10005 відвідувачів онлайн

"Слуга народу" Дубінський відвідав Коломойського відразу після засідання фракції з перезавантаження Кабміну, - Bihus.Info

"Слуга народу" Дубінський відвідав Коломойського відразу після засідання фракції з перезавантаження Кабміну, - Bihus.Info

У вівторок, відразу після закінчення засідання фракції "Слуга народу", де обговорювалися майбутні кадрові перестановки в уряді, нардеп Олександр Дубінський поїхав у бізнес-центр "Міленіум", де розташований офіс олігарха Ігоря Коломойського.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, автомобіль Дубінського під "Міленіумом" помітили журналісти Bihus.Info.

"Приблизно за двадцять хвилин з підземного паркінгу бізнес-центру виїхав кортеж, яким, найвірогідніше, користується сам Ігор Коломойський. З різницею в декілька хвилин з парковки навпроти від’їхало і авто Дубінського", - йдеться в матеріалі.

У коментарі Bihus.Info нардеп заявив, що дійсно вчора приїжджав до "Міленіуму", але не зустрічався з Коломойським і нічого з ним не обговорював. За словами нардепа, він "зайшов до друзів у "Міленіум". Називати імена "друзів" Дубінський не захотів, але наголосив, що в "Міленіумі" також є офіс нардепа і соратника Ігоря Коломойського Ігоря Палиці.

На уточнювальне запитання нардеп заявив, що в позаробочий час має право займатися чим заманеться. "Дивіться, у мене о 6 годині закінчився робочий час - я з ким хочу, з тим і зустрічаюся", - заявив Дубінський.

28 лютого стало відомо, що президент України Володимир Зеленський скликає позачергове засідання парламенту. Воно має відбутися 4 березня о 16:00.

У пресслужбі глави держави уточнили, що на порядку денному засідання - кілька законопроєктів і питання про Кабінет Міністрів України.

29 лютого інформаційне управління Апарату Верховної Ради України опублікувало порядок денний позачергового засідання.

Увечері 3 березня на нараді фракції "Слуга народу", в присутності президента Зеленського, спікер ВР Разумков заявив, що в секретаріаті Ради є заява прем'єр-міністра Олексія Гончарука про відставку, яку фракція "СН" має намір задовольнити.

Тоді ж стало відомо, що президент Зеленський рекомендує призначити прем'єр-міністром Дениса Шмигаля.

Пізніше стали відомі і прізвища нових міністрів.

Топ коментарі
+51
"Слуга народа" Дубинский навестил Коломойского сразу после заседания фракции по перезагрузке Кабмина, - Bihus.Info - Цензор.НЕТ 9633
показати весь коментар
04.03.2020 11:53 Відповісти
+31
Бородатая собака коломойского к хозяину прибегала тапки полизать и косточку получить...
показати весь коментар
04.03.2020 11:56 Відповісти
+27
почему СБУ, НАБУ и ГБР не реагируют на незаконное влияние на гос власть, со стороны Каломойского... это статья Уголовного Кодекса!
показати весь коментар
04.03.2020 11:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
"Слуга народа" Дубинский навестил Коломойского сразу после заседания фракции по перезагрузке Кабмина, - Bihus.Info - Цензор.НЕТ 9633
показати весь коментар
04.03.2020 11:53 Відповісти
"Слуга народу" Дубінський відвідав Коломойського відразу після засідання фракції з перезавантаження Кабміну, - Bihus.Info - Цензор.НЕТ 9860
показати весь коментар
04.03.2020 11:58 Відповісти
Голосовала за Зеленського голосовала, голосовала,голосовала а с 1 марта сказали, что переращета пенсий ежегодного НЕ БУДЕТ,ждать осени- оказывается это была шутка 95 квартала для пенсов.Вот молодцы, професианализм не пропьеш и не пронаркоманиш."Слуга народу" Дубінський відвідав Коломойського відразу після засідання фракції з перезавантаження Кабміну, - Bihus.Info - Цензор.НЕТ 4697
показати весь коментар
04.03.2020 12:02 Відповісти
Не дарма Дубінського асоціюють з гемороєм.
показати весь коментар
04.03.2020 12:38 Відповісти
новый презедент?
мне нравится, матом ругается так же как и я
буду за него голосовать если шо
показати весь коментар
04.03.2020 11:53 Відповісти
Дубинский новый перЗедент?!..
аа!.. я помню твой коммент "я за УПЦ, если что.."
теперь понятно кто ты!
показати весь коментар
04.03.2020 11:57 Відповісти
а чем он хуже зеленского?

