7485 відвідувачів онлайн

Українські виробники дезінфікуючих засобів готові забезпечити країну антисептиками, - головний санлікар Ляшко

Українські виробники дезінфікуючих засобів готові забезпечити країну антисептиками, - головний санлікар Ляшко

Сьогодні МОЗ провів зустріч з усіма вітчизняними виробниками дезінфікуючих засобів.

Про це він повідомив під час брифінгу в Кабінеті міністрів, передає Цензор.НЕТ.

"Ви всі знаєте, що одним із заходів профілакатики коронавірусної інфекції є чисті руки. Миття рук і обробка антисептиком", - зазначив Ляшко.

Він розповів, що сьогодні МОЗ провів зустріч з усіма вітчизняними виробниками дезінфікуючих засобів.

"Ми у них запитали про проблеми і про готовність забезпечити нашу країну антисептичними і дезінфікуючими розчинами для того щоб не було ніяких проблем і упущень. Ми почули їхні проблеми і протягом тижня, я думаю, всі питання будуть вирішені. Наші виробники готові і у них є сировина, щоб забезпечити нас дезінфікуючими засобами", - додав Ляшко.

За його словами, проблем з наявністю та доступом до антисептичних засобів не повинно бути.

Топ коментарі
+7
ви вже маски всі продали..... тепер, ще антисептиками забезпечте стадо баранів
показати весь коментар
11.03.2020 12:31 Відповісти
+3
Зеленский - мультяшный идиот !
Его уровень это красивая картинка в кадре.
И все !!!!!!!!!!

"Хочешь выжить - выбрось Клоуна !"
показати весь коментар
11.03.2020 12:33 Відповісти
+3
Буде так як з масками?
показати весь коментар
11.03.2020 12:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ви вже маски всі продали..... тепер, ще антисептиками забезпечте стадо баранів
показати весь коментар
11.03.2020 12:31 Відповісти
нафига еще производители?
любой ликероводочный отдел супермаркета справится...та даже простейшая рюмочная с палёнкой
показати весь коментар
11.03.2020 12:31 Відповісти
не менее 60% спирта должно быть для антисептика
показати весь коментар
11.03.2020 12:53 Відповісти
Баба Маша на краю моего села как раз такой антисептик и гонит...
показати весь коментар
11.03.2020 13:09 Відповісти
так перегони еще раз
показати весь коментар
11.03.2020 13:15 Відповісти
Готовы обеспечить страну антисептиками за всего за "скромный" профит)=
показати весь коментар
11.03.2020 12:32 Відповісти
А можно маску купить, мало того что цена уже 50 гривен за штуку так еще и купить негде.
показати весь коментар
11.03.2020 12:32 Відповісти
Зеленский - мультяшный идиот !
Его уровень это красивая картинка в кадре.
И все !!!!!!!!!!

"Хочешь выжить - выбрось Клоуна !"
показати весь коментар
11.03.2020 12:33 Відповісти
Буде так як з масками?
показати весь коментар
11.03.2020 12:37 Відповісти
Кто то лихо стадо скота разводит. Сначала панику подняли на своих говноСМИ. А теперь давай перепуганным папуасам впаривать то маски, то антисептики. Вон, "главный санврач шляшко" уже задвинул тему что так называемые тест системы как оказывается будут продавать в аптеках за скромные 300 грн. за штуку))) Ну а в сети аптек "Зебил" будут скидки, бонусы там разные... Главное не забудьте еще прикупить утб-тюнер и подключится к виасату. Это для того что б вовремя получать свою порцию зеленого говна. Удачи всем и добра)
показати весь коментар
11.03.2020 12:43 Відповісти
Масками забросали ?!..
Антисептиками засыпят..
показати весь коментар
11.03.2020 12:46 Відповісти
Клоунада на марше, лапша для быдла. В аптеках невозможно купить ни масок, ни дезинфекторов, а они "готовы обеспечить". И это у нас еще не началась эпидемия.
показати весь коментар
11.03.2020 12:49 Відповісти
Та вы задолбали!
В Киеве уже начали повсеместно вонять хлоркой.
Довожу к сведению зебильной медицины, что хлорка - средство от бактерий, а на вирусы она действует, как Ґ+Ґ на воспаленный моск дебила
показати весь коментар
11.03.2020 12:50 Відповісти
жаль что твой мозг спал когда в школе учили биологию.
Хлорка убивает все живое, хоть бактерии хоть вирусы.
показати весь коментар
11.03.2020 13:09 Відповісти
Жаль, что тебе ограничили доступ до Википедии, когда выпускали на смену
показати весь коментар
11.03.2020 13:32 Відповісти
Пысы.
Убить все живое можно даже манной кашей.
Зависит, как ее приготовить и в каких количествах.
Санитарные нормы применения хлорсодержащих веществ исключают возможность их использования для борьбы с вирусами.
показати весь коментар
11.03.2020 14:05 Відповісти
Убийся хлоркою, вірус вася.
показати весь коментар
11.03.2020 13:56 Відповісти
Всем Мусульманам могу предложить только единый рецепт.Употребляйте Этиловый а не Метиловый спирт.Хотя мой любимый Дедах употреблял разный,- и ни в чем себе не отказывал.Посетите первую могилу в Красном Яре,ну или по старому Босу Команду,-и у Вас будет всё нормально.
показати весь коментар
11.03.2020 12:56 Відповісти
Уточните пожалуйста о каких антисептиках речь
Українські виробники дезінфікуючих засобів готові забезпечити країну антисептиками, - головний санлікар Ляшко - Цензор.НЕТ 6396
показати весь коментар
11.03.2020 13:05 Відповісти
Мені, будь-ласка, "Прайм" з Малинівського заводу. Щоденно!
показати весь коментар
11.03.2020 13:33 Відповісти