10532 відвідувача онлайн

Трепак взяв під контроль розслідування вбивства Шеремета, - Чумак

Трепак взяв під контроль розслідування вбивства Шеремета, - Чумак

Розслідування справи про вбивство журналіста Павла Шеремета перебуватиме на контролі заступника генпрокурора Віктора Трепака.

Про це повідомив в ефірі 24 каналу в.о. генпрокурора Віктор Чумак, інформує Цензор.НЕТ.

"Управління департаменту, який веде процесуальне керівництво справ, які веде Національна поліція, перейшло до Віктора Трепака. Він зараз цю справу буде активно тримати на контролі", - сказав Чумак.

Нагадаємо, 12 грудня поліція затримала трьох підозрюваних у вбивстві журналіста Павла Шеремета. Це військова медсестра Яна Дугарь, волонтерка Юлія Кузьменко, ветеран АТО Андрій Антоненко. Крім них, за версією слідства, до вбивства причетне подружжя ветеранів - Владислав та Інна Грищенки. Мотивом підозрюваних слідчі вважають спробу дестабілізувати соціально-політичну ситуацію в Україні.

4 лютого 2020 року Печерський суд продовжив арешт Кузьменко на 2 місяці. 5 лютого Печерський суд продовжив арешт Антоненку на 2 місяці. Цього ж дня суд прийняв рішення залишити Дугарь під нічним домашнім арештом за місцем служби.

Топ коментарі
+3
Розслідування під особистим доглядом зелі. Який ще трепак???
показати весь коментар
12.03.2020 15:57 Відповісти
+3
Чумак, Трепак, Єрмак і ще якийсь чувак.
показати весь коментар
12.03.2020 16:08 Відповісти
+2
Дал же Бог...
показати весь коментар
12.03.2020 15:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
І скільки днів чи годин Тріпак буде замом Генпрокурвора?
показати весь коментар
12.03.2020 15:51 Відповісти
доки язиком трепає...
показати весь коментар
12.03.2020 15:56 Відповісти
він вже натрепав на імпічмент Трампу...
Імпічменту не було - але Трампу нерви попсував.
показати весь коментар
12.03.2020 16:01 Відповісти
Дал же Бог...
показати весь коментар
12.03.2020 15:54 Відповісти
Щось у замгенпрокурора таке прізвище, що не хочеться вірити
показати весь коментар
12.03.2020 15:54 Відповісти
Якийсь Трепак був у команді Гриценка Онотоля при балатуванні у Раду. Мабудь це він.
показати весь коментар
12.03.2020 16:28 Відповісти
це той, що взяв діамантових, але їх югік потім відпустив
показати весь коментар
12.03.2020 17:23 Відповісти
Розслідування під особистим доглядом зелі. Який ще трепак???
показати весь коментар
12.03.2020 15:57 Відповісти
Що, у зелі є тріпак? (Це від менделі!)
показати весь коментар
12.03.2020 16:49 Відповісти
хіба не разкрили ще, нє? а шо тоді бубочка з авакяном тринділи 12 грудня на брифінгу? і шо це за мода така кожна нова мітла все під особистий контроль бере? діячі, трясця...
показати весь коментар
12.03.2020 15:58 Відповісти
Ладно, Трепак взяв... А в кого до Трепака було?
Підозрюю, що в самого Чумака...
показати весь коментар
12.03.2020 16:00 Відповісти
Чумак, Трепак, Єрмак і ще якийсь чувак.
показати весь коментар
12.03.2020 16:08 Відповісти
І потім х.як і все.
показати весь коментар
12.03.2020 16:29 Відповісти
Щось і буде подібне на чик-чирик, х.як, пиз...к, ку-ку.
показати весь коментар
12.03.2020 16:45 Відповісти
Говорільні багато, а в кінці вийде булька. Зебубочка з Шереметом заліз по вуха в лайно.
показати весь коментар
12.03.2020 17:01 Відповісти