4877 відвідувачів онлайн
13 830 125

Путін назавжди: Держдума РФ ухвалила поправки до Конституції

Путін назавжди: Держдума РФ ухвалила поправки до Конституції

Держдума Росії прийняла в третьому, остаточному читанні поправки до Конституції. Вони передбачають, зокрема, "обнулення" відліку президентських термінів Путіна і дозволяють йому і надалі залишатися при владі.

За прийняття проголосували 383 депутати, 43 утрималися, нуль - проти. Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

В оновленому тексті Конституції "обнулюються" попередні президентські терміни. Таким чином, особа, яка раніше займала або займає зараз посаду президента, зможе знову стати кандидатом у президенти.

Крім того, виключено слово щодо двох президентських термінів, які може займати одна і та сама особа.

Поправки також передбачають, що експрезидент зможе отримати довічний статус сенатора.

Депутати погодилися з поправкою, що Російська Федерація є правонаступником Союзу РСР на своїй території, а також правонаступником Союзу РСР щодо членства в міжнародних організаціях, їх органах, участі в міжнародних договорах, а "також щодо передбачених міжнародними договорами зобов'язань і активів Союзу РСР за межами території РФ".

В Конституції завдяки поправці, внесеної президентом РФ, з'явиться згадка Бога. "Російська Федерація, об'єднана тисячолітньою історією, зберігаючи пам'ять предків, які передали нам ідеали і віру в Бога, а також наступність у розвитку Російської держави, визнає державну єдність, яка історично склалася", - зазначено в законі положення нової статті 67.1 Основного закону.

Там же йдеться, що РФ "вшановує пам'ять захисників Вітчизни, забезпечує захист історичної правди", а применшення значення "подвигу народу під час захисту Вітчизни" не допускається.

Державною мовою на всій території РФ тепер є російська.

Тепер поправки до Конституції має схвалити Рада Федерації. Очікується, що це відбудеться вже в середу, 11 березня.

