8555 відвідувачів онлайн

Порушникам карантину загрожують штрафи або кримінальна відповідальність, - Варченко

Порушникам карантину загрожують штрафи або кримінальна відповідальність, - Варченко

У МВС закликають відповідально ставитися до ситуацій, які можуть загрожувати життю та здоров'ю громадян. Зокрема, дотримуватися правил карантину.

Про це в ефірі Громадського радіо розповів радник міністра внутрішніх справ України Іван Варченко, інформує Цензор.НЕТ.

Він пояснив, що правоохоронні органи мають право здійснювати рейди та перевіряти дотримання вимог Кабміну щодо карантину. Йдеться, наприклад, про тритижневий карантин у закладах освіти по всій Україні.

"Порушників притягуватимуть до відповідальності. Йдеться, звісно, про посадових осіб або відповідальних за суб’єкти господарської діяльності", - пояснив радник міністра.

Зокрема, дії правоохоронних органів регулюється статтею 325 Кримінального кодексу України про порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням. Санкція статті передбачає штраф або обмеження волі до трьох років. А у разі, якщо це призвело до тяжких наслідків, порушення карається позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років.

"Ми насамперед говоримо про людську відповідальність. Просимо кожного та кожну розуміти, що за вашими діями чи бездіяльністю стоїть життя і здоров’я громадян", - закликає Іван Варченко.

У разі недотримання обмежень правоохоронні органи отримуватимуть сигнали від громадян та реагуватимуть на них.

"Є стаття 137, яка встановлює відповідальність і обов’язки громадян щодо охорони життя і здоров’я дітей. Там так само санкції від великих штрафів до п’яти років ув’язнення", - пояснює він.

Радник міністра закликає також не поширювати неправдиві чутки.

Нагадаємо, 11 березня уряд затвердив заходи, які необхідно вжити через загрозу епідемії коронавірусної інфекції в Україні та для недопущення поширення COVID-19. Зокрема, запропоновано введення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 і більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Також заплановано введення карантину в навчальних закладах терміном на три тижні.

Топ коментарі
+17
по чуть чуть, по немногу плесень зеленая заворачивает пресс и превращает украинцев в подрусню....
показати весь коментар
12.03.2020 02:48 Відповісти
+16
А ВР заседать будет??? Или тоже карантин. А то у меня складывается впечатление что, карантин для народа, чтобы не мешали протестами, землю продать. А Арахамию нужно срочно в Италию или Китай в командировку отправить, уж слишком рьяно он Землю Украинцев продать желает.
показати весь коментар
12.03.2020 03:48 Відповісти
+14
Чёт мне каЭтся, что зелёная власть нашла себе цацку №2 (первый номер - "торговля людьми"). Терь яростно будет бороться с эпидемией, которой нет...
показати весь коментар
12.03.2020 02:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
хочу бачіти якусь достойну конкуренцію доні зі сторони республіканців, от дуже хочу!

а ці всі - чі молодь + нелеґали (сандерс), чі афроамеріканці (байден) - не суттеве....
показати весь коментар
12.03.2020 06:09 Відповісти
Щось мені підказує що йому зараз не до приколів. Я читав його звернення, він хвилюється. Вік вже не той щоб прикалуватись
показати весь коментар
12.03.2020 05:25 Відповісти
Шота этого коронавируса подозрительно долго нет в Украине - наталкивает на неутешительное вангование, типа, перед грандиозным финалом-апофеозом должна быть выдержана театральная пауза подлиннее. Учитывая наши реалии в материально-техническом обеспечении в борьбе с эпидемиями, в которое лет 50 никто особо не вкладывался и отношения между людьми «человек человеку - волк, падлюка и шоб ты сдох» - может так случиться, шо штрафовать и уголовные дела шить будет некому.
показати весь коментар
12.03.2020 04:08 Відповісти
можно, но смотря с кем...у вулик чи то генделик краще не ходити, шаурму не жерти..
показати весь коментар
12.03.2020 06:59 Відповісти
Пусть тогда тоже в Раде не собираются. Понапринимают говна своего капитулянтского в это время.
показати весь коментар
12.03.2020 05:35 Відповісти
Нарушителям введенного Кабмином из-за коронавируса карантина грозят штрафы или уголовная ответственность, - Варченко - Цензор.НЕТ 1184

