11613 відвідувачів онлайн
2 852 28

Кабмін запустить пілотний проєкт, який дозволить вирішити проблему підроблених ліків, - Дубілет

Кабмін запустить пілотний проєкт, який дозволить вирішити проблему підроблених ліків, - Дубілет

Ліки планують продавати з 2D-кодом, який буде нанесено на упаковці. Продаватимуть лише ті ліки, які матимуть дійсний код.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в Telegram повідомив міністр Кабінету Міністрів України Дмитро Дубілет.

За його словами, точний обсяг чорного ринку оцінити складно.

"Один експерт наводив мені у приклад популярний препарат проти раку. За його словами, близько 30% цих ліків продається підробленими. У кращому випадку, пацієнтам, хворим на рак, продають просто крейду…", - йдеться в повідомленні.

"Отже, як це має працювати. На упаковці з ліками (почнемо, найімовірніше, з рецептурних) буде наноситися спеціальний 2D-код. Цей код "активується" під час виробництва і деактивується під час продажу", - розповів Дубілет.

Він зазначив, що для сканування цього коду аптекам доведеться купити недорогий скануючий пристрій, який коштує менше за $100, або скористатися безкоштовним додатком для смартфона.

Таким чином, аптеки не зможуть продавати підроблені ліки (тобто ліки з підробленим або повторно використаним кодом). Користувачі зможуть перевіряти справжність ліків, їхнє виробництво і продаж за допомогою смартфона. Система не пропускатиме продаж прострочених ліків.

Топ коментарі
+5
а шо мішає таблєтіровать мєл под 2Ді кодамі?
показати весь коментар
04.03.2020 11:25 Відповісти
+4
Дубилет молоток.Увольняйте кого хотите,Дубилета не чепать.
показати весь коментар
04.03.2020 11:20 Відповісти
+4
"Остапа понесло"!
На скільки зросте вартість цих ліків? За чий рахунок аптеки будуть закуповувати ці прилади? Хто їх виробник? І головне, скільки відкату перепаде Дубілету?
показати весь коментар
04.03.2020 11:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Дубилет молоток.Увольняйте кого хотите,Дубилета не чепать.
показати весь коментар
04.03.2020 11:20 Відповісти
пилотный проект, как и перепись населения, запустят по телефону
показати весь коментар
04.03.2020 11:31 Відповісти
Агент их величества Бени, или очередной смотрящий

Кабмін запустить пілотний проєкт, який дозволить вирішити проблему підроблених ліків, - Дубілет - Цензор.НЕТ 9941
показати весь коментар
04.03.2020 11:35 Відповісти
"Остапа понесло"!
На скільки зросте вартість цих ліків? За чий рахунок аптеки будуть закуповувати ці прилади? Хто їх виробник? І головне, скільки відкату перепаде Дубілету?
показати весь коментар
04.03.2020 11:20 Відповісти
Пенсіонери і так половину пенсії залишають в аптеках. А на решту гуляють і шикують.
показати весь коментар
04.03.2020 11:30 Відповісти
по моему выбор между мелом в таблетках и возможным откатом Дубилету, вполне очевиден.
показати весь коментар
04.03.2020 11:33 Відповісти
Срочно уберите этого шизика он за пол года нам все бизнесы поламает
показати весь коментар
04.03.2020 11:21 Відповісти
Идея норм но опять через жопу. Какие санкции будут применяться к аптекам?
показати весь коментар
04.03.2020 11:22 Відповісти
читайте текст, повторное использование, а ровно как и использование поддельного кода, а также продажа с истекшим сроком годности, система не пропустит. Вам не смогут просто пробить через кассу такой товар.
показати весь коментар
04.03.2020 11:37 Відповісти
Не переживай - придумают.
показати весь коментар
04.03.2020 12:06 Відповісти
е-вазелин?
показати весь коментар
04.03.2020 11:23 Відповісти
апплєт "дубілєт"
показати весь коментар
04.03.2020 11:24 Відповісти
Поставить на пост министра здравоохранения человека от "Дарницы"? Блестящий выход.
показати весь коментар
04.03.2020 11:24 Відповісти
5 упаковок лекарства с одинаковым 2D-кодом. Игра в наперстки: какая из 5 - настоящая?
показати весь коментар
04.03.2020 11:25 Відповісти
тут як в псіхушкє - хто першим одягнув халат, тот і дохтурь
показати весь коментар
04.03.2020 11:28 Відповісти
показати весь коментар
04.03.2020 11:29 Відповісти
а шо мішає таблєтіровать мєл под 2Ді кодамі?
показати весь коментар
04.03.2020 11:25 Відповісти
идея хорошая , но она проверяет коробку упаковки , а реализация из за дороговизны идет и пластинами пластинами и ампулами , так что идея в ряд ли изменит продажу подделок , а цена еще вырастит
показати весь коментар
04.03.2020 11:26 Відповісти
Собирай уже свои бебехи и звиздуй на, бо завтра заберут пропуск и не сможешь забрать свою швейную машинку!
показати весь коментар
04.03.2020 11:30 Відповісти
И кто же у нас будет RFID производить? Вот и икнулась нам реформа образования вместе с реформой медицины.
показати весь коментар
04.03.2020 11:35 Відповісти
На алкогольной и табачной продукции тоже есть акцизные марки, якобы защищающие от фальсификата. Но это, что решило проблему?
Так и с этими 2D марками... распил очередной суммы бюджета и удорожание продукции для конечного потребителя.
Дубилет очередной диджитальный прохиндей. Достаточно только на его иПло посмотреть...
показати весь коментар
04.03.2020 11:41 Відповісти
Приблуда, ты лучше с контрабасными лекарствами прекращай работать. там бабла немеряно крутится.
показати весь коментар
04.03.2020 11:46 Відповісти
самое эпохальное лекарство ЗЕЛЕНКА, мажте себе голову ЗЕЛЕНКОЙ зеэбилы разом
показати весь коментар
04.03.2020 11:49 Відповісти
Да нет, 73 процентным зебилоидам зеленку надо принимать внутрь, может вавку в голове удастся вылечить.
показати весь коментар
04.03.2020 13:59 Відповісти
Ну, идея вроде как разумная...
показати весь коментар
04.03.2020 11:51 Відповісти
Сделайте ПРОЩЕ, как в Китае. Там ублюдков КАЗНЯТ. Проблем нет вообще. 2Д, 3д - толку?
Китайцы сделали правильно - подделал лекарства, тоесть тысячи людей не получили медпомощь, а может и умерли - получи СМЕРТНУЮ казнь. У нас "толерантность". И пофиг что тысячи пострадают.
Можно ТОЛЕРНТНО даже. Пожизненное заключение с конфискацией, в том числе и у "родЫЧЕЙ".
показати весь коментар
04.03.2020 12:05 Відповісти
Всё проще - смертная казнь за подделку и торговлю подделками или несоответствующих по составу.
показати весь коментар
04.03.2020 13:15 Відповісти
Наивный мечтатель. Все что создано человеком поддается взлому ТОЧКА