9410 відвідувачів онлайн
3 277 44

Для дефолту в Україні немає підстав, - глава НБУ Смолій

Для дефолту в Україні немає підстав, - глава НБУ Смолій

Національний банк не розглядає сьогодні варіант дефолту для України.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "LB.ua", про це заявив глава НБУ Яків Смолій.

"Ми не бачимо підстав для розвитку таких подій і не розглядаємо взагалі сьогодні варіант дефолту для України", - сказав він.

Україна ще в кінці грудня попередньо домовилася про нову кредитну програму з МВФ на суму 5,5 млрд доларів, але досі не виконала умови фонду. Смолій розраховує, що це тимчасове зволікання.

"Новий уряд підтвердив позицію України щодо продовження співпраці з Міжнародним валютним фондом. Ми вже говорили, що залишилося тільки кілька технічних питань, щоб узгодити формулювання відповідних законів. Безумовно, наш базовий сценарій розрахований на те, що у нас продовжиться з МВФ", - сказав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що за інформацією народного депутат з фракції "Слуга народу" Олександра Дубінського, МВФ відмовив Кабміну Шмигаля в новому кредиті і в травні Україну чекає дефолт.

Пізніше прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що Україна виконає решту дві з восьми попередніх умов для старту нової програми з Міжнародним валютним фондом протягом найближчих двох-трьох тижнів.

Топ коментарі
+14
это значит в ближайшее время дефолт состоится
показати весь коментар
12.03.2020 14:35 Відповісти
+8
Обычно после таких слов нужно бежать в обменник за долларами
показати весь коментар
12.03.2020 14:43 Відповісти
+7
Управлять страной оказалось не так просто, как на сцене квартала кривлятся.
показати весь коментар
12.03.2020 14:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
это значит в ближайшее время дефолт состоится
показати весь коментар
12.03.2020 14:35 Відповісти
Угу, уже видели грамотных, которые собрались смеяцца из тех, кто баксы по 13 покупал.
показати весь коментар
12.03.2020 14:40 Відповісти
в мае когда начнут отдавать % по ОГВЗ массово
показати весь коментар
12.03.2020 14:41 Відповісти
на этой неделе нет оснований, но дальше-есть
показати весь коментар
12.03.2020 14:36 Відповісти
Дефолт я знаю будет, нам гривну нужно свесть
Когда такие люди на Банковой в нас есть...
показати весь коментар
12.03.2020 17:24 Відповісти
все хотят денежки- за любую цену, даааайте, подааааайте
показати весь коментар
12.03.2020 14:37 Відповісти
Экономика медленно двигается в ж... ,а что нам готовит день грядущий с Зелёной плесенью?.Дума те!
показати весь коментар
12.03.2020 14:37 Відповісти
Ну конечно нет ! Откуда ему взяться ...
показати весь коментар
12.03.2020 14:38 Відповісти
В твоей профессии все равно оплата в валюте, за час. Тебе нечего волноваться.
показати весь коментар
12.03.2020 14:52 Відповісти
Мудрий наріде, бігом в обмєннікі за доларом, бо барига всі скупить!
показати весь коментар
12.03.2020 14:39 Відповісти
Який барига, Беня? Це ж його мономаріонетка при владі: «підняли» гривню, скупили $ по низькому курсу, зруйнували гривню (дефолт), прийняли закон про продаж землі, скупили за безцінь всю землю в Украіні.
Виглядає саме так.
показати весь коментар
12.03.2020 14:48 Відповісти
Нє, ну ти диви, - всьо точно, так, як ви й казали...
Сподіваюся, що ви, з таким аналітичним розумом, давно стали мільярдером!
показати весь коментар
12.03.2020 20:25 Відповісти
а бородата бабуся та її слуги так не вважають..
показати весь коментар
12.03.2020 14:41 Відповісти
им в трускавце ничего об этом не говорили.
показати весь коментар
12.03.2020 20:17 Відповісти
Як це нєт? А армія пороховатніков, яка мріє помститися за упавший рупєль?
показати весь коментар
12.03.2020 14:42 Відповісти
ми уже помстились
показати весь коментар
12.03.2020 15:03 Відповісти
А ти в курсі, що Смолій і є "пороховатнік", якого Беня хоче замінити на свою людину?
показати весь коментар
12.03.2020 20:47 Відповісти
Обычно после таких слов нужно бежать в обменник за долларами
показати весь коментар
12.03.2020 14:43 Відповісти
Ты уже опоздал.
показати весь коментар
12.03.2020 14:44 Відповісти
Неа. Я еще пол года назад об етом догадывался
показати весь коментар
12.03.2020 14:47 Відповісти
Якщо нема передумов для дефолту, то якого куя виступати з такими заявами?
Раз є заява, занчить буде і дефолт.
На радість бабушке бене.
Ви зробили це разом, зебіли ******
показати весь коментар
12.03.2020 14:44 Відповісти
Для дефолта в Украине нет оснований, - глава НБУ Смолий

Продолжайте так считать, мне это подходит.