показати весь коментар
12.03.2020 05:50 Відповісти
интересно кернеса посадят(в очередной раз) . он не уходит в харькове на карантин
показати весь коментар
12.03.2020 05:50 Відповісти
Титушки Кернеса будуть водити дітей до школи в Харкові?
показати весь коментар
12.03.2020 06:09 Відповісти
ОПЗЖ при поверненні з РФ потрібно на обсервацію. І жодних контактів!!! ні фізичних ні із ЗМІ щоб не заразили. Чи зроблено ?
показати весь коментар
12.03.2020 06:21 Відповісти
помним!
никогда и ни за шо кацапня не смирится с тем, шо Украина независимое от ихнего мавзолея государство - придется разяснять пушками, но сначала избавится от зеленой твари.....
показати весь коментар
12.03.2020 06:26 Відповісти
в Субботу 14го марта марш ветеарнов украинско-российской войны и этот мессендж от Варченко направлен как раз не случайно!!!
показати весь коментар
12.03.2020 12:58 Відповісти
Депутатов в Раде это тоже должно касаться. Все что они там примут, будет незаконно.
показати весь коментар
12.03.2020 06:36 Відповісти
Супермаркеты с крестами на куполах не мешало бы закрыть.Главные рассадники заразы.
показати весь коментар
12.03.2020 07:12 Відповісти
Больше 60 человек не собираться, а в переполненных пригородных электричках или столичных метро и супермаркетах можно. Что это - дебилизмк? Это разводняк украинцев и продолжение того же сериала, что мы видели в Санжарах, который отыграла "новая власть". Никакая она не новая, это та же власть времён уголовника-президента, а карантин - та же ёлка на Майдане, т.к. на субботу 14 марта аннонсирована акция протеста узурпации власти купленными рф горе-политиками и клоунами, превращёнными в горе-политиков. Теперь точно пойду выразить свой протест против постоянно врущих аферистов, узурпировавших власть путём обмана и мошенничества.
показати весь коментар
12.03.2020 07:23 Відповісти
т.е. общественный транспорт тоже на карантин?
показати весь коментар
12.03.2020 07:29 Відповісти
Мартовский карантин в Киеве это обман народа, как и зелёный сброд в украинской власти. Один случай обнаружения вируса на границе не повод делать карантин в столице.
показати весь коментар
12.03.2020 07:36 Відповісти
Ну конечно, надо дождаться, когда будет не 1 случай, а 1 миллион случаев, вот тогда можно и начать разрабатывать план организации карантинных мероприятий
показати весь коментар
12.03.2020 07:40 Відповісти
Пастушок любил поприкалываться и постоянно беспокоил селян криками "Волки!!!", чтобы они зря спешили на помощь, а когда на самом деле пришли волки, никто не вышел. Так и у нас, когда отменят бесполезный карантин начнётся эпидемия.
показати весь коментар
12.03.2020 07:53 Відповісти
Раз это сейчас так опасно по вашему ))))) общественный транспорт нужно останавливать однозначно! ))))))
показати весь коментар
12.03.2020 07:58 Відповісти
Вообще то, сейчас в мире 121 тыс. человек заражены, из них всего лишь 1 человек в Украине. При такой пропорции, чтобы в Украине появился миллион заражённых, как вы написали, в мире должно быть 121 млрд,, что в 16 раз больше всего населения планеты. Ваши инсинуации по поводу короновируса в Украине явно преувеличены. У нас нужно больше внимания уделять профилактике туберкулёза и онкологии, чем короновируса, а карантин в Киеве очередная глупость негодяев-карьеристов во власти.
показати весь коментар
12.03.2020 09:21 Відповісти
сухая СТАТИСТИКА за пределами Китая .

