11126 відвідувачів онлайн

У нас немає мети закривати медустанови і звільняти медиків, - Шмигаль

У нас немає мети закривати медустанови і звільняти медиків, - Шмигаль

Новий уряд не має наміру закривати медустанови і планує продовжувати реформу системи охорони здоров'я.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль у ході години запитань до уряду у Верховній Раді в п'ятницю.

"За медреформу ... Ми говоримо про це не перший день. Ми пройшли великий шлях до медреформи - за суб'єктивними оцінками, до 80% шляху вже пройдено. Сьогодні розвертатися назад - це означає зруйнувати систему охорони здоров'я. Ми будемо рухатися вперед у реформі - іншого шляху немає", - сказав він.

Шмигаль також зазначив, що уряд не планує закривати медустанови і звільняти медиків.

"Як говорив міністр охорони здоров'я, ми будемо приділяти велику увагу двом стовпам, для яких ця реформа проводиться - це медик і пацієнт. У нас також немає мети закрити жодної установи охорони здоров'я, звільнити жодного медика", - підкреслив він.

За його словами, визначена в рамках медреформи мережа опорних лікарень не спричинить дискримінацію або закриття інших медустанов.

Топ коментарі
+5
У нас нет цели закрывать медучреждения и увольнять медиков, - Шмыгаль - Цензор.НЕТ 1609
показати весь коментар
06.03.2020 12:26 Відповісти
+5
*У нас нет цели закрывать медучреждения и увольнять медиков*. Мы просто им урежем зарплаты, уберём надбавки, а если они будут увольняться, то это они по собственному желанию
показати весь коментар
06.03.2020 12:32 Відповісти
+2
во всем нормальном мире, система работает - у нас как всегда вопросы - мы пойдем своим путем - сколько можно бродить по пустыне - хватит находились
показати весь коментар
06.03.2020 12:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
У нас нет цели закрывать медучреждения и увольнять медиков, - Шмыгаль - Цензор.НЕТ 1609
показати весь коментар
06.03.2020 12:26 Відповісти
Короче пипец врачам и больницам! РЕФОРМА ПРОДОЛЖАЕТСЯ! Никто больницы закрывать не планирует но они по непонятным необъяснимым причинам закрываются! никто врачей увольнять не планирует но работать врачам в закрытой больницы как не получается! короче никто ничего не планирует но он делается и никто не виноват и никто не планирует!! ПО МОЕМУ КТО ТО УКРАИНЦЕВ ДЕРЖИТ ЗА ИДИОТОВ!!
показати весь коментар
06.03.2020 12:26 Відповісти
сами разбегутся, когда зарплату до минималки "поднимут".
показати весь коментар
06.03.2020 12:33 Відповісти
Просто оно само собой так получается.

А цели нет.
показати весь коментар
06.03.2020 12:26 Відповісти
во всем нормальном мире, система работает - у нас как всегда вопросы - мы пойдем своим путем - сколько можно бродить по пустыне - хватит находились
показати весь коментар
06.03.2020 12:27 Відповісти
Та не може бути.
показати весь коментар
06.03.2020 12:27 Відповісти
*У нас нет цели закрывать медучреждения и увольнять медиков*. Мы просто им урежем зарплаты, уберём надбавки, а если они будут увольняться, то это они по собственному желанию
показати весь коментар
06.03.2020 12:32 Відповісти
Цель у них одна - угрохать страну,набить карманы,а остальное сдать х..лу.Падлы у власти !!!
показати весь коментар
06.03.2020 12:38 Відповісти
есть шанс продолжить реформы - упасть к ногам Супрун и умолять ее вернуться на пост министра.
показати весь коментар
06.03.2020 12:51 Відповісти
Все что говрит эта шмигачка нужно понимать с точностью до наоборот. Работает 100%.
показати весь коментар
06.03.2020 12:53 Відповісти
Тільки тубдиспансери та психдиспансери закривати. Ну то ж не лікарні і там не медики. (((
показати весь коментар
06.03.2020 12:58 Відповісти
цели нет - но закрывают ,и зарплаты режут ( добавляя обязаности )
показати весь коментар
06.03.2020 14:23 Відповісти
Ви, просто, створюєте умови для їх звільнення
показати весь коментар
06.03.2020 15:03 Відповісти
Треба негайно скасувати медреформу, інакше навіть залишки медицини в Україні будуть знищені.
показати весь коментар
06.03.2020 16:57 Відповісти