10863 відвідувача онлайн
16 316 34

Обл- і райадміністрації буде автоматично скорочено наприкінці року, - Шмигаль

Обл- і райадміністрації буде автоматично скорочено наприкінці року, - Шмигаль

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль розповів про наступний етап децентралізації, запланований на кінець 2020 року.

Про це Шмигаль розповів в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера", інформує Цензор.НЕТ.

"Ми в кінці року автоматично скоротимо і обласні державні адміністрації, і районні державні адміністрації", — сказав він.

На думку Шмигаля, це дасть змогу скоротити кількість бюрократичного апарату.

Але при цьому прем'єр сказав, що  "люди не втратять роботу. Вони перейдуть працювати в новостворені органи управління місцевими громадами".

Шмигаль пояснив, що в ході адміністративно-територіальної реформи зменшиться відстань між простим українцем і владою.

"Влада буде вся в громадах. Громади будуть невеликими. Ми знаємо, куди треба буде звертатись, якщо будуть претензії. Це не будуть декілька рівнів якісь незрозумілі, як зараз, коли неясно, куди йти — чи в район, чи в область, чи в раду, чи в адміністрацію, чи в Київ, чи в сільраду. Один голова громади, у нього гроші. Його обирає громада, громада з нього спитає", — пояснил Шмыгаль.

Топ коментарі
+25
У власти придурки - сокращают одно, но потом создают тоже самое. У власти придурки.
показати весь коментар
06.03.2020 22:03 Відповісти
+7
Як розуміти цього Шмигаля:"По мнению Шмыгаля, это позволит сократить количество бюрократического аппарата.

Но при этом премьер сказал, что "люди не потеряют работу. Они перейдут работать во вновь созданные органы управления местными общинами"? Йому не дають спокою лаври і рекорди Гончарука, чи просто у людини погано з логікою, або навіть з арифметикою? Якщо бюрократи скоротяться, то тоді мали б з'явитися безробітні. Але ж ні - всі перейдуть працювати у нові структури! Чому я так не вмію, як цей Шмигаль?
показати весь коментар
06.03.2020 22:15 Відповісти
+5
децентралізація по зеленому
показати весь коментар
06.03.2020 22:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
У власти придурки - сокращают одно, но потом создают тоже самое. У власти придурки.
показати весь коментар
06.03.2020 22:03 Відповісти
Влада хитро дає всі повноваження та гроші місцевій мафії, а потім бере владу на місцях в свої руки! Так, обласні та районін держадміністрації потрібно скоротити, але замість них потрібно не створювати інші корумповані структури управління а створити приватних управлінців - ФОПів які будуть виконувати функції надання державних послуг в районах та обласних центрах! ФОП має замінити собою всю РДА та ОДА! Саме ФОП має отримувати бюджет на надання державних послуг в регіоні, саме ФОП має набирати людей для надання цих послуг і саме ФОП має брати з людей гроші за додаткові послуги! Так ми подолаємо корупцію - знищивши держчиновників і не віддавши владу в руки місцевої мафії! Але це буде робити вже інша влада справжніх реформаторів!
показати весь коментар
06.03.2020 22:21 Відповісти
Шо там в случае военного положения?
показати весь коментар
06.03.2020 22:29 Відповісти
У випадку воєнного стану ці ФОПи стають військово-цивільними адміністраціями.
показати весь коментар
07.03.2020 09:47 Відповісти
Не знаю как где, но у нас в Виннице горсовет никогда не "дружил" с облсоветом. Так что пойдут они лесом эти сокращённые .
показати весь коментар
06.03.2020 22:05 Відповісти
Та будут создавать Префекты на местах, которых назначать будет лично през, так что, ничего не поменяется, это туфта для отвода масс от насущих вопросов и боков, в том числе с водой в Крым и т.д.
показати весь коментар
06.03.2020 22:08 Відповісти
согласен, хотя наверное уже не в том количестве . Я имею ввиду количество персонала.
показати весь коментар
06.03.2020 22:11 Відповісти
Врятли, просто переведут и займутся шантажем местной власти как и сейчас, ничего особенного не происходит, пыль в глаза.
показати весь коментар
06.03.2020 22:14 Відповісти
децентралізація по зеленому
показати весь коментар
06.03.2020 22:05 Відповісти
Не вмер Данило, так болячка задавила.
показати весь коментар
06.03.2020 22:06 Відповісти
та нах надо при ринковій економіці совкове керівництво
показати весь коментар
06.03.2020 22:08 Відповісти
Совково-кумове керівництво здатне пережити навіть епоху ринкової економіки.
показати весь коментар
06.03.2020 22:26 Відповісти
це точно. скільки грошей на них даром іде а толку лиш на грамоту з печаткою адміністрації. і вся робота
показати весь коментар
06.03.2020 22:43 Відповісти
По пам'яті: Сьогодні сніданок в дитсадку відміняється. Сьогодні ми летимо на Марс і тому нам треба добряче заправитись! (с)
показати весь коментар
06.03.2020 22:08 Відповісти
не верю я этому уродцу!..
показати весь коментар
06.03.2020 22:10 Відповісти
Мне почему-то кажется,что этот чел,после назначения на пост,ещё не ложился спать.Трудится на моё благо не покладая рук.Меня это начинает пугать!
показати весь коментар
06.03.2020 22:12 Відповісти
Та не надо ему больше высказываться . Что бы он теперь не сказал , всё будет восприниматься негативно .
показати весь коментар
06.03.2020 22:13 Відповісти
Ничего, ***** тоже не сразу диктатором стал.
показати весь коментар
06.03.2020 22:16 Відповісти
Это начало пути в правильном направлении. Далее необходимо развернуть полномасштабное сокращение вех аппаратов: министерств, ВР, прокуратуры, судов и т.п. и стимулировать сокращение аппаратов частных компаний.
показати весь коментар
06.03.2020 22:15 Відповісти
Як розуміти цього Шмигаля:"По мнению Шмыгаля, это позволит сократить количество бюрократического аппарата.