24.02.2020 инфицировано за пределами Китая : 2210
24.02 смертность : ~10 -:-12%% (27 / 228) от числа выздоровевших
06.03.2020 : ~20 -:-23%% (369 / 1865) 2234 16,5 % от (deaths + recovered)
06.03.2020 : 369(умерших) + 1865(выздорв) =2234
при 3,5% умерших было бы = 78
при 6% умерших было бы = 134

25.02.2020 инфицировано за пределами Китая : 2489
25.02 смертность : ~12 -:-14%% (36 / 250) от числа выздоровевших
07.03.2020 : ~20 -:-23%% (421 / 1984) 2405 17,5 % от (deaths + recovered)
07.03.2020 : 421(умерших) + 1984(выздорв) =2405
при 3,5% умерших было бы = 84
при 6% умерших было бы = 144

28.02.2020 инфицировано за пределами Китая : 4562
28.02 смертность : ~17 -:-18%% (70 / 384) от числа выздоровевших
10.03.2020 : ~20 -:-23%% (876 / 3778) 4654 18,8 % от (deaths + recovered)
10.03.2020 : 876(умерших) + 3778(выздорв) =4654
при 3,5% умерших было бы = 162
при 6% умерших было бы = 279

01.03.2020 инфицировано за пределами Китая : 7155
01.03 смертность: ~19 -:-21%% (108 / 506) от числа выздоровевших
12.03.2020 инфицировано за пределами Китая : 45203
12.03.2020 : ~19 -:-22%% (1458 / 5359) 6817 21,4 % от (deaths + recovered)
12.03.2020 : 1458 (умерших) + 5359 (выздорв) =6817 .
при 3,5% умерших было бы = 238 -:-250
при 6% умерших было бы = 410 -:-430 .
показати весь коментар
12.03.2020 07:29 Відповісти
сухая СТАТИСТИКА за пределами Китая .

01.03.2020 инфицировано за пределами Китая : 7155
01.03 смертность: ~19 -:-21%% (108 / 506) от числа выздоровевших
12.03.2020 инфицировано за пределами Китая : 45203
12.03.2020 : ~19 -:-22%% (1458 / 5359) 6817 21,4 % от (deaths + recovered)
12.03.2020 : 1458 (умерших) + 5359 (выздорв) =6817 (между 7155 -6817 разница меньше 5 %)
при 3,5% умерших было бы = 238 -:-250
при 6% умерших было бы = 410 -:-430
.
показати весь коментар
12.03.2020 07:34 Відповісти
сухая СТАТИСТИКА-о-СМЕРТНОСТИ по некоторым регионам .

3172 deaths 62857 recovered China 4,8 %%
827 deaths 1045 recovered Italy 44 %%
354 deaths 2959 recovered Iran 10 %%
60 deaths 288 recovered Korea, South 17 %%
55 deaths 183 recovered Spain 23 %%
48 deaths 12 recovered France France 80 %%
30 deaths 1 recovered Washington US 96 %%
.
показати весь коментар
12.03.2020 07:56 Відповісти
А чо у вас статистика смертей не від загальної кількості хворих??

У всіх хворобах % померлих і % виздоровівших рахують від загальної кількості хворих!
показати весь коментар
12.03.2020 08:14 Відповісти
Это вирусо-бот. Не обращайте внимание, его разработчики с математикой слабо знакомы, вот и штампует материал с ошибками. Скорее всего так сделано умышленно
показати весь коментар
12.03.2020 10:22 Відповісти
если сегодня заразить 1000 человек и на следующий день никто из зараженных не умер - то вирус вообще не смертельный?

считайте от всего населения планеты а не от зараженных, так вообще не страшно
показати весь коментар
12.03.2020 11:46 Відповісти
это чтобы адепты 5% и африканы вАпроЦы дебильные задавали
показати весь коментар
12.03.2020 08:37 Відповісти
Можно рейд по харьковским маршруткам, чтобы они выметали хоть раз в неделю, и протирали окна раз в год.
показати весь коментар
12.03.2020 07:29 Відповісти
Це Гепа отримає звиздюлину?
показати весь коментар
12.03.2020 07:36 Відповісти
Гепа нічого не отримає.. Штрафувати будуть не його, а заклади..
показати весь коментар
12.03.2020 08:26 Відповісти
Не знаю за Гєпу, а ХПІ і медичний універ закрились як сказано в постанові кабміну.
показати весь коментар
12.03.2020 09:15 Відповісти
Штрафи для порушників карантину? Зелені чмирькі вирішили залатати діру в бюджеті розміром в півтора десятки мільярдів гривень?
Цей зелений чмирьок таки унікальний
показати весь коментар
12.03.2020 07:51 Відповісти
Але захоплюватись унікальною шкідливістю чмирька будемо недовго.
Зєлю геть. Дострокові. Українці вчергове всрались на виборах і вибрали собі черговий гємор
показати весь коментар
12.03.2020 07:53 Відповісти
і кого вибирати будемо?.. ім'я гетьмана назви
показати весь коментар
12.03.2020 08:27 Відповісти
Як кого? Будь якого російського шпигуна, мародера і дебіла, абинеюльку. Це ж зрозуміло
показати весь коментар
12.03.2020 08:50 Відповісти


