11743 відвідувача онлайн
2 786 10

На ММК ім. Ілліча завершено проєкт системи очищення за $ 31 млн

На Маріупольському металургійному комбінаті ім. Ілліча, що входить до "Групи Метінвест", завершено будівництво сучасного комплексу аспіраційних систем для доменного виробництва. Вартість проєкту – понад $ 31 млн, повідомляє 5 канал з посиланням на прес-службу підприємства.

Будівництво комплексу було розпочато в серпні 2019 року. Завдяки новій системі суттєво покращиться екологічна ситуація в Маріуполі, в рази зменшаться викиди пилу. Для видалення дрібних частинок використовується метод засмоктування їх із потоком повітря у трубопровід системи аспірації.

"Ключове в цій установці – рукавні фільтри. Ця установка відповідатиме як українським, так і європейським нормам", – говорить Сергій Голуб, керівник проєкту аспіраційних установок доменних печей ММК ім. Ілліча.

За словами гендиректора комбінату Тараса Шевченка, незабаром подібні установки будуть встановлені на всіх доменних печах меткомбінату: "Це перший етап. Згідно з графіком протягом цього і наступного року подібні газоочисні установки будуть встановлені на всіх наших доменних печах".

На комбінаті реалізується масштабний екологічний проєкт – реконструкція систем газоочистки всіх агломераційних машин (за допомогою даних машин створюється агломерат – основна сировина для виробництва чавуну чи сталі) і зони охолодження на п'яти з них. Вже до кінця квітня будуть запущені газоочисні комплекси на більшості агломашин.

Топ коментарі
+3
там нельзя типа было резко менять название, потому что брент известный в кругах покупателей стали.
показати весь коментар
12.03.2020 18:48 Відповісти
+1
Ты смотри - повозмущались-повозмущались и таки начали что-то делать.
показати весь коментар
12.03.2020 16:29 Відповісти
+1
Ахметов типа выполнил положение закона о декомунизации. Оказывается что Ильич это не ленин, а заслуженный металлург который работал на заводе при совке.
показати весь коментар
12.03.2020 16:31 Відповісти

Завантаження...