9996 відвідувачів онлайн
24 410 344

Моїй родині не подобається, що я працюю президентом, - Зеленський

Про це він розповів в інтерв'ю The Guardian, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Це важко. Їм не подобається моя робота", - сказав Зеленський. Він пояснив, що будь-який вихід із будинку відбувається лише в супроводі охорони, а приємний відпочинок здається недоречним, коли країна воює.

За словами президента, його дружина Олена, колишня авторка "Кварталу 95", вважає за краще бути в тіні. І найбільше дратує його нова робота 16-річну дочку - через вимоги безпеки, хоча охоронці і намагаються бути якомога більш непомітними.

З іншого боку, зазначив Зеленський, його 7-річний син гордо заявляє кожному, що його тато - президент.

"Я прийшов днями додому і запитаю: "Чому зі мною ніхто не вітається?" І почув власний голос по телевізору. Це була моя промова. А син каже: "Не чіпай нас, ми дивимося президента!"- розповів журналістам Зеленський.

Топ коментарі
+74
Моей семье не нравится, что я работаю президентом, - Зеленский - Цензор.НЕТ 5487
показати весь коментар
07.03.2020 19:16 Відповісти
+67
А кому из адекватных людей нравится?!
показати весь коментар
07.03.2020 19:10 Відповісти
+60
Ты не работаешь Президентом, Моника. Ты играешь плохую пародию на президента.
показати весь коментар
07.03.2020 19:12 Відповісти

Завантаження...