9204 відвідувача онлайн
81 200 627

У Путіна є рік, щоб закінчити війну, - Зеленський

Про це Зеленський заявив в інтерв'ю виданню The Guardian, інформує Цензор.НЕТ. Його розмова з кореспондентом відбулася в Києві наприкінці лютого.

"Час іде", - сказав Зеленський.

"Уряд може витратити рік на формулювання угоди. Після цього її потрібно реалізовувати. Довше не можна", - додав президент.

Цей рік, за словами Зеленського, слід відраховувати від моменту зустрічі з Путіним на переговорах у Парижі в грудні минулого року.

"Я не витрачу всі 5 років, які мені дав народ України, на роботу над Мінськими угодами. Я не буду цього робити", - сказав він. При цьому президент додав, що у нього є "два або три плани" на випадок виходу з процесу переговорів із Росією, але відмовився розкрити їхні деталі.

За словами Зеленського, зустріч з Путіним у Парижі в грудні 2019 року була емоційною. "Думаю, він мене слухав. У мене було таке відчуття. Сподіваюся, це почуття мене не обманює", - сказав український лідер.

Президент України також підкреслив, що люди для нього важливіші за території. "Для чого все це робиться? Для людей. Який сенс повертати нашу територію, якщо загине мільйон людей?" - сказав він.

Топ коментарі
+146
Зебила под коксом больше на публику не выпускать
показати весь коментар
06.03.2020 20:15 Відповісти
+101
У Путина есть год, чтобы закончить войну, - Зеленский - Цензор.НЕТ 1956
показати весь коментар
06.03.2020 20:19 Відповісти
+81
***** вже обісрався)))
показати весь коментар
06.03.2020 20:16 Відповісти

Завантаження...