Для дефолта в Украине нет оснований, - глава НБУ Смолий - Цензор.НЕТ 5263 Для дефолта в Украине нет оснований, - глава НБУ Смолий - Цензор.НЕТ 8480

Для дефолта в Украине нет оснований, - глава НБУ Смолий - Цензор.НЕТ 6204
показати весь коментар
12.03.2020 14:45 Відповісти
Национальный банк не рассматривает сегодня вариант дефолта для Украины.
А завтра? От етой власти всего можно ожидать. Вчера лягли спать было одно правительство, проснулись уже другое. Вчера Зелупа говорил что не подписывал никакой формулы Штанмаера, а Шмыга с Разумковым готовит изминение Конституции
показати весь коментар
12.03.2020 14:46 Відповісти
Управлять страной оказалось не так просто, как на сцене квартала кривлятся.
показати весь коментар
12.03.2020 14:46 Відповісти
нічо! навчаться! можна подумати, що країною хтось займався 28 попередніх років.
показати весь коментар
12.03.2020 18:38 Відповісти
Та чьо уж там, - гулять, так гулять!
Ховайтеся, пани підораси! -
Ви маєте зійти із траси! )))
показати весь коментар
12.03.2020 20:31 Відповісти
Ну все...дефолту бути...
показати весь коментар
12.03.2020 15:10 Відповісти
Смолий - молоток.Это пусть Каламойша и его подстилка Дубинский дефолт себе объявляют,или возвращают гроши в сумме 5,5 лярдов баксов,выведенные с "Приватбанка".Ведь при дефолте все граждане Украины,которые получают доходы в гривне,моментально станут нищими.А те,кто держат заначки в баксах ,будут на "коне",и скупят все за бесценок,да еще и за украденные у всех нас гроши.
показати весь коментар
12.03.2020 15:16 Відповісти
https://internetua.com/ukrainskii-startap-uplyl-v-dubai-summa-sdelki-ne-razglashaetsya-1 Украинский стартап "уплыл" в Дубай, сумма сделки не разглашается
Страна принципиально не хочет меняться, отношение к предпринимателям не изменилось. В итоге предприниматели бегут из Украины куда угодно. Ближайшая страна - Грузия. Это рай для айти компаний. Бегут туда из Украины, массово. Почему туда? Потому что Грузию переделали, а Украину нет....
показати весь коментар
12.03.2020 15:36 Відповісти
Ну и славненько.
показати весь коментар
12.03.2020 15:36 Відповісти
Будет или не будет - мы увидим по результатам переговоров с МВФ. Подпишут соглашение - тогда точно не будет.
показати весь коментар
12.03.2020 16:06 Відповісти
оснований может и нет, только Дефолт об этом не знает.
показати весь коментар
12.03.2020 18:13 Відповісти
беня и земля. Я бы это не называл "техническими" вопросами, поскольку каждый из них в отдельности может угробить страну. А когда они поднимаются вместе, это совсем скверно.
показати весь коментар
12.03.2020 18:16 Відповісти
Якщо впихнути в Україну ордло, то буде обвал-розвал і дефолт. Потрібно кожен день робити спротив зеколаборантам , як сьогодні, тоді вся ця зенечисть буде лежати мордою в асфальт.
показати весь коментар
12.03.2020 18:41 Відповісти
НАФТА! Давай!
35$ -------- 32$
O! Oil! Ok!
показати весь коментар
12.03.2020 18:41 Відповісти
Уточнення URALS - 28,26 дол . за бочку на 18-00. Параша - лузер, совкова бензоколонка.
показати весь коментар
12.03.2020 18:48 Відповісти
Так то не секрет що зебуїни землю риють щоб змінити керівництво НБУ - змінять і буде ...
показати весь коментар
12.03.2020 19:10 Відповісти
17 лярдов баксов надо отдать кредиторам в этом году , бюджет на 20 год 48 лярдов баксов и выполнен не будет минимум на 25% , то есть по факту будет 36 . То есть нам на полном серьезе хотят объяснить , что из 36 лярдов надо отдать 17 и при этом останутся бабки на ВСУ , пенсии и зарплаты , строительство и т д .И все это без перекредитования и работы с МВФ . Мне просто интересно Смолий под Осла косить начал и то же идиота из себя строит.
показати весь коментар
12.03.2020 20:04 Відповісти
...и почему я в это не верю? странно
Ах ну да, так ведь всегда происходит - если говорят что оснований для Х нет, значит Х будет без всяких оснований.
показати весь коментар
12.03.2020 20:20 Відповісти
Зразу згадалися слова Тимошенко яким вже більше 10 років про те, що Україні свого часу дефолт теж мав не загрожувати. Невже ми знову у великій дупі?
показати весь коментар
12.03.2020 20:31 Відповісти
Бене пох, есть основания или нет. Сказал "дефолт", значит "дефолт"!
показати весь коментар
12.03.2020 20:48 Відповісти
Не путайте Нацбанк с Коломойшей, Дубинским, Шмыгалем, Вон как Гонтареву Мойша гнал, а Смолий тоже не лыком шитый - политика консервативная, но если и будет дефолт то руками нового минфина и продажных судей по Привату ( что = отказ МВФ). Если не знаете таких вещей то зачем гнать на нейтрального человека - вы же помогаете посадить на его место марионетку, как с Гончаруком вышло. Потом удивляемся что страна в жопе, когда такие комментаторы идут голосовать.
показати весь коментар
12.03.2020 21:08 Відповісти
Зато у каламойского есть основания