я просто уверен что он лучше
да, за УПЦ
без МП
считаю что она так должна называться
а не прогибаться перед кацапами с ПЦУ
показати весь коментар
04.03.2020 12:01 Відповісти
Ооо! представитель секты "какая разница?"..
вас в какой-то пробирке выводят?!. .откуда вы беретесь!?
что с вашей головой не так, если Дубинский для вас "это нормальный президент!"???!!!
показати весь коментар
04.03.2020 12:05 Відповісти
не подгорай
и читай внимательнее
я просто уверен что он лучше


показати весь коментар
04.03.2020 12:10 Відповісти
может у тебя короновирус, и тебе уже пофиг, кто после тебя будет президентом?!
почему ты желаешь зла Украине?!
показати весь коментар
04.03.2020 12:13 Відповісти
може у тебя? я тебе шо зеленский?
походу у тебя жар
сбегай температуру померь шакаладным батончиком
ректально!
показати весь коментар
04.03.2020 12:19 Відповісти
ты не ответил на вопрос!
и часто ты меряешь себе таким способом температуру?!..
а не сепар ли ты, мил человек?!
показати весь коментар
04.03.2020 12:29 Відповісти
какой?
а мне то зачем? у меня не подгорает)
нет
показати весь коментар
04.03.2020 12:31 Відповісти
Если тебя устраивает Дубинский, то проблема в тебе.
показати весь коментар
04.03.2020 14:29 Відповісти
а тебя кто устраивает?
показати весь коментар
04.03.2020 14:57 Відповісти
Дубинский- это соска бабки Бени, вот поэтому он меня не устраивает.
показати весь коментар
04.03.2020 19:20 Відповісти
но он нехило манипулирует. так шо я бы не пошел на выборы, как на те три крайних.
не люблю когда из меня делают либо веропитека, либо салоеда-гея(но сало - люблю, как и все мы)
показати весь коментар
04.03.2020 11:58 Відповісти
так все манимулирют
в этом суть политики
показати весь коментар
04.03.2020 12:02 Відповісти
но он же в роликах своих меня выставляет дураком, т.е. льет мне в уши(не росу)

вот как с машиной - Мерин ссынка Овоща, барыга мол продал ему за 17к., а потом типо звонит и просит взад и еще 5 сверху закинет(это в ролике Дуб сам высрал то), а Меринов этих в мире чет 7-8 только таких, 6.2 вроде двигло.
Еще высрал: "это еврейская удача"(и я снимаю с ушей лапшу)
Просто зраду люблю и продолжаю смотреть его ролики. Правда Шапошников куда круче, подпишись кстати - травит Авакова аж гай шумит.(Аваков бы ему 5млн. евро дал наверное, только бы тот не продолжал зашкваривать его)
показати весь коментар
04.03.2020 12:20 Відповісти
дякую
гляну шо за троль
показати весь коментар
04.03.2020 12:25 Відповісти
Но, он не тролль. В том то и дело что его тут избили титушки Яныка, еле выжил, а теперь опускает Авакова(а это смертельно опасно), рассылает письма сенаторам насчет Авакова, даже в докладе один сенатор повторил то что Ростислав ему написал в письме.
И я уверен шо Аваков ему наверное предложил "откупные". ну х.з., 5 лимонадчиков евро я бы взял. Просто Украину уже не спасти.
показати весь коментар
04.03.2020 12:28 Відповісти
поняв
показати весь коментар
04.03.2020 12:32 Відповісти
За зарплатой небось...
показати весь коментар
04.03.2020 11:53 Відповісти
Та ні більше схоже, що з доповіддю прибіг та за новими іБЕНЕними забаганками.
Служки вони такі ....
показати весь коментар
04.03.2020 11:56 Відповісти
Скорее просто отчитаться
показати весь коментар
04.03.2020 11:57 Відповісти
«9 березня 2020 року в Гаазі, розпочнеться Суд над над Россією, підозрюваною в причетності до збиття Нідерландського Боїнга 777, рейсу МН17, у якому загинуло 298 людей, з яких 80 дітей»
показати весь коментар
04.03.2020 11:53 Відповісти
днр Шевченко? прикольно потроллили Путина))
показати весь коментар
04.03.2020 11:59 Відповісти
Суд над підозрюваними в трагедії рейсу МН17 розпочнеться о 10 ранку 9 березня 2020 року в суді Гааги https://censor.net/ua/n3133108
показати весь коментар
04.03.2020 12:10 Відповісти
поскакало за кормом
показати весь коментар
04.03.2020 11:54 Відповісти
почему СБУ, НАБУ и ГБР не реагируют на незаконное влияние на гос власть, со стороны Каломойского... это статья Уголовного Кодекса!
показати весь коментар
04.03.2020 11:54 Відповісти
да потому, что и они на з/п у бабы бени
показати весь коментар
04.03.2020 11:58 Відповісти
Потому что во время майдана и тем более во время конституционной реформы, нужно было лечь костьми, но заставить их сделать глав этих структур выборными, а так - колесо сансары - приходят новые клоуны, берут с собой карманных силовиков которые им лижут, но разрешают доить папередников. И так, бляха, 30 лет и еще 30 будет.
показати весь коментар
04.03.2020 13:59 Відповісти
все олигархи и полуолигархи одинаковое зло для Украины .Рыги это идейные им тоже расстрел .
показати весь коментар
04.03.2020 11:59 Відповісти
Ахметов - мабуть більше зло, ніж Коломойський, а новий прем'єр - ставленник Ахметова.