*********...
показати весь коментар
12.03.2020 09:04 Відповісти
Юлька вже була.
На кошти від підписаної єю угоди мордвини побудували північний потік, майже добудували північний-2 та турецький потік.
Такої шпигунки ще пошукати.
показати весь коментар
12.03.2020 13:31 Відповісти
Шария
показати весь коментар
12.03.2020 09:56 Відповісти
це хто там всрався на виборах?
Я особисто президентом а ні клоуна а ні двічі не судимого навіть під наркотою б не обрав
показати весь коментар
12.03.2020 13:28 Відповісти
Ванютка своим дерьмом,,украинцывсрались,, хочет всех обмазать вокруг,чтоб не было стыдно ,что от тебя пахнет? Ты его и выбрал,причем осознанно. Так что пасть закрой слабоумный. Учит оно тут
показати весь коментар
13.03.2020 00:40 Відповісти
Со своей старой воровитой ВАНОй иди на хутина. Она как и ты за зе топила,пока толстожопой не обозвал. Так что вы сделали это вместе
показати весь коментар
13.03.2020 00:46 Відповісти
А вот интересно мне: гепу на пять или на восемь лет закроют? Ведь его речи про школы в Харькове - то явный призыв и даже распоряжение грубо нарушать.
показати весь коментар
12.03.2020 07:57 Відповісти
мусора мрази
показати весь коментар
12.03.2020 08:26 Відповісти
а налоги за НЕработу, за аренду они тоже отменят?
как просто абсолютно все переложить на простых людей, еще и уголовкой пригрозить...
показати весь коментар
12.03.2020 08:35 Відповісти
кернеса в кутузку
показати весь коментар
12.03.2020 09:03 Відповісти
если сборища Рады продолжаются, то все эти ограничения для людей - это тупо для безопасности режима Моники-разведенки-уханьской.
показати весь коментар
12.03.2020 09:17 Відповісти
А кабмін нарешті опублікує свої "санітарно епідемічні" вимоги за які збирається штрафувати?
Бо крім більше двохсот не збиратися і закриття навчальних закладів я щось нічого не почув не від кого! І до речі в громадському транспорті більше двохсот збиратися можна? І чому тоді в Харкові збиратися більше 60-ти заборонили?
показати весь коментар
12.03.2020 09:18 Відповісти
А в ВР 450 можна збиратися, чи як у приказц "дурням закон не писаний"?
показати весь коментар
12.03.2020 09:36 Відповісти
Вони собі дозволили. Треба ж землю таки продати!
Це захищати вони від повісток ховалися, а торгувати завсєгда готові!!!
показати весь коментар
12.03.2020 09:40 Відповісти
користуйтесь маршрутками - там точно менше 200 )))
показати весь коментар
12.03.2020 13:26 Відповісти
запоминаем ету дату - 21 апреля 2019 го - день просраных надежд....
показати весь коментар
12.03.2020 09:24 Відповісти
Умат, прікол і брєнчалово!
показати весь коментар
12.03.2020 09:40 Відповісти
Це має стосуватись і ВРУ. Закон, в ідеалі, один для усіх. Якщо під карантинчик ця сволота почне приймати дебільні закони, проводити прямі перемовини з ЛДНР - за короновірусом вони не сховаються.
показати весь коментар
12.03.2020 09:25 Відповісти
За януковоча я чекав колиж закриється чергова сесія ВР і ті імбецили перестануть приймати ідіотські закони. І ось воно повернулося в ще більш дикому варіанті!
До речі попередню раду розпустили "із за втраченою єю довіри людей", а ця рада ще не достатньо втратила?
показати весь коментар
12.03.2020 09:43 Відповісти
Люди ж не виходять.
показати весь коментар
12.03.2020 10:56 Відповісти
Запрещать и не пущать на другое не способны.
показати весь коментар
12.03.2020 09:51 Відповісти
"Нарушителям карантина грозят штрафы или уголовная ответственность, - Варченко" - Радуцкому и его подельникам ничего не грозит?
показати весь коментар
12.03.2020 10:02 Відповісти
ВР найбільша загроза заносу вірусу в Україну, вони мотаються за кордон туди-сюди, там вже є один з підозрою, на зараження, якій контактував з діагнозованим хворим. Симптомів в цього депутата ще не виявили, але не факт, що їх не буде через 3 тиждні. Депутати рознесуть по виборцям і заразять населення. РАДУ НА КАРАНТИН!!!!
Для запобігання розповсюдження короновірусу треба виходити на Майдан в захистному одязі, захисних масках, окулярах, з спреями для дезинфекції, групами по 200 чоловік, бо люди турбуються про свою країну на відміну від купленої лялькової влади.
показати весь коментар
12.03.2020 10:03 Відповісти
А в когда потенциально заражённых везли в населённый пункт Санжары почему не работала статья 325 Уголовного кодекса Украины о нарушении санитарных правил и норм по предотвращению инфекционных заболеваний !?