Топ коментарі
+30
Умер Путин. Бог ему:
-В Рай пущу, но через Чистилище. Там тебя черти ****** столько раз, сколько ты был президентом-
Путин обрадовался: ради Рая шесть раз - не много.
Привели его к чертям, смотрит - там Терешкова. Спрашивает:
-А она зачем?-
Черти ему:
-А она будет счёт обнулять-
показати весь коментар
11.03.2020 11:01 Відповісти
+24
Путин навсегда: Госдума РФ приняла поправки к Конституции - Цензор.НЕТ 4794
показати весь коментар
11.03.2020 10:59 Відповісти
+19
на честь цієї події пропоную офіційно змінити назву ********* на *********
показати весь коментар
11.03.2020 10:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Ну если обнулили все на *********, то теперь можно и историю Рашки начинать с сегодняшнего дня. А дед ***** может себя записать в историю как создатель Рашки
показати весь коментар
11.03.2020 11:31 Відповісти
одна надежда - на коронавирус
показати весь коментар
11.03.2020 11:31 Відповісти
Для тих хто розуміє, скажу так - це дуже, дуже добре!!!! А для козломордих це дуже, дуже погано!!! А що погано їм, те добре нам. А якщо ви надієтеся, що як путін піде, то у відносинах України з ордою, щось зміниться на краще, не вірте і не надійтеся! Там така система держави, яка не те що інші держави руйнує і підгрібає під себе, а навіть своїх громадян вважає за гімно і знищує та грабує їх. То ж це можна назвати перемогою, бо чим довше він їх буде втоптувати в болото, тим страшніший буде у них кінець. А нам потрібно боротися з своїми внутрішніми ворогами -ворами, корупціонерами, зрадниками.
показати весь коментар
11.03.2020 11:34 Відповісти
Я в такие моменты еще больше горжусь Украиной. Х*** с два у нас такое бы могло случиться, мы б на вилы посадили любого, кто захотел стать узурпатором.
А Россия сама выбрала свою судьбу. Там зреет грандиозный п***ц. Уже даже с Саудовской Аравией поссорились! Да и со всем арабским миром - с США, Европой (включая Беларусь) поссорились уже давно. Страшная судьба ждет Россию, кровавая, недаром референдум будет проходить в день 150-летия Ленина.
показати весь коментар
11.03.2020 11:34 Відповісти
НЕ СЛЫШНО ВОЯ ЕВРОШЛЮХ ПО ПОВОДУ ЯЗЫКОВ НАЦМЕНШИНСТВ И АНАЛИЗА "ПОПРАВОК" В ВЕНЕЦИАНКЕ! ГДЕ ОБСЕ? ГДЕ ООН? ГДЕ ВСЕ? ПРОДАЖНЫЕ ЛИЦЕМЕРНЫЕ МРАЗИ!
показати весь коментар
11.03.2020 11:35 Відповісти
100%! Украинский язык в Украине везде, всюду и навсегда!
показати весь коментар
11.03.2020 15:21 Відповісти
Румыны обнулили президентские сроки Чаушеску... ранее
Путін назавжди: Держдума РФ ухвалила поправки до Конституції - Цензор.НЕТ 580
показати весь коментар
11.03.2020 11:36 Відповісти
Ну, вони не збиралися його розстрілювати але пару годин до того, Сікурітата розстріляла мінісра оборони Румунії, який відмовився йти проти народу. Ось "свята сімейка" і поплатилася за відданість своїх слуг.
показати весь коментар
11.03.2020 11:49 Відповісти
В принципі, у нас мало відомо про ті події, а в Румунії тоді йшли короткі але справжні бої. Поліція та "Охоронка" підтримали Чаушеску, армія стала на бік народу. Багато народу загинуло.
показати весь коментар
11.03.2020 11:53 Відповісти
Путін назавжди: Держдума РФ ухвалила поправки до Конституції - Цензор.НЕТ 2437
показати весь коментар
11.03.2020 11:38 Відповісти
А недавно этот цирк с Беларусь- объединят, аннексируют, поглотят.... Но к чёрту что-то усложнять- просто обнулим и ок
показати весь коментар
11.03.2020 11:42 Відповісти
кацапы, поздравляю вас, у вас теперь вечный СЦАРЬ !!! =)))))
показати весь коментар
11.03.2020 11:45 Відповісти
Чим більше вони залізуть в дупу, тим краще. Я б хотів аби вони ***** взагалі "Паханом над паханами" коронували і ввели офіційно феодалізм. Ну, аби кацапстан прийшов до гармонії.
показати весь коментар
11.03.2020 11:46 Відповісти
👏👏👏👏👏👏👏👏👏😂
Осталось разделить между боярами холопов , и вернуть крепостное право законодательно .))))
показати весь коментар
11.03.2020 11:46 Відповісти
Пожизненный - это не навсегда.
показати весь коментар
11.03.2020 12:06 Відповісти
Путін назавжди: Держдума РФ ухвалила поправки до Конституції - Цензор.НЕТ 8718
показати весь коментар
11.03.2020 12:20 Відповісти
хфюрер четвертого рейха, походу ***** подцепило дух адольфа на службе в Германии и привезло на расею.
показати весь коментар
11.03.2020 12:21 Відповісти
ватники стерпят вк коментить))
показати весь коментар
11.03.2020 12:34 Відповісти
Срочно перейменованть Москву в Пуйлогдад.
показати весь коментар
11.03.2020 12:40 Відповісти
"... Российская Федерация, объединенная тысячелетней историей..."

Кацапи існують з 1020 року.
показати весь коментар
11.03.2020 13:01 Відповісти
..."Депутати погодилися з поправкою, що Російська Федерація є правонаступником Союзу РСР на своїй території, а також правонаступником Союзу РСР щодо членства в міжнародних організаціях, їх органах, участі в міжнародних договорах, а "також щодо передбачених міжнародними договорами зобов'язань і активів Союзу РСР за межами території РФ ".Джерело: https://censor.net/ua/n3180619 Чекаємо виплат пенсій українцям за стаж в ссср.
показати весь коментар
11.03.2020 13:50 Відповісти
Как банально.
показати весь коментар
11.03.2020 14:32 Відповісти
Да здравствует бантустан Параша!
показати весь коментар
11.03.2020 16:58 Відповісти
валентина терешкова за полет космический
расеянам обнулила куй автоматически