9712 відвідувачів онлайн

Україні потрібна комплексна програма на випадок поширення коронавірусу, - Шмигаль

Україні потрібна комплексна програма на випадок поширення коронавірусу, - Шмигаль

Кандидат на посаду прем'єр-міністра Денис Шмигаль виступає за розробку комплексної програми на випадок поширення в Україні коронавірусу.

Про це він сказав з трибуни парламенту, повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ.

У середу, 4 березня Верховна Рада відправила у відставку уряд Олексія Гончарука. "За" проголосували 355 народних депутатів.

Президент Володимир Зеленський пропонує призначити на посаду прем'єр-міністра Дениса Шмигаля. У попередньому уряді він обіймав посаду віцепрем'єра - міністра розвитку громад і територій.

Топ коментарі
+6
Украине нужна комплексная программа на случай распространения коронавируса, - Шмыгаль - Цензор.НЕТ 2834
показати весь коментар
04.03.2020 17:44 Відповісти
+5
Да ты шо? Ну просто капитан очевидность....а остальное зеленое стадо что не знало об этом без тебя?
И ты почему то раньше молчал...как брянский партизан на допросе в гестапо...
показати весь коментар
04.03.2020 17:45 Відповісти
+2
Борьба с олигархами по ЗЕленому в разгаре!
На должность премьера членограй предлагает топ менеджера Ахметова Гудка Леонидовича.
показати весь коментар
04.03.2020 17:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Украине нужна комплексная программа на случай распространения коронавируса, - Шмыгаль - Цензор.НЕТ 2834
показати весь коментар
04.03.2020 17:44 Відповісти
Шмыгаль шмарклями?
показати весь коментар
04.03.2020 17:45 Відповісти
Борьба с олигархами по ЗЕленому в разгаре!
показати весь коментар
04.03.2020 17:45 Відповісти
опять попилят деньги налогоплательщиков... коронавирус уже полгода бушует, зебилы проснулись
показати весь коментар
04.03.2020 17:51 Відповісти
Не говорите на данного товарища слово "идиот", ибо слово это в оригинале значит - тот кто в стороне политической деятельности", есть слово "дебил", во оно подойдет
показати весь коментар
04.03.2020 17:57 Відповісти
Кандидат на должность премьер-министра Денис Шмыгаль Источник: https://censor.net/n3179442

ээээ(бросается паковать портфель0
показати весь коментар
04.03.2020 17:58 Відповісти
Цеж треба так вляпатись Скалецькій! На обсервацію міністром, а з обсервації вже ніким. І головне потрібно досиджувати...
показати весь коментар
04.03.2020 19:12 Відповісти
О воно що? Вірус вже в Україні (скоріше всього вже давно). А вони ще тільки програму будуть розробляти кілька тижнів а там - "або ішак здохне або шах". Така оперативність має порадувати зебілів в першу чергу. А далі буде "мир" і зарплати і пенсії. От тільки пика у шмарклі ширшає швидше ніж росте кількість обіцянок.
показати весь коментар
04.03.2020 19:17 Відповісти
а новому премьеру никто не сказал, что во всем цивилизованном мире уже месяц, как все сделано