Кажись, Бєня і Рінат домовилися...
показати весь коментар
04.03.2020 11:59 Відповісти
Пудель козлиха!
показати весь коментар
04.03.2020 11:55 Відповісти
"Слуга народа" Дубинский навестил Коломойского сразу после заседания фракции по перезагрузке Кабмина, - Bihus.Info - Цензор.НЕТ 939
показати весь коментар
04.03.2020 11:56 Відповісти
Каломойня
показати весь коментар
04.03.2020 11:58 Відповісти
Богдан Мойшу как раз таки кинул. Так шо просто набор картинок.
показати весь коментар
04.03.2020 12:34 Відповісти
Бородатая собака коломойского к хозяину прибегала тапки полизать и косточку получить...
показати весь коментар
04.03.2020 11:56 Відповісти
не факт что тапочки...
показати весь коментар
04.03.2020 12:25 Відповісти
Побіг звітуватися. Заодно і плівки поніс. І так, це не є співпраця зелених з олігархам и. Це є праця зелених НА олігархів. Хоча Вава зуб давав, що цього не буде.
показати весь коментар
04.03.2020 11:56 Відповісти
Та там вже яйця треба випивати, ой
Якщо мене завтра не буде, знайте ДБР дуже переймається цілісністю причандал моніки😎
показати весь коментар
04.03.2020 11:59 Відповісти
Ручной,кучерявый, ушастый депутат?! Как это мило... Надеюсь Коломойский кинул ему какое то лакомство?
показати весь коментар
04.03.2020 11:57 Відповісти
а папочке побежал ))) получать новые указания или доносить что-то?
показати весь коментар
04.03.2020 11:57 Відповісти
Коломойский сурьезный мужик, с Пэтрухой и Леркой может потягаться. только умоляю, не надо патриотничать, денег я не увижу при любом раскладе.
показати весь коментар
04.03.2020 11:58 Відповісти
у Дубинского мама любит скорость, а бабушка - пагаварить...
показати весь коментар
04.03.2020 11:59 Відповісти
а папа у него чистый сепар "запутинец", а сам Дубинский говноплет и не платит налоги..
показати весь коментар
04.03.2020 12:07 Відповісти
Я знаю почему они не могут Дубинского удалить из партии который их по чёрному обсирает. Просто бородатая бабушка не разрешает внучка обижать.
показати весь коментар
04.03.2020 11:59 Відповісти
Слуга коломойского...а не народа...
Этот брехливый скот дубинский вся свою житуху на подкорме у бени...
показати весь коментар
04.03.2020 11:59 Відповісти
"Слуга народу" Дубінський відвідав Коломойського відразу після засідання фракції з перезавантаження Кабміну, - Bihus.Info - Цензор.НЕТ 3808
показати весь коментар
04.03.2020 12:00 Відповісти
За советом да любовью сходил
показати весь коментар
04.03.2020 12:01 Відповісти
Молодих "нє із сістєми" заміняють на пенсіонерів.

