відповісти
Зеля ! То твоя команда !
Пішов ГЕТЬ !!!!!
показати весь коментар
04.03.2020 16:14 Відповісти
Не надорвитесь на работе....
показати весь коментар
04.03.2020 16:17 Відповісти
Слабкодухий клован.
Валить свою провину на інших.
показати весь коментар
04.03.2020 16:15 Відповісти
передбачувано: уряд - гімно. зеленське - в білому.
а тобі, падлюці, нагадати, хто весь цей уряд створив?

ти, недолуге зеленське лайно, ти їх всіх акцептував, ти наказав своїм слугам підтримати голосуванням всіх цих міністрів.
це тобою особисто створений уряд. то хто тут дебіл?
показати весь коментар
04.03.2020 16:17 Відповісти
Короче, Склифосовский!
показати весь коментар
04.03.2020 16:17 Відповісти
зеленське - кризовий менеджер, який рятував уряд?
та це, бляха, можна розбирати на цитати.
показати весь коментар
04.03.2020 16:18 Відповісти
Бляха, до сих пор дико смотреть на него в образе президента.... ДИКО!.
показати весь коментар
04.03.2020 16:18 Відповісти
какя отвратительная рожа
показати весь коментар
04.03.2020 16:18 Відповісти
ну це банально путінська модель керування та уникнення власної відповідальності.
вся ця його промова це калька з путінських розносів кацапського уряду.
показати весь коментар
04.03.2020 16:22 Відповісти
"Я хочу всіх заспокоїти - в нас є перший хворий на коронавірус." - Цитати найвеличнішого політика всієї галактики.
показати весь коментар
04.03.2020 16:23 Відповісти
Позачергове засідання Ради: оновлення Кабміну, Зеленський в Раді - Цензор.НЕТ 9320
показати весь коментар
04.03.2020 16:24 Відповісти
Блин..такую Державу, оставленную петромляксеичем просрал!!!)
показати весь коментар
04.03.2020 16:25 Відповісти
Зеленая урина в очи
показати весь коментар
04.03.2020 16:25 Відповісти
на прошлой неделе, эрдоган показал всему миру, что такое настоящий лидер нации. турок взял на себя ответсвенность и жестко наказал тех, кто убил граждан его страны.
а что у нас? мы видем в раде квартального дурачка, который спрятался под мамкину юбку и сцит признать, что страна в жопе по его вине.
показати весь коментар
04.03.2020 16:27 Відповісти
не под мамкину. а под бабушкину, по юбку еврейской бородатой бабушки
показати весь коментар
04.03.2020 17:03 Відповісти
ни о чём
показати весь коментар
04.03.2020 16:29 Відповісти
Все Это Слова , год Провала, будит другой уряд , где гарантия , что и он не будит Провальным , а затем уже не Зубожиння, а нищета.
показати весь коментар
04.03.2020 16:29 Відповісти
Глядя и слушая Зеленского понимаешь что такое "хуцпа" в действии. Ну вот нет у "клиента" ни ума, ни опыта, ни перспективы... Ну ничего нет кроме ... наглости и лживости. Это авантюрист уголовного разлива. Такие не грабят банки так как это требует интеллекта, ума, знаний, стратеги и тактики. Такие грабят прохожих в подворотнях и мелочь по карманам тырят. Бабах по голове или сережку рвануть из уха, а там "кривая выведет". На авось. Авось справлюсь. Главное это бесконечно лгать генерируя оптимизм у лохов которым нужно засрать мозги настолько чтобы они напрочь забыли о собственном ежедневном негативном опыте и пребыли в состоянии "надежды на лучшее завтра". А это как в "Алисе в стране чудес" - варенье на завтра которое нельзя есть никогда потому что оно "на завтра". Ну вот уже зегенерат заткнулся и продолжается демагогический "парад амбиций и обещаний"... ЖОПА.
показати весь коментар
04.03.2020 16:38 Відповісти
Гончаренко классно причесал Альфа-Зебила, если кто смотрел...