Менты и тогда потакали власти - забив х.р на законы !!!!!!
показати весь коментар
12.03.2020 10:04 Відповісти
Где все это опубликовано и когда начинает действовать Постанова КМУ?
показати весь коментар
12.03.2020 10:20 Відповісти
Не больше 200 рыл,а в ВР-450 ? Запретить заседания ВР до конца карантина,иначе они после Волошина заразу по всей Украине разнесут,Они могут быть в болезненном состоянии,поэтому все что они наголосуют является недействительным.Заседаний зеленой Рады до конца карантина быть не должно.
показати весь коментар
12.03.2020 10:30 Відповісти
Санэпидемстанции вроде как в 14-ом закрыли?
показати весь коментар
12.03.2020 10:34 Відповісти
+ ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ УКРАЇНИ

+ ВИ що з дуба рухнули

+ Ви приховуєте Ви боїтесь (боїтесь що каменями закидають, що сім'ю на карантин посадять бо сусіди піднімуть гвалт), Ви звинувачуєте вашу владу видумаєте всяку політичну гидоту ПРОВОКУЄТЕ

- ну тоді вас закидають каменями але в могилі
- сусіди заберуть ваше майно (якщо залишаться живі) бо вже не буде кому це майно потрібне

ЦЯ ЗАРАЗА РЕАЛЬНА
ЦЯ ЗАРАЗА РЕАЛЬНО ВБИВАЄ
ЦЯ ЗАРАЗИ НЕ ПИТАЄ ЯКА ВЛАДА У ВАС
ЦЯ ЗАРАЗА НЕ ПИТАЄ ЯКИЙ СТАТУС У ВАС багаті бідні і т д
ЦЯ ЗАРАЗА НЕ РОЗУМІЄ не панікуйте все гуд живіть далі як жили ЇЙ ЦЕ НА РУКУ ВОНА ТАКИМ ЧИНОМ РОЗПОВСЮДИТЬСЯ ЩЕ ШВИДШЕ І ОХОПИТЬ ЩЕ БІЛЬШУ ТЕРИТОРІЄЮ

хочете жити не займайтесь херньою і самоврядуванням
Чим краща вертикаль управління цим процесом і досконале виконання всіма тим менше смертей буде!¡!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
12.03.2020 10:46 Відповісти
ВР найбільша загроза заносу вірусу в Україну, вони мотаються за кордон туди-сюди, там вже є один з підозрою, на зараження, якій контактував з діагнозованим хворим. Симптомів в цього депутата ще не виявили, але не факт, що їх не буде через 3 тиждні. Депутати рознесуть по виборцям і заразять населення. РАДУ НА КАРАНТИН!!!!
Для запобігання розповсюдження короновірусу треба виходити на Майдан в захистному одязі, захисних масках, окулярах, з спреями для дезинфекції, групами по 200 чоловік, бо люди турбуються про свою країну на відміну від купленої лялькової влади.
показати весь коментар
12.03.2020 10:50 Відповісти
Не дай Бог
Розповісте це Смерті