Но при этом премьер сказал, что "люди не потеряют работу. Они перейдут работать во вновь созданные органы управления местными общинами"? Йому не дають спокою лаври і рекорди Гончарука, чи просто у людини погано з логікою, або навіть з арифметикою? Якщо бюрократи скоротяться, то тоді мали б з'явитися безробітні. Але ж ні - всі перейдуть працювати у нові структури! Чому я так не вмію, як цей Шмигаль?
показати весь коментар
06.03.2020 22:15 Відповісти
Де сказано "всі" ? Окрім того завжди потрібні робочі руки на шляхобудівництві.
показати весь коментар
06.03.2020 22:20 Відповісти
реорганизация одного в другое на практике в нашей стране еще никогда не приводила к сокращению аппарата чиновников , свита каждого вновь рожденного феодала только росла ,и это проверено на практике , нынешний случай исключением не будет
показати весь коментар
06.03.2020 22:17 Відповісти
І ще не забути воду з каналу пустити у кожну громаду ))) І коньячну струю... Ідіоти
показати весь коментар
06.03.2020 22:28 Відповісти
Для этого нужен целый год??? А почему не 5 или 10? А почему с понедельника не начать сокращать?
показати весь коментар
06.03.2020 22:32 Відповісти
У нас,эта,война.Кто теперь будет призыв обеспечивать,исполнять и координировать требования военного положения,целый вид войск появился тер.обороны,от общин что ли роты создаваться будут?
показати весь коментар
06.03.2020 22:35 Відповісти
Сократим бюрокр. аппарат но люди не потеряют работу устроим их во вновь созданные органы Гениально!!
показати весь коментар
06.03.2020 22:57 Відповісти
Дебилы ничему не учатся. Вы, падлы уже сократили министерства, и что??? Прошло пол-года "Это решение было не правильным". Не умеете не трогайте, не ломайте то что работает, но нет. Этим ублюдкам все мало. Какое отношение к громадам имеют Областные и районные госадминистрации, каковы их функции? на жти вопросы "свидетели Зерро" не имеют.
показати весь коментар
06.03.2020 23:15 Відповісти
Давно пора. там, в тих недрах, по всій Україні десятки тисяч махрових корупціонерів-дармоїдів (цілі родини, клани!)
показати весь коментар
06.03.2020 23:39 Відповісти
Я даже искренне и по настоящему рад за этот местечковый админресурс, который в полном составе маршем по распоряжению и контролю рюкзакова сходил на выборы зиленскава. Они мне сами это говорили - «паступила ******* из киева»
Ни разу скотов не жалко. )))
показати весь коментар
07.03.2020 00:49 Відповісти
Общини, общини... , щось мені це нагадує? А! Первісно-общинний лад! Все стає на свої місця і все зрозуміло. В правильному напрямку рухаємося.
показати весь коментар
07.03.2020 08:55 Відповісти
Дениска, це буде вже не твоя турбота - ти стільки не пропрацюєш.
показати весь коментар
07.03.2020 09:03 Відповісти
Не совсем понял вот: "Мы в конце года автоматически сократим и областные государственные администрации и районные государственные администрации... люди... перейдут работать во вновь созданные органы управления местными общинами". Т.е. переназовут как-то государственные администрации (вангую, что "офисами"), однако уверен, что аналогично переносу "администрации президента" в бывший музей членина. Бабло (на перенос 300 тыс. долл) потратят и быстро все забудут. У ЗелеБобиков память, как у гуппи - на 5 сек.
показати весь коментар
07.03.2020 14:18 Відповісти
Количество районов с их администрациями у нас действительно зашкаливает.Разумно было б их сократить путем объеденения в более крупные .А то выдумали какие-то малопонятные местные общины с полным сохранением прежней бюрократии