Через коронавірус церемонія запалювання вогню Олімпіади-2020 відбудеться без глядачів

У Греції через коронавірус церемонія запалення вогню Олімпіади-2020 відбудеться 12 березня без глядачів. У ній візьмуть участь тільки 100 акредитованих гостей із Міжнародного олімпійського комітету і оргкомітету Токіо-2020.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.
Грецький олімпійський комітет закликав мерів міст, в яких пройде естафета Олімпійського вогню, виконувати вказівки Міністерства охорони здоров'я Греції і Міжнародної організації здоров'я.
Нагадаємо, Олімпійські ігри в Токіо мають відбутися з 24 липня по 9 серпня.
Топ коментарі
+14 Иннокентий beer
показати весь коментар
09.03.2020 17:59 Відповісти Посилання +5 Senator S #201477
показати весь коментар
09.03.2020 18:19 Відповісти Посилання +3 Senator S #201477
показати весь коментар
09.03.2020 18:22 Відповісти Посилання