ПС
Просто жах, не лікарі люди, Інстинкт самозбереження взагалі відсутній
показати весь коментар
12.03.2020 10:59 Відповісти
Навпаки, тільки через інстинкт самозбереження РАДУ НА КАРАНТИН!!!! А виходити на прогулянку по Майдану тільки в захистному одязі, захисних масках, окулярах, з спреями для дезинфекції.
показати весь коментар
12.03.2020 11:09 Відповісти
Сидіть тихо бо коронавірус нападе.
показати весь коментар
12.03.2020 11:00 Відповісти
не треба поширювати паніку!
А ви бачили смертність від сезонного грипу?
показати весь коментар
12.03.2020 13:25 Відповісти
Смешно
показати весь коментар
12.03.2020 10:46 Відповісти
Порушникам карантину загрожують штрафи або кримінальна відповідальність, - Варченко - Цензор.НЕТ 1267

...
показати весь коментар
12.03.2020 10:48 Відповісти
Тепер кожного, хто вийде з протестом будуть засуджувати до 8 років?
показати весь коментар
12.03.2020 10:57 Відповісти
Хоча, якщо стояти групами по 200 чоловік з розривом в півтора метри то, думаю що порушення не буде.
показати весь коментар
12.03.2020 10:58 Відповісти
І обов'язково в захистному одязі, захисних масках, окулярах, з спреями для дезинфекції!
показати весь коментар
12.03.2020 11:05 Відповісти
Захистні маски та окуляри, бажано горнолижні, є вимогою для підтримки протиепідемічних заходів.
показати весь коментар
12.03.2020 12:00 Відповісти
Правда у випадку провокацій, якщо хтось жбурне бойову гранату, людину в масці і захисному костюмі неможливо буде опізнати по відео-запису, але сподіваюсь, що провокацій не буде і після Нових Санжар влада не буде роздмухувати істерію з приводу всесвітньої пандемії короновірусу.
показати весь коментар
12.03.2020 14:03 Відповісти
Порушникам карантину загрожують штрафи або кримінальна відповідальність, - Варченко - Цензор.НЕТ 416

...
показати весь коментар
12.03.2020 11:15 Відповісти
Щодо смолоскипної ходи, я не був би настільки категоричним. Вогонь є гарним дезинфектором, а нагріті потоки повітря потоки краще відводять повітро-крапельні маси від людини.
показати весь коментар
12.03.2020 12:02 Відповісти
так то ж мабудь, не стільки медицинська порада скільки політична пересторога ))))
показати весь коментар
12.03.2020 12:16 Відповісти
як раз смолоскипну ходу треба поширити для дезінфекції повітря ))
показати весь коментар
12.03.2020 13:24 Відповісти
Шановний пане Варченко! Перш ніж робити гучні заяви подивіться, що робиться під вашими ногами і перед вашими очима. Наприклад у Вишгородському навчачальному центрі по підготовці поліцейських, що біля с. Хотянівки навчальний процес і не думає призупинятися. Ту не виконується жодна вимога карантину і навіть елементарної санітарної профілактики. Центр був і є розсадником для інфекційних захворювань. Більше того, там зовсім байдуже до того, що серед слухачів курсу є жінки з малолітніми дітьми, яких в дитсадки не поведеш, бо вони закриті на карантин. Про яку відповідальність, Ви, нам тут розповідаєте?
показати весь коментар
12.03.2020 11:21 Відповісти
В Кривом Роге тоже нет карантина )))
показати весь коментар
12.03.2020 11:37 Відповісти
вокзали і супермаркети з метро закриють? Ні?
Тоді ніяких обмежень щодо зібрань не повинно бути!
показати весь коментар
12.03.2020 13:22 Відповісти
кримінал за що?нема такого закону,щось тут не те.тільки у випадку введення надзвичайного стану або війсьового.Хтось пояснить який закон застосовано.
показати весь коментар
12.03.2020 13:52 Відповісти
Італія
http://youtu.be/Hm9eUo47HZ0