9953 відвідувача онлайн

Кабмін призначив Фоменко т.в.о. міністра культури

Кабмін призначив Фоменко т.в.о. міністра культури

Тимчасово виконуючою обов'язки міністра культури призначили Світлану Фоменко, яка займається у міністерстві питаннями охорони культурної спадщини.

Про це Фоменко повідомила в коментарі LB.ua, передає Цензор.НЕТ.

Тимчасово в.о. призначили, поки на цю посаду не знайдуть міністра.

Світлана Фоменко була першою заступницею міністра культури Євгена Нищука. У грудні 2019 року її призначили заступницею міністра Володимира Бородянського, в її віданні був захист охорони культурної спадщини.

Топ коментарі
+2
снова... что ни зелёная баба, то нулевая привлекательность...
показати весь коментар
10.03.2020 16:18 Відповісти
+2
А шо делать, если нормальные люди об ЗЕбанарий не хотят мараться и уходят в отказ?

Вот ЗЕблюдки и назначают тех, кто не может их послать.
показати весь коментар
10.03.2020 16:21 Відповісти
+1
вона вміє якісно вимовляти "куячечна"?
показати весь коментар
10.03.2020 16:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
снова... что ни зелёная баба, то нулевая привлекательность...
показати весь коментар
10.03.2020 16:18 Відповісти
тримайте нас в курсі, ваша думка дуже важлива для всіх
показати весь коментар
10.03.2020 16:19 Відповісти
Походу она там в Минкульта давно. Из фундамента выросла.
показати весь коментар
10.03.2020 16:20 Відповісти
мля...культурная у нее вывеска
показати весь коментар
10.03.2020 16:19 Відповісти
как у бывшей лугандоновской культуреллє ))
показати весь коментар
10.03.2020 16:44 Відповісти
недовго мучились вибором: попризначали всіх замів
показати весь коментар
10.03.2020 16:19 Відповісти
А шо делать, если нормальные люди об ЗЕбанарий не хотят мараться и уходят в отказ?

Вот ЗЕблюдки и назначают тех, кто не может их послать.
показати весь коментар
10.03.2020 16:21 Відповісти
вона вміє якісно вимовляти "куячечна"?
показати весь коментар
10.03.2020 16:19 Відповісти
Что-то в кабмине припекает... Раньше по средам был. Перенесли на вторник или вместо того, чтобы работать - каждый день теперь заседать будут?!
показати весь коментар
10.03.2020 16:20 Відповісти
Шукають-шукають, але вже й дурні закінчуються. Краще з розумним загубити, ніж з дурнем знайти.
показати весь коментар
10.03.2020 16:20 Відповісти
На цензорі досі нема коментаря,про рішення суду, стосовно Федини...
Тут журналічїсти працюють???
показати весь коментар
10.03.2020 16:22 Відповісти
https://censor.net/news/3180449/pecherskiyi_rayisud_izbral_nardepu_ot_es_fedyne_meru_presecheniya_v_vide_lichnyh_obyazatelstv

Это оно?
показати весь коментар
10.03.2020 16:24 Відповісти
Значить пропустив... Мої вибачення, стосовно цього випадку...
показати весь коментар
10.03.2020 16:33 Відповісти
У США взагалі немає ніякого мінкульту, але є Голлівуд, є театри, є поп-культура. Немає ніяких "народни" та "заслУжонних", зате є володарі Оскарів, гремі і т.п. титулів та премій. І їх володарі мають гроші, вілли, яхти, літаки... Що? Збереження памятників архітектури? Не смішіть мої капці
показати весь коментар
10.03.2020 16:40 Відповісти
а могли бы, как и сивуху, на лугандоновской помойке найти. там такая диваха с бутылкой шампусика культурку возглавляла. а какие селфи делала!
показати весь коментар
10.03.2020 16:42 Відповісти
Бутусов відразу міністра опустив найшов неприглядне фото.
показати весь коментар
10.03.2020 16:48 Відповісти
Что ни рожа, то советская. Куда нас такие рожи приведут? К Петросяну, Задорнову, Аншлагу и Джентельменам удачи с Кавказской пленницей...