Олег Коростельов, 70 років, Віцепрем'єр-міністр з питань оборонно-промислового комплексу;

Андрій Таран, 65 років, Міністр оборони;
Сергій Бессараб, 64 роки, Міністр у справах ветеранів;

Ілля Ємець, 64 роки, Міністр охорони здоров;

Іван Плачков, 63 роки, Міністр енергетики;
Олексій Резніков, 53 роки, Віцепрем'єр, міністр реінтеграції.

https://www.pravda.com.ua/articles/2020/03/4/7242421/

"Старий кінь борозну не спортить" - каже народне прислів'я, "но і глубоко нє пашєт" - додає моя співробітниця.
показати весь коментар
04.03.2020 12:03 Відповісти
Полизать ходил.
показати весь коментар
04.03.2020 12:03 Відповісти
Слуги єврейського народу.
показати весь коментар
04.03.2020 12:04 Відповісти
зеленое дно
показати весь коментар
04.03.2020 12:05 Відповісти
Хуже - ДНИЩЕ ! ! !
показати весь коментар
04.03.2020 12:21 Відповісти
погодьтеся, що зювлада - це видатна перемога зюлохторату над олігархатом та корупцією!
показати весь коментар
04.03.2020 12:06 Відповісти
"А какая разница" скім зустрічається цей пройдисвіт в неробочий час.тобто депутат ВР. Можливо з російським фсб, чи з кимс з ГРУ росії----це ж в неробочий час . Чи він такий дебіл,чи думає ,що всі дебіли в Україні.?
показати весь коментар
04.03.2020 12:06 Відповісти
Дубинский навестил Коломойского...

Не навестил, а поехал к настоящему президенту с докладом о выполнении всех поручений.
показати весь коментар
04.03.2020 12:06 Відповісти
"Слуга народу" Дубінський відвідав Коломойського відразу після засідання фракції з перезавантаження Кабміну, - Bihus.Info - Цензор.НЕТ 2100
показати весь коментар
04.03.2020 12:06 Відповісти
Каждый проголосовавший за кловуна, должен выжрать эту миску говна с причмоком до самого дна. На протяжении всех 5-ти лет.
показати весь коментар
04.03.2020 12:08 Відповісти
собаки коломоя
показати весь коментар
04.03.2020 12:09 Відповісти
Если ты говоришь с депутатом от слуги урода, то помни, перед тобой наглое чмо.
показати весь коментар
04.03.2020 12:09 Відповісти
Евреи, Евреи, Евреи, Евреи, Евреи, Евреи, Евреи, Евреи, Евреи, Евреи,.......и т.п. азиатская нечисть и плесень. Ть-ху, гыдота!!!!
показати весь коментар
04.03.2020 12:09 Відповісти
Правильный заголовок-"Слуга Коломойского-Дубинский, прибежал к своему господину сразу после заседания фракции доложить последние новости и лизнуть в одно место."
показати весь коментар
04.03.2020 12:13 Відповісти
Дубинский - эталон слуги. Только не народа.
показати весь коментар
04.03.2020 12:17 Відповісти
вірний песик
показати весь коментар
04.03.2020 12:18 Відповісти
Дубинский как шакаленок в старом мультфильме про Маугли,просто к Бене прошелся на чашечьку "кофэ",ну и шекелями заодно разжился.
показати весь коментар
04.03.2020 12:23 Відповісти
Це так званий олігархічний шабаш ,адже олігархи ще не все розікрали ,коли суспільство мовчить ,їм вдалось за допомогою телебачення що б народ проголосував за коміка який далекийвід від України.А тоді питаємо чому Україна маючи багаті природні ресурси залишаєтся одною з найбідніших в Європі ,а яка вона може бути коли нею керує, то зек ,то клоун ,все як хочуть олігархи.
показати весь коментар
04.03.2020 12:30 Відповісти
Хозяин насыпал своему терьеру корма.
показати весь коментар
04.03.2020 12:32 Відповісти
Какая сказочная Мерзость!!Как посмел!!!Четвертовать язык этому космополиту!
показати весь коментар
04.03.2020 12:40 Відповісти
Не понимаете вы сыновьей любви!!!! Раз сынок продал старую машинку - мама хочет новую!!!"Слуга народу" Дубінський відвідав Коломойського відразу після засідання фракції з перезавантаження Кабміну, - Bihus.Info - Цензор.НЕТ 9130
показати весь коментар
04.03.2020 13:37 Відповісти
У Дубинского больше власть
чем у поцЗедента
Крутят с беней Украину
как циган солнце
показати весь коментар
04.03.2020 13:44 Відповісти
Дубинский и вся зеленая банда водит ******* по губам зебилов, а те аж причмокивают.
показати весь коментар
04.03.2020 14:15 Відповісти
Зелохи, классного зверька вы Бене выбрали.
показати весь коментар
04.03.2020 14:35 Відповісти
Беніна шавка,такі не повинні розмножуватись.
показати весь коментар
04.03.2020 15:02 Відповісти
дубинский свободный человек! когда хочет, тогда и сосет у коломойского