10130 відвідувачів онлайн

У Вашингтоні через стрімке поширення коронавірусу ввели надзвичайний стан

У Вашингтоні через стрімке поширення коронавірусу ввели надзвичайний стан

У столиці США Вашингтоні оголосили режим надзвичайного стану через стрімке поширення коронавірусу.

Про це повідомляється на сайті мера Вашингтона Мюріел Баузер, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Сьогодні мер Мюріел Баузер оголосила надзвичайний стан та надзвичайну ситуацію у сфері охорони здоров'я, що набуває чинності негайно", - йдеться у заяві.

Раніше у Вашингтоні рекомендували відкласти або скасувати несуттєві масові збори до 31 березня. Також розглядають можливість дистанційного навчання.

На цей момент у Вашингтоні зафіксовано 10 випадків зараження коронавірусом. Як повідомляє CNN, у США зафіксовано 1272 випадки зараження коронавірусом та 38 смертей від нього.

Топ коментарі
+2
а у зебилоидов все впорядке!
показати весь коментар
12.03.2020 12:04 Відповісти
+1
10 случаев заражения на 600 тысяч жителей это точно "стремительное распространение"?
показати весь коментар
12.03.2020 12:13 Відповісти
+1
_Тебе из погреба видней, конечно, чем по месту американскому CDC и мэру Вашингтона... Ты хоть приблизительно осознаёшь насколько глупо звучит твоё заявление?
показати весь коментар
12.03.2020 12:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
даже не ждите шо в Вашингтоне все перeмрут
новость подана так - шо уже типа все ползут на кладбище...
ничего такого нет - жизнь идет как обычно
показати весь коментар
12.03.2020 12:03 Відповісти
Ну так багатьом аби по злорадствувати.
показати весь коментар
12.03.2020 12:16 Відповісти
Прихований інкубаційний період кілька днів. Той, хто заразився - не знає про це, але успішно розносить заразу.
показати весь коментар
12.03.2020 15:22 Відповісти
а у зебилоидов все впорядке!
показати весь коментар
12.03.2020 12:04 Відповісти
10 случаев заражения на 600 тысяч жителей это точно "стремительное распространение"?
показати весь коментар
12.03.2020 12:13 Відповісти
_Тебе из погреба видней, конечно, чем по месту американскому CDC и мэру Вашингтона... Ты хоть приблизительно осознаёшь насколько глупо звучит твоё заявление?
показати весь коментар
12.03.2020 12:39 Відповісти
вопрос был в том, это стремительное распространение или нет.
если ты не знаешь ответ, просто завали.
1 чел на всю страну заболел, а паника как у быдла в санжарах.
показати весь коментар
12.03.2020 12:52 Відповісти
_В кетае и Италии поначалу также были единицы заболевших. Ты даже осознаёшь какая ты дура...
показати весь коментар
12.03.2020 12:59 Відповісти
чего ты здесь раскукарекался, иди соль со спичками скупай
показати весь коментар
12.03.2020 13:08 Відповісти
10 зафіксованих і кількасот прихованих. Так, це стрімке, адже фактично вийшло з-під контролю.
показати весь коментар
12.03.2020 15:20